GFK ali CFK rotorji

Akrobatski in 3D modeli
Odgovori
FAAC
Razpravljalec
Prispevkov: 67
Pridružen: 28 Mar 2006, 16:10
Kraj: Ljubljana

GFK ali CFK rotorji

Odgovor Napisal/-a FAAC »

Ker trenutno u nulo obvladam predvsem lomljenje rotorjev, me zanima, kje če kje se dobijo kakšni off stock rotorji dolžine cca. 290 mm.

Na ušesa sem namreč dobil, da so CFK rotorji z lepotno napačo za bencinski helikopter (rotor 450) cca. 15-20 EUR.
Iščem profija, ki mi pomaga izvesti loop - sem ga že najdu a še ne sreču, tud sreču, pa prej heli razturil.
Uporabniški avatar
Saphir
Freak
Prispevkov: 866
Pridružen: 17 Nov 2004, 16:58
Kraj: Domžale
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Saphir »

Rotorji 2. klase so običajno 50% cenejši (npr. BBT 700mm stanejo 30 EUR), samo je nabolje, da sami stopimo v trgovino in od "škarta" izberemo najboljše, ker nekateri niso vredni niti 5 EUR. Na tvojem mestu bi pogledal pri L*i*n*d*i*n*g*e*r*.at -->PrimusR...sicer težko verjamem da boš našel ampak vseeno...

lp,S
fly it like u stole it
FAAC
Razpravljalec
Prispevkov: 67
Pridružen: 28 Mar 2006, 16:10
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a FAAC »

Hvala, a tako majhnih nisem zasledil.
Iščem profija, ki mi pomaga izvesti loop - sem ga že najdu a še ne sreču, tud sreču, pa prej heli razturil.
Uporabniški avatar
Saphir
Freak
Prispevkov: 866
Pridružen: 17 Nov 2004, 16:58
Kraj: Domžale
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Saphir »

...mogoče je še možnost da povprašaš kar direktno proizvajalca npr. http://www.mscomposit.com/ ...poštnina je kakšnega +jurja.

lp,S
fly it like u stole it
FAAC
Razpravljalec
Prispevkov: 67
Pridružen: 28 Mar 2006, 16:10
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a FAAC »

Hvala.

Sem našel primerne rotorje, ki pa stanejo natančno toliko kot v Mantui. Tudi če bi stali 20% manj se ne bi hecal, če pa bi bila razlika 50%...

Očitno so teli mali rotorji exsotična roba.

kolk sploh stanejo za bencinarje, kaj maš ti za eno žval, kolk daješ za rotorje ?
Iščem profija, ki mi pomaga izvesti loop - sem ga že najdu a še ne sreču, tud sreču, pa prej heli razturil.
Uporabniški avatar
Saphir
Freak
Prispevkov: 866
Pridružen: 17 Nov 2004, 16:58
Kraj: Domžale
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Saphir »

Trenutno letim na 700 BBT -60EUR...ampak že malce gledam na kakšne SAB-e, ker mi BBTji nekako ne odgovarjajo glede na moj stil letenja....
"Žvau" je Raptor 90...družbo pa mu po ta novem dela T-rex 450 SE :D 8)

lp,S.
fly it like u stole it
Odgovori

Vrni se na Elektro helikopterji