Vožnja v okolici Celja

Vse, kar ne spada drugam v čolnarstvu.

Moderatorji: Intruder, A6_quattro

Odgovori
goloband
Razpravljalec
Prispevkov: 128
Pridružen: 15 Jan 2011, 13:11
Kraj: Žalec

Vožnja v okolici Celja

Odgovor Napisal/-a goloband »

A kdo ve, če se je dovoljeno voziti z rc čolni po Šmartinskem jezeru pri Celju. Kolega, ki živi v bližini jezera mi je povedal, da se po tem jezeru ne sme voziti z modeli....(zaradi gojišča rib).
Obstaja še kakšna druga lokacija v bližini Celja.

LP Andrej #-o
Uporabniški avatar
A6_quattro
Profesor
Prispevkov: 1169
Pridružen: 08 Sep 2006, 15:11
Kraj: lj

Odgovor Napisal/-a A6_quattro »

lahko se vozi...
mihec87
Dr. Modelar
Prispevkov: 3864
Pridružen: 24 Jan 2005, 18:57
Kraj: Velenje

Odgovor Napisal/-a mihec87 »

Verjetno tudi odvisno od modela ter pogona z kakim bencinarjem ne vem če boš dobil lih dobrodošlico.
Modelarji smo kot trobentice,ko skopni sneg ter pride pomlad, pokukamo na plano..
dejanf
Začetnik
Prispevkov: 10
Pridružen: 03 Okt 2006, 08:15

Odgovor Napisal/-a dejanf »

Dostikrat sem vozil tako na nitro kot na celice in ni bilo nikoli nobenga problema, samo radovedni obrazi.
Uporabniški avatar
Intruder
Dr. Modelar
Prispevkov: 2285
Pridružen: 16 Nov 2004, 22:56
Kraj: Maribor

Odgovor Napisal/-a Intruder »

V Sloveniji je toliko "gojišč" rib, da bi lahko samo še od sušija živeli, in nikoli stradali. J**eni ribiči dobijo v last vsako mlako, kjer se voda zadrži tudi v sušnem obdobju. Vozi, probaj...več kot nadret te ne more noben. Pol pač več ne prideš in je to to :D Pri nas v MB mi je nekdo 1x rekel, da nimamo na ribniku kaj za vozit, ker so (pazite zdaj to) VLOŽILI RACE in jih strašimo stran. Skor sem ga ubil z robčkom, ki sem ga držal v roki :evil:

Jan

P.S.

Moral sem spustiti na plan te frustracije, ker me resnično jezi in žalosti, da ne moremo dobiti en kos mlake, kjer ne bi bili zatirani ali preganjani :(
Odgovori

Vrni se na Razne čolnarske zadeve