kateri avto?

Vse o modelih v merilu 1:18

Moderatorji: jannyy, mihah

pek007
Razpravljalec
Prispevkov: 147
Pridružen: 07 Okt 2007, 20:24
Kraj: Rakek

Odgovor Napisal/-a pek007 »

ja, seveda je najbl zalozen shark sz deli... pac, najvec stvari gre... :evil: jaz mam assota pa mi ni sla se niti ena stvar... pa ne vozim stock motorju pa gre zadeva mal vec... pa vse dela... mam tud xraya... sam tam sem mel pa eno nesreco... zacetniska zelja po hitrosti in sem neki odlomu... kos sem dobil iz nemcije v 3 dneh za enako ceno kot v slo s postino vred...

glede sharka... axe niso neomejeno allmight... tku da pac tu je treba druge... pol zobniki v diff tud niso tku vzdržljivi, ker je avto pretezak... in pac gredo neglede na to kaj delas in kolk merkas... pri ft avtu je neki karbonskega tam nad diff... tistu se radu napne in je terba alu kos nabavit... pa verjetnu se kaj... se 1x povem, nimam ga in ne bom sodil... sam mam pa asspta in xraya... pa pomoje ne prekasa ne enga ne druzga... clovek je pa spraseval po nasvetu in sem mu podal moj nasvet in sem zdravn argumentiral...

drugace pa se kupovanje v tujini... vse je 1/2 nase cene... od gum, do motorju, regulatorjev, celo avtomobili... edino kar sem opazil, da je drazje s postnino vred je xray m18 pro... iz tujine bi ga dobil za 210€, jaz pa sem svojega dobil za 170€...

pa motor 9k na volt je res predivji vozit za not... sam po parkiriscu je pa kr v redu tak motorcek... sproban stock in ta... pa sem bl uzival sz 9k kot pa stock...

glede moje voznje in allmighty voznje s sharkam... z enakim motorje in vse nima teoreticnih moznosti da zmaga, ker je zadeva pretezka... seveda je pa pac odvisno od voznika ce zna, ne zna vozit avta... vseeno je 95% odvisno od voznika in 5% od avta...

lp, žiga
Uporabniški avatar
plohl
Freak
Prispevkov: 509
Pridružen: 19 Maj 2007, 15:23

Odgovor Napisal/-a plohl »

Hvala zo odgovore, bom pa potem res šel na elektro glede avta pa bom še premislil
Sovražnik tvojega sovražnika je tvoj prijatelj!
Uporabniški avatar
plohl
Freak
Prispevkov: 509
Pridružen: 19 Maj 2007, 15:23

Odgovor Napisal/-a plohl »

Ima kdo kaj izkušen z SCALPEL 1:18?
Priponke
_auto_2283179.jpg
_auto_2283179.jpg (39.61 KiB) Pogledano 2819 krat
Sovražnik tvojega sovražnika je tvoj prijatelj!
most wanted
Začetnik
Prispevkov: 7
Pridružen: 24 Nov 2007, 22:47
Kraj: planina

Odgovor Napisal/-a most wanted »

a ga pr ns sploh gdo uvaža?
mhrova4
Razpravljalec
Prispevkov: 100
Pridružen: 02 Mar 2005, 14:15
Kraj: Ljubljana

th

Odgovor Napisal/-a mhrova4 »

Mantua model ga ima!!!!....oz uvaža vse od robitronica.

LP
bolha
Razpravljalec
Prispevkov: 64
Pridružen: 04 Dec 2007, 16:59
Kraj: Kamnik

Odgovor Napisal/-a bolha »

Primus R d.o.o. Vse od robitronica pa še boljše cene!
most wanted
Začetnik
Prispevkov: 7
Pridružen: 24 Nov 2007, 22:47
Kraj: planina

Odgovor Napisal/-a most wanted »

kake okvirne cene? glede na to da ga noben od omenjenih trgovcov nima v svoji internetni prodaji.
bolha
Razpravljalec
Prispevkov: 64
Pridružen: 04 Dec 2007, 16:59
Kraj: Kamnik

Odgovor Napisal/-a bolha »

most wanted napisal/-a:kake okvirne cene? glede na to da ga noben od omenjenih trgovcov nima v svoji internetni prodaji.
Pokliči Primus R pa se vse zmeniš.
Odgovori

Vrni se na 1:18 Cestni/Truck/Buggy