Stran in forum; opazovati ali pisati?

Vse, kar ne spada drugam v čolnarstvu.

Moderatorji: Intruder, A6_quattro

Odgovori
webmaster
Razpravljalec
Prispevkov: 89
Pridružen: 23 Apr 2001, 01:00
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a webmaster »

jholc
1. Stran in forum; opazovati ali pisati?


Zivijo,
Po obiskih bi sklepal, da je stran kar dobro obiskana, forum pa je za vecino nekam bolj za opazovanje, saj se pojavlajo le ista imena.

Ali nikogar nic ne zanima, ni problemov ali pa je po sredi kaj drugega, recimo ni zanimivo ipd?

Ni se pojavilo se nobeno pravo mnenje zato prosim na plano, ne susljati in opravljati ampak svoje mnenje povejte TUKAJ.

Namen strani je POPULARIZACIJA ladijskega elektro modelarstva, primarni namen sedanje predstave pa je kategorija ECO START. Ce bo zacel graditi samo en modelar model colna je to za vse velik uspeh...

Namen strani ni reklamiranje in promoviranje slovenskih modelarskih stacunic, ki so po mojem mnenju velike za eno samo solidno trgovino. Na tej strani bomo poskusali predstaviti ponudbe, kje se kaj dobi, kje je kaj poceni...sicer pa, naj se tudi sami stacunarji malo "potrudijo", saj pri njih pustimo ogromno denarja.....

Se enkrat pa vsem, ki si vec ali manj ogledujete to stran. Upam da znate napisati nekaj stavkov in jih strniti v svoje mnenje, kaj mislite o strani, kaj pricakujete, kaj vas moti, napisite in opisite svoj model, probleme, ugotovitve....

JanezH

Date: 12 Feb, 2001 on 14:11

Andrejc
2. Re:Stran in forum; opazovati ali pisati?


Pozdravljeni!
Naj najprej pohvalim stran, ki je vsak dan boljsa. Tako po oblikovni strani, kot po vsebini. Prav zato rad "skocim sem gor" in pogledam, ce je kaj novega.

--------------
Ali nikogar nic ne zanima, ni problemov ali pa je po sredi kaj drugega, recimo ni zanimivo ipd?
------------
Ne bi rekel, da nikogar nic ne zanima. Modelarstvo nikoli ni bilo ne vem kako popularno(vsaj ne toliko kot npr. nogomet). Zakaj je tako je verjetno vec vzrokov, ki jim tu ne bomo prisli do konca... Sliko o splosnem stanju tehnicne kulture podaja ze dejstvo, da se naravoslovne fakultete trudijo z nabiranjem studentov, druzboslovne pa se jih otepajo. Modelarstvo pac ostaja stvar posameznikov.

----------------
Ni se pojavilo se nobeno pravo mnenje zato prosim na plano, ne susljati in opravljati ampak svoje mnenje povejte TUKAJ.

Namen strani je POPULARIZACIJA ladijskega elektro modelarstva, primarni namen sedanje predstave pa je kategorija ECO START. Ce bo zacel graditi samo en modelar model colna je to za vse velik uspeh...
--------------------

Kolikor je meni znano, se v nasem koncu (na Goriskem) gradita na novo vsaj dva colna. Sam se bom za vse nasvete, ki sem jih dobil (in jih se bom) zahvalil kar tukaj. Hvala!

---------------
Se enkrat pa vsem, ki si vec ali manj ogledujete to stran. Upam da znate napisati nekaj stavkov in jih strniti v svoje mnenje, kaj mislite o strani, kaj pricakujete, kaj vas moti, napisite in opisite svoj model, probleme, ugotovitve....
----------------

Sam se z letalskim modelarstvom ukvarjam ze nekaj casa. Tako mi pojmi, ki se ticejo RC naprav in tehnike izdelave modela niso tuje. Vse ostalo (izbira nacrta, razporeditev komponent po modelu, nastavitve tezisca modela, drobne izboljsave,...) pa ni ravno kristalno jasno. Mi pac manjkajo izkusnje.


Obljubim, da se bom se oglasil. Ce ne prej pa takrat, ko se bodo pojavili novi problemi.

Lep pozdrav,
Andrej

Date: 13 Feb, 2001 on 09:23

Miha
Razpravljalec
in [saso.cc.st]

posts: 129
since: 03 Feb, 2001 3. Re:Stran in forum; opazovati ali pisati?


Zivjo Andrej!
---------------
Kolikor je meni znano, se v nasem koncu (na Goriskem) gradita na novo vsaj dva colna. Sam se bom za vse nasvete, ki sem jih dobil (in jih se bom) zahvalil kar tukaj. Hvala!
---------------

Tole je zelo vzpodbudno slisati, torej upraviceno lahko recemo, da smo pomagali vsaj enemu pri gradnji colna!

Zelo lepo bo colna videti na prihajajocih tekmah!

LP,

Miha

Date: 13 Feb, 2001 on 18:56
Uporabniški avatar
mihah
Dr. Modelar
Prispevkov: 9304
Pridružen: 27 Apr 2001, 01:00
Kraj: Gmajnica
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a mihah »

Po studiju statistike imamo na forumu 9 osebkov "gonilne vrste" vkljucno s Sasotom.

10 osebkov je zastavilo tu pa tam kaksno vprasanje, predvidevam pa, da so zvesti obiskovalci.

8 osebkov deluje po nacelu "samo da se pokazem" in te se mrdnili niso, najbrz tu pa tam malo pospegajo, kako kaj dogajanje v forumu.

Tistih ostalih pa je "tam zunaj" najbrz vec kot vseh prijavljenih v forumu.
www.lipo.si
Odgovori

Vrni se na Razne čolnarske zadeve