tamiya truck globe liner gume

Vse o modelih v merilu 1:18

Moderatorji: jannyy, mihah

Odgovori
rakec
Začetnik
Prispevkov: 30
Pridružen: 07 Okt 2012, 18:11

tamiya truck globe liner gume

Odgovor Napisal/-a rakec »

dobil sem tovornjak z prikolico, kjer pa so miši, verjetno, nagrizle in razcotale 4 gume. zanima me, če ima kdo doma, da mu ležijo kje? ker da jih kupim, je 12eur kos ](*,) ](*,) ](*,)

gre se za tamiya truck 1:14 globe liner

http://www.youtube.com/watch?v=bM0VvJYcZ4I
jackob
Začetnik
Prispevkov: 4
Pridružen: 27 Sep 2013, 22:28

Re: tamiya truck globe liner gume

Odgovor Napisal/-a jackob »

Pozdrav!
Tudi sam imam 2 tovornjaka od Tamiye (Scanio in Mercedesa), ti pa lahko povem da boš verjetno od koga v Sloveniji take gume težko dobil, ker je pri nas zanimanje za RC tovornjake na žalost zelo majhno, oz. ga skoraj ni ;)
Iz lastnih izkušenj ti še najbolj priporočam, da jih naročiš prek Conrada - sem oba kamiona + prikolico naročil prek njih, vse OK, hitro je prišlo in še vso opremo imajo, kar rabiš od gum do luči, itd. . Je še opcija da poskusiš na ebay-u, samo tam ni vse čisto "zazihrano" ;) V SLO sem pa 80% da takih gum ne bo kdo kar tako prodajal, ker saj pravim, ni zanimanja :(
Me veseli da sem našel še nekoga v SLO, ki ima tamiyin tovornjak :D , ker je to prava redkost pri nas. Če te zanima poglej, imam par filmčkov na Youtubu, naslov je: Extreme RC trucking Slovenia

Lp,

jakob
hilti
Razpravljalec
Prispevkov: 103
Pridružen: 06 Apr 2009, 20:04
Kraj: Gorenjska 070 751 580

Re: tamiya truck globe liner gume

Odgovor Napisal/-a hilti »

Evo še moja malenkost

Končno,nas je že malo več,kot eden

LP.
Priponke
IMG_0002  M.jpg
IMG_0002 M.jpg (223.64 KiB) Pogledano 7733 krat
IMG_0004  M.jpg
IMG_0004 M.jpg (202.31 KiB) Pogledano 7733 krat
Uporabniški avatar
Račka
Tekmovalec
Prispevkov: 215
Pridružen: 06 Jun 2011, 21:24
Kraj: Gozd Martuljek

Re: tamiya truck globe liner gume

Odgovor Napisal/-a Račka »

Lepa mašinca. Pri nas je pa od Tamiye Unimog. :) Verjetno se bo še kakšna malo večja mrcina pridružila. :)
Slika
Lep pozdrav, Račka. :wink:

Hitec Aurora 9
HawkSky (UFO) Fox 1800 ASW 28 Extra 300L Xeno Deep Blue One S10 Blast BX HB Cyclone S LRP Upstream RC RACA Leteče krilo
Odgovori

Vrni se na 1:18 Cestni/Truck/Buggy