Pomurski modelarji se predstavijo - 20.12.2008 - BTC MS

Kranjčeva ulica 49, 9226 Moravske Toplice

Moderatorji: skorp_jon, FastOne

Odgovori
Uporabniški avatar
skorp_jon
Profesor
Prispevkov: 1329
Pridružen: 09 Avg 2006, 09:02
Kraj: Beltinci

Pomurski modelarji se predstavijo - 20.12.2008 - BTC MS

Odgovor Napisal/-a skorp_jon »

V avli BTC City-ja se bodo predstavili pomurski modelarji.
Priponke
slika.png
slika.png (214.09 KiB) Pogledano 13009 krat
Futaba 12FG & Taranis Q X7
Uporabniški avatar
miholič
Freak
Prispevkov: 499
Pridružen: 06 Nov 2005, 11:38
Kraj: Odranci

Odgovor Napisal/-a miholič »

Pa še nekaj slik z rastave..

Slika

ker je zunaj preveč pihalo se je letelo noter :lol:
Slika

Slika

simulator je bil zaseden celi dan..
Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

sprehod z depronarjem med ljudmi :D
Slika

Slika
izdelaj, probaj, izdelaj boljše
Borut Talian
Freak
Prispevkov: 914
Pridružen: 02 Dec 2004, 23:38
Kraj: Mlajtinci

Odgovor Napisal/-a Borut Talian »

Zelo uspešen dan, gledano iz več strani. Glavni organizatorji BTC, s strani klubov pa se je izkazalo DMP (Društvo modelarjev Pomurja), ki je povabilo še ostale klube. Obema velika zahvala. Z naše strani prav gotovo dobra predstavitev. Velika zainteresiranost obiskovalcev, več medijev, izdelava modelov iz deprona in simulator za mimoidoče, ... Svoje sta prav gotovo dodala Rajko in Tomaž s sprehodom skozi lokal in hodnike BTC-ja.

Vzporedno je potekala akcija zbiranja denarnih prispevkov za prijatelja - modelarja in Hrvaške, ki je preživel hudo nesrečo in še okreva.

Čas je mineval tako hitro, da se še zavedel nisem, da je postala tema. Zamudil sem edino Brigito Šuler, ki je pela kakih 20 m od nas.
Priponke
IMG_0003-2.JPG
IMG_0003-2.JPG (27.68 KiB) Pogledano 12775 krat
IMG_0002-2.JPG
IMG_0002-2.JPG (24.8 KiB) Pogledano 12775 krat
IMG_0001-2.JPG
IMG_0001-2.JPG (32.84 KiB) Pogledano 12775 krat
Borut Talian
Freak
Prispevkov: 914
Pridružen: 02 Dec 2004, 23:38
Kraj: Mlajtinci

Odgovor Napisal/-a Borut Talian »

:D
Priponke
IMG_0006-2.JPG
IMG_0006-2.JPG (36.87 KiB) Pogledano 12768 krat
IMG_0005-2.JPG
IMG_0005-2.JPG (35.44 KiB) Pogledano 12768 krat
IMG_0004-2.JPG
IMG_0004-2.JPG (32.48 KiB) Pogledano 12768 krat
Uporabniški avatar
cujcuj
Dr. Modelar
Prispevkov: 2294
Pridružen: 25 Jul 2006, 13:21
Kraj: Selo Bled

Predstavitev.

Odgovor Napisal/-a cujcuj »

LP. Iskrene čestitke za pogum pri organizaciji take predstavitve modelarstva
takih reči bi moralo biti več po vseh večjih mestih kjer so modelarji.
Po slikah sodeč je bila vaša predstavitev uspešna. V imenu modelarjev ALC Lesce čestitke ter Vesel Božič In
srečno NOVO LETO ter obilo užitkov pri letenju z modeli.

LP. čuj čuj :lol: =D> =D>
pebi gas tam gledaj ki letiš.
Borut Talian
Freak
Prispevkov: 914
Pridružen: 02 Dec 2004, 23:38
Kraj: Mlajtinci

Odgovor Napisal/-a Borut Talian »

Še besede predsednika DMP Murska Sobota Bogdana Lemuta:

Zdravo!

Najprej hvala vsem, ki ste se nam včeraj pridružili v soboškem BTC-ju. Še posebej hvala Feriju za idejo, ki nas že četrto leto združi za pol dopoldneva in pol popoldneva, pa za številne ure prebite v pripravi prireditve. Hvala Borutu iz 'Ftiča' za motivacijo njihove radijsko vodene srenje, za idejo in izvedbo delavnice modelčkov iz deprona, ki so, podobno kot v prejšnjih letih papirnati modelčki, popestrili prireditev za najmlajše. Hvala vsem mladim in starim DMP-jevcem, ki ste pomagali pri pripravi prireditve in njeni izvedbi (ter pospravljanju), izdelovali modelčke in pomagali pri tekmovanju z njimi, hvala Ftičem, ki so leteli z "depronaši" - bilo je živo, to nam je priznala in se zahvalila tudi ga Železnik iz BTC-ja.

Boris je nakejpal par slikic, ki so skupaj z nekaj mojimi na http://www.email.si/apps/es_gallery/sli ... 14&photo=0 Dogajanje sta posneli kameri dveh lokalnih televizij, verjetno je že bilo kje objavljeno in fotografinja Vestnika.

Če ima kdo še kaj foto-materiala - pošljite mi ga, prosim - za objavo.

Žal mi je, da se na naša vabila niso odzvali naši donatorji in sponzorji, saj smo se jim javno hoteli zahvaliti za pomoč - v zahvale smo zapisali: BREZ VAS BI BILO NAŠIH USPEHOV MANJ.
Vesel sem tudi vseh prostovoljnih prispevkov za našega mladega modelarskega kolega iz Hrvaške, ki je letos marca tragično ostal z ožgano kožo po obrazu in vratu ter brez prstov ene roke. Včeraj smo zanj zbrali 270 evrov - hvala vsem za prispevke! Obiskali ga bomo predvidoma v torek in mu predali zbrani denar. Če bi še kdo rad kaj prispeval naj mi to čimprej sporoči na ta mejl, lahko tudi založimo, če se do torka ne srečamo. Nekaj denarja so za prijatelja napovedali tudi modelarski kolegi iz drugih koncev SLO.

Še enkrat lepa hvala in upam, da se če ne prej, spet najdemo na podobni prireditvi v prihodnjem letu (mogoče pa že prej kje drugje - trgovski centri rastejo kot gobe po dežju!!)

Hkrati izkoriščam to priložnost, da vam in vašim domačim zaželim prijetno praznovanje, v novem letu pa zdravja in čim več športnih (pa tudi drugih) uspehov!

LP Bogdan
Uporabniški avatar
belovic
Profesor
Prispevkov: 1396
Pridružen: 16 Nov 2004, 00:06

Odgovor Napisal/-a belovic »

Borut Talian napisal/-a:Še besede predsednika DMP Murska Sobota Bogdana Lemuta:

Zdravo!

Najprej hvala vsem, ki ste se nam včeraj pridružili v soboškem BTC-ju. Še posebej hvala Feriju za idejo, ki nas že četrto leto združi za pol dopoldneva in pol popoldneva, pa za številne ure prebite v pripravi prireditve. Hvala Borutu iz 'Ftiča' za motivacijo njihove radijsko vodene srenje, za idejo in izvedbo delavnice modelčkov iz deprona, ki so, podobno kot v prejšnjih letih papirnati modelčki, popestrili prireditev za najmlajše. Hvala vsem mladim in starim DMP-jevcem, ki ste pomagali pri pripravi prireditve in njeni izvedbi (ter pospravljanju), izdelovali modelčke in pomagali pri tekmovanju z njimi, hvala Ftičem, ki so leteli z "depronaši" - bilo je živo, to nam je priznala in se zahvalila tudi ga Železnik iz BTC-ja.

Boris je nakejpal par slikic, ki so skupaj z nekaj mojimi na http://www.email.si/apps/es_gallery/sli ... 14&photo=0 Dogajanje sta posneli kameri dveh lokalnih televizij, verjetno je že bilo kje objavljeno in fotografinja Vestnika.

Če ima kdo še kaj foto-materiala - pošljite mi ga, prosim - za objavo.

Žal mi je, da se na naša vabila niso odzvali naši donatorji in sponzorji, saj smo se jim javno hoteli zahvaliti za pomoč - v zahvale smo zapisali: BREZ VAS BI BILO NAŠIH USPEHOV MANJ.
Vesel sem tudi vseh prostovoljnih prispevkov za našega mladega modelarskega kolega iz Hrvaške, ki je letos marca tragično ostal z ožgano kožo po obrazu in vratu ter brez prstov ene roke. Včeraj smo zanj zbrali 270 evrov - hvala vsem za prispevke! Obiskali ga bomo predvidoma v torek in mu predali zbrani denar. Če bi še kdo rad kaj prispeval naj mi to čimprej sporoči na ta mejl, lahko tudi založimo, če se do torka ne srečamo. Nekaj denarja so za prijatelja napovedali tudi modelarski kolegi iz drugih koncev SLO.

Še enkrat lepa hvala in upam, da se če ne prej, spet najdemo na podobni prireditvi v prihodnjem letu (mogoče pa že prej kje drugje - trgovski centri rastejo kot gobe po dežju!!)

Hkrati izkoriščam to priložnost, da vam in vašim domačim zaželim prijetno praznovanje, v novem letu pa zdravja in čim več športnih (pa tudi drugih) uspehov!

LP Bogdan
Kapo dol fantje, le tako naprej =D> =D> =D>

Kar se tice humanitarne akcije pa sem itak ostal brez besed, mislim da bi si Vas marsikdo od nas vzel za vzor in se Vam globoko priklonil.
Borut Talian
Freak
Prispevkov: 914
Pridružen: 02 Dec 2004, 23:38
Kraj: Mlajtinci

Odgovor Napisal/-a Borut Talian »

Še je čas.

Mladi modelar iz Hrvaške je letos doživel pravo katastrofo in njegovi družini se je življenje postavilo na glavo. Zelo prijetna družina, z DMP (društvo modelarjev Pomurja) iz M. Sobote so navezali zelo dobre stike in predsedniku Bogdanu je prišla na misel izredna ideja, ki je po mojem še nadgradila celotno predstavo v BTC-ju.

Če je še kdo, ki je pripravljen prispevati, naj se kar oglasi!
Borut Talian
Freak
Prispevkov: 914
Pridružen: 02 Dec 2004, 23:38
Kraj: Mlajtinci

Odgovor Napisal/-a Borut Talian »

TV AS 22.12.2008 (od 2:30 naprej): http://www.tv-as.net/Gnes,428,0,0,1,3717.html#video

Za prijatelja je že zbrano 430 Eur. Še nisi prepozen.
Uporabniški avatar
s52go
Razpravljalec
Prispevkov: 62
Pridružen: 04 Apr 2006, 09:28
Kraj: Tropovci

Film mk ftič

Odgovor Napisal/-a s52go »

Pozdravljeni!

Za neudeležence dodajam link, kjer si lahko ogledate film, ki smo ga predvajali v okviru predstavitve MK Ftič.

http://www.videofokus.si/video/ftic/

Posnetki depronarjev pa v kratkem................

LP
Jernej
...::::: MK FTIČ Moravske Toplice:::::...
(ftič - ptica)
Uporabniški avatar
skorp_jon
Profesor
Prispevkov: 1329
Pridružen: 09 Avg 2006, 09:02
Kraj: Beltinci

Odgovor Napisal/-a skorp_jon »

Super link in posnetki. Video mojega gilesa sem videl prvič v BTC, čeprav letala že 1 leto in pol ni na svetu :)
Futaba 12FG & Taranis Q X7
Uporabniški avatar
s52go
Razpravljalec
Prispevkov: 62
Pridružen: 04 Apr 2006, 09:28
Kraj: Tropovci

Video letenja

Odgovor Napisal/-a s52go »

Pozdravljeni!

Da se te dni ko bomo več časa doma spomnimo kako je bilo (3.del).
HD!!!

LP
Jernej

http://www.youtube.com/watch?v=IaLl_hqTrRg
...::::: MK FTIČ Moravske Toplice:::::...
(ftič - ptica)
Odgovori

Vrni se na MK "FTIČ" Moravske Toplice