KRŠKO - 2019

Hrašče 85, 6230 Postojna, spletna stran: http://www.betal.org, kontaktna oseba: Sašo Šantelj

Moderator: sasos

Odgovori
brand
Razpravljalec
Prispevkov: 161
Pridružen: 17 Apr 2019, 12:24

KRŠKO - 2019

Odgovor Napisal/-a brand »

... to smo mi " BETALČKI " ...

Slika

poletni tabor KRŠKO - 2019

Ena od najbolj pričakovanih akcij v letnem programu društva modelarjev BETAL je zagotovo poletni tabor v Krškem. Letos smo rekli, da bomo leteli in se družili celih 5 dni /14.,15.,16.,17. in nedelja 18 avgust /in tako je tudi bilo. Kljub deževnem začetku v Postojni se je kmalu pokazalo, da imamo dobre zveze z " onimi tam zgoraj " saj so nam dodelili že sončno sredino popoldne. Tako kot ponavadi smo najprej uredili šotorišče in pomagali Bojanu urediti priročno kuhinjo, in vse ostalo kar sodi zraven. Program dela in zadolžitve za posameznike je pripravil predsednik SAŠO mi pa smo komaj čakali, da gremo na pisto in preizkusimo našo letalsko floto.
Ta " mladi " so pridno pripravljali in popravljali modele, ki so jih naredili na modelarskem tečaju v Postojni ostali pa letalsko izkoristili ugodne pogoje, ki nam jih nudi Krško letališče. Najbolj adrenalinsko je bilo vsekakor letenje s pomočjo učitelja ko so nekateri prvič pilotirali svoj model. Lepo vreme nam je vse dni popoldne nudilo tudi obilo zabave in prešernosti ob reki Krki in zanimivim skokom.
Za uspešen tabor se moramo zahvaliti modelarjem iz Krškega za razumevanje in uporabo njihovih prostorov ter vsestransko pomoč. Zahvala pa velja tudi MAJI in BOJANU, ki sta skrbela, da nismo bili lačni in žejni.
Vsekakor pa velja velika zahvala občini Postojna, ki podpira našo dejavnost. Letos smo bili devetič v Krškem! Bo prihodnji tabor jubilejni 10. na letališču Žadovinek pri Krškem ???

... sledi še enkaj fotografij KRŠKO - 2019

... dan prej v Zagonu - oprema, šotori, prtljaga, mize, klopi, hrana itd.... #-o #-o #-o
Slika

... jutro v Postojni pred Primorko - dež, dež, dež...ampak mi gremo !!! =D> =D> =D>
Slika

...tabor je postavljen ...
Slika

... učitelj - učenec in gledalci... #-o #-o #-o
Slika

... kako bo letelo moje letalo so pogosta vprašanja mladih modelarjev ???
Slika

... zanimiva razlaga o pilotiranju helikopterja...
Slika

... smo leteli pa tudi dirkali z avtomobili...
Slika

... modelarska delavnica...
Slika

...danes bo dobro kosilo ??? "gužva " v kuhinji... #-o #-o #-o
Slika

... pa je res dobro...
Slika

... MAJA in BOJAN v elementu kuharije...
Slika

... najmlajši pilot, ki je slavil 6 let....Timoteju smo zapeli " vse najboljše...
Slika

... tudi predavanje je bilo za vse pilote obvezno...
Slika

... Ivan in Štefan v " navezi " za prvi šlep... in Matjaž
Slika

... Gregor in Marjan spet nekaj popravljata...
Slika
Slika

... tudi rakete so švigale po zraku...
Slika

... čas je, da se vsi pokažemo razen tistih, ki so prej odšli... =D> =D> =D>
Slika

ab
Zadnjič spremenil brand, dne 20 Avg 2019, 20:04, skupaj popravljeno 1 krat.
losana
Začetnik
Prispevkov: 3
Pridružen: 25 Jun 2018, 20:37

Re: KRŠKO - 2019

Odgovor Napisal/-a losana »

Bravo, lepo je videti postojnske Betalčke v tako množičnem številu, =D> =D> =D>
Odgovori

Vrni se na Društvo modelarjev Betal