Pokvarjen čoln na bajerju - Pomoč

Vse, kar ne spada drugam v čolnarstvu.

Moderatorji: Intruder, A6_quattro

Odgovori
Grilzz
Začetnik
Prispevkov: 7
Pridružen: 17 Apr 2006, 17:35

Pokvarjen čoln na bajerju - Pomoč

Odgovor Napisal/-a Grilzz »

Pozdravljeni!

Včeraj mi je crknil čoln na Koseškem bajerju. Šla je sklopka, propeler ali kardan. Danes začuda še vedno ni potonil.

Ima kdo mogoče kontakt lastnika tistega oranžnega čolna, ki je na pomolu? Ali pa je morda pripravljen s svojim pririnit mojega na doseg roke?

Pomagača čaka nagrada.

Moja telefonska je 040 489 355
Uporabniški avatar
HyperJack
Profesor
Prispevkov: 1230
Pridružen: 16 Maj 2004, 11:07
Kraj: Kočevje
Kontakt:

Re: Pokvarjen čoln na bajerju - Pomoč

Odgovor Napisal/-a HyperJack »

Grilzz napisal/-a:Pozdravljeni!

Včeraj mi je crknil čoln na Koseškem bajerju. Šla je sklopka, propeler ali kardan. Danes začuda še vedno ni potonil.

Ima kdo mogoče kontakt lastnika tistega oranžnega čolna, ki je na pomolu? Ali pa je morda pripravljen s svojim pririnit mojega na doseg roke?

Pomagača čaka nagrada.

Moja telefonska je 040 489 355
Plavat pa ne znaš?

No sej se bo kateri našel, ki ima ključ od čolna.
Grilzz
Začetnik
Prispevkov: 7
Pridružen: 17 Apr 2006, 17:35

Re: Pokvarjen čoln na bajerju - Pomoč

Odgovor Napisal/-a Grilzz »

Znam plavat, samo mi ni v prvem planu da bi se kopal not.

http://www.dnevnik.si/tiskane_izdaje/dnevnik/1042459081
Uporabniški avatar
AlesZ
Dr. Modelar
Prispevkov: 3221
Pridružen: 22 Maj 2002, 01:00
Kraj: Ljubljana

Re: Pokvarjen čoln na bajerju - Pomoč

Odgovor Napisal/-a AlesZ »

Na občini so odgovorili, da na bajerju ne izvajajo rednih meritev kakovosti vode. "Koseški bajer spada med manjše vodne površine, za katere po zakonu ni določen poseben nadzor, kot je za pitne, podzemne in kopalniške vode. Kljub temu so bile v preteklosti opravljene nekatere analize vode v manjšem obsegu glede na vsebnost določenih snovi," so pojasnili na mestnem oddelku za varstvo okolja in dodali, da je za spremljanje kakovosti voda sicer odgovorna republiška agencija za okolje. Povedali so še, da so cianobakterije del naravnega ekosistema koseškega bajerja, kot tudi drugih stoječih voda.
fotografija sigurno ni tega datuma,je očitno nekdo uporabil prvo,ki jo je našel..........vsi smo se že kdaj kopali notri............
Slika
Grilzz
Začetnik
Prispevkov: 7
Pridružen: 17 Apr 2006, 17:35

Re: Pokvarjen čoln na bajerju - Pomoč

Odgovor Napisal/-a Grilzz »

Sem ga ze dobil.
Naplavilo ga je v prvi zaliv od Cvička proti novim blokom in se je ujel na eno vejo.

Spustil je pa kardanski zglob, del ki gre naprej na osovino. Bom konec osovine malo poravnal, da bo lepše nalegel vijak in bo po moje držalo.

Lep pozdrav!
Uporabniški avatar
brejker
Dr. Modelar
Prispevkov: 4065
Pridružen: 20 Feb 2006, 21:38
Kraj: Kamnik
Kontakt:

Re: Pokvarjen čoln na bajerju - Pomoč

Odgovor Napisal/-a brejker »

Triatlon!
Najprej tečeš po baterije ki se polnijo v avtomobilu, greš se živčno vojno med bojami. Za konec pa še 50m mešano plavaš =D>
www.okarbon.eu
Odgovori

Vrni se na Razne čolnarske zadeve