OBVEZNO ZAVAROVANJE ODGOVORNOSTI

E-mail: tomaz.cebasek(at)vasco.si

Moderator: tomazcc

Odgovori
perje
Razpravljalec
Prispevkov: 124
Pridružen: 23 Jun 2014, 07:18

OBVEZNO ZAVAROVANJE ODGOVORNOSTI

Odgovor Napisal/-a perje »

Pozdravljeni,

kot smo se dogovorili na občnem zboru, v priponki so pogoji za izvedbo modelarskega zavarovanja za letos.

Preberite, se odločite in mi pravočasno javite.
NASLOV ZA VSO KORESPONDENCO

[email protected]

LP Jepo
Priponke
Zavarovanje 2020.pdf
(404.46 KiB) Prenešeno 252 krat
LP, Tone Golob
041 842 512
Jepo
Začetnik
Prispevkov: 34
Pridružen: 27 Jun 2007, 16:27
Kraj: Križe
Kontakt:

Re: OBVEZNO ZAVAROVANJE ODGOVORNOSTI

Odgovor Napisal/-a Jepo »

Pozdravljeni,

še malo manj kot en teden časa je, da se odločite glede zavarovanja. Večina tistih od lani je to že naredila, nekaj je novih, prosim, da si vzamete čas in pravočasno sporočite premijo skupaj z ostalimi podatki.

LP Jepo
Jepo
Začetnik
Prispevkov: 34
Pridružen: 27 Jun 2007, 16:27
Kraj: Križe
Kontakt:

Re: OBVEZNO ZAVAROVANJE ODGOVORNOSTI

Odgovor Napisal/-a Jepo »

Pozdravljeni,

v priponki posredujem obvestilo UO glede zavarovanja in ostalih dejavnosti kluba v trenutnih razmerah.

Se slišimo, vidimo pa kasneje, pa ne pozabite na razkuževanje!

LP Jepo
Priponke
Zavarovanje 2020-OBVESTILO.pdf
(409.64 KiB) Prenešeno 167 krat
Jepo
Začetnik
Prispevkov: 34
Pridružen: 27 Jun 2007, 16:27
Kraj: Križe
Kontakt:

Re: OBVEZNO ZAVAROVANJE ODGOVORNOSTI

Odgovor Napisal/-a Jepo »

Pozdravljeni, kolegi modelarji,

končno je prišel čas, da lahko zaključimo zadevo, ki se je začela tik pred izbruhom "ta hudga virusa". Zavarovanje je sklenjeno, police (po novem popravljene, ker so na starih napačni zavarovalni pogoji) pripravljene, parkplac na pisti pa tudi dovolj velik, da lahko zaključimo še finančni del in ga potrdimo s podpisom, da bo enako kot vsako leto.

Ker je to soboto vreme predvidoma bolj kilavo, pa še pripravljeni niste na to, sva se s tajnikom Tonetom dogovorila, da se podpisovanje zavarovalnih polic in plačilo zavarovalne premije izvede v soboto, 30.5.2020 popoldne med 16:00 in 18:00 uro. Najprej tisti s tahudimi premijami, potem pa postopoma proti tamalim. Da nas ne bo kar naenkrat več kot 50 tam, ker je to še vedno prepovedano. Prosim, imejte tudi drobiž, na poligonu ni menjalnice.

Kdor iz takih ali drugačnih razlogov tisto soboto ne more, ima pred tem 9 dni časa, da me pokliče in se potem oglasi pri meni doma - enkrat bomo že našli ustrezen termin. Isto velja tudi za fante iz tržiške občine, zakaj bi se vozili nekam daleč, če se skoraj doma lahko vse pošlihta! Res pa bi lepo prosil, da upoštevate soboto kot zadnji termin, da se bo vse steklo tako kot prejšnja leta, ko več ali manj ni bilo težav.

Precednik, a boš lahko obvestil seniorsko sekcijo "A je to"?

Pa še moj gsm: 041 504 354

LP Jepo
Uporabniški avatar
REDBARON
Freak
Prispevkov: 779
Pridružen: 21 Jan 2005, 13:31
Kraj: Kranj

Re: OBVEZNO ZAVAROVANJE ODGOVORNOSTI

Odgovor Napisal/-a REDBARON »

Vsak naj v zahvalo prinese Jepotu za trud eno 🍺in ga z njim tudi popije 🍻😁. To bo veselo 😂. Pa ne pozabit 😷.
Aja uni z tahudo premijo kar sixpack 😉
LP Peter
Odgovori

Vrni se na Aero klub Kranj