Novi oddelki na modelarji.com!

Vse, kar ne spada drugam v čolnarstvu.

Moderatorji: Intruder, A6_quattro

Odgovori

Ali sem za odprtje novih oddelkov na modelarji.com?

Da
96
85%
Ne
17
15%
 
Skupaj glasov: 113

mamamia
wonderboy wannabe™
wonderboy wannabe™
Prispevkov: 378
Pridružen: 19 Okt 2002, 01:00
Kraj: Novo mesto

Novi oddelki na modelarji.com!

Odgovor Napisal/-a mamamia »

Zanima me vaše mnenje, o odprtju novih oddelkov foruma...
V glavi imam oddelek "projekti in "elektronika", ker menim da je tega po forumu veliko in bi bilo bolj pregledno, če bi se odprli novi oddelki...

Glasujte v anketi, povejte predloge, mnenja itd...


lp, Jaka
robert
Začetnik
Prispevkov: 21
Pridružen: 07 Sep 2003, 20:39
Kraj: Tolmin

Odgovor Napisal/-a robert »

Elektronika bi prišla kar prav.
Sam imam kar precej začetih projektov kot so polnilnik-praznilnik,mAh meter,samogradnja sprejemnika,razna stikala za vklop,...
Pa ravno pri koncu zmanjka kakšna ideja,ki jo ima verjetno kdo drug in zato je prav,da jih nekje izmenjamo
LP Robert
Lumpek
Razpravljalec
Prispevkov: 97
Pridružen: 25 Jul 2003, 22:36
Kraj: Žiri
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Lumpek »

Če po pravic povem mi je veliko bolj všeč oblika foruma kot je na mariborskem forumu (http://mmm.zrcalo.si/) kjer so rubrike razdeljene na letalala, colne... itd. Sicer ma tudi sedanja ureditev dobre strani vendar mislim da jih imajo mariborčani več.
Uporabniški avatar
mihah
Dr. Modelar
Prispevkov: 9302
Pridružen: 27 Apr 2001, 01:00
Kraj: Gmajnica
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a mihah »

Namen foruma modelarji.com ni "konkurirati" forumu MSM (ali Modra Ptica), ampak združiti ljudi s specifičnim interesom in sicer elektropogon (in vse kar spada zraven), modeli RV čolnov na tak pogon ter jadrnice. Smo edini, ki omogočamo slovenskim modelarskim trgovinam brezplačno oglaševanje na njihovem oddelku, kjer pa lahko oglašujejo vso svojo ponudbo.

Dokler se ne bodo pokazale drugačne potrebe, bomo na tej forumski shemi tudi vztrajali.

LP
Miha, modelarji.com team
www.lipo.si
Lumpek
Razpravljalec
Prispevkov: 97
Pridružen: 25 Jul 2003, 22:36
Kraj: Žiri
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Lumpek »

V mislih nisem imel želje da bi si med seboj konkurirali. Povedal sem le svoje mišlenje in kako bi bilo po moji oceni boljše. Je pa res da je ta stran bolj v colnarskih vodah, tako da je ubistvu cel forum pod rubriko colni :)
seba
Freak
Prispevkov: 505
Pridružen: 15 Okt 2001, 01:00
Kraj: cerknica

Odgovor Napisal/-a seba »

Jaz bi Mamamiji predlagal da za zacetek poskrbi, da bo od FAQ pa vse do Društva kaj za videt. Ni pravilnika za nase zacetnike pod temo Pravilnik, ni Bajerjev, na katerih smo ze imeli tekme ...
Jaz osebno sem iskal zadnic Hopf-a pa ga ni bilo pod povezavami, klical sem okoli za naslov. Trgovine v Murglah ze dolgo ni vec, Gasilska oprema ima tudi nov naslov in telefonsko ...
Jaz sem samo to opazil in zaradi mene tega ni treba spreminjati in dodajati, se mi zdi pa vseeno bolj pametno to postimat, kot imet elektroniko na forumu. Ce rabis kaj od elektronike se ze vse na netu najde, za kaj takega, kako se diodo veze na motor ali praznilne upore, je pa ze na forumu ali pa v TIM-u.

LP Seba
mamamia
wonderboy wannabe™
wonderboy wannabe™
Prispevkov: 378
Pridružen: 19 Okt 2002, 01:00
Kraj: Novo mesto

Odgovor Napisal/-a mamamia »

Seba, ni problema sploh... Samo ves to je zlo tecno delo. Jaz sem za ta forum naredil kar dosti (komplet clanki).... Ce se javi kak prostovoljec, bom mogoce se jaz cas nasel ba se bo hitro kaj naredilo.

Samo "na suho" pa ne grem nič delat.


LP
seba
Freak
Prispevkov: 505
Pridružen: 15 Okt 2001, 01:00
Kraj: cerknica

Odgovor Napisal/-a seba »

Jaz pravilnika "tanovga" nimam, Rezultate si dobil od Bonaca, ce ne so objavljena na forumu pod Eco in M&H, Povezave das lahko tiste katere so bile pred enim letom, Bajerje imas Koseze, Smartinc, Cerknisko, Blosko, Vogerscek, Most na Soci, Kocevsko, o0d teh imas vse slike od tekem, za karte pogledas na net in jih objavis. Od Drustev je lahko naslov od DML, kateri je na Brilejevi ? in MDNG za katerega en vem. Imamo se MSM pa kaksne letalce in avtockarje (Mantua).
Ce se to sprozi na forumu, in vsak nekaj napise, kar ve bo to hitro resene, ce se bomo pa zgovarjali pa ne bo.

LP Seba
Uporabniški avatar
mihah
Dr. Modelar
Prispevkov: 9302
Pridružen: 27 Apr 2001, 01:00
Kraj: Gmajnica
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a mihah »

Živjo Seba,

poglej na http://stari.modelarji.com, tam še vse stoji.

Še vedno velja (od uvedbe nove strani), da ste k oblikovanju vabljeni zunanji sodelavci!

Osebno pri pomoči se mi je javil Tomaž, samo se bo dela lotil, ko bo čas. Če je še kakšen, ki bi pomagal naj se javi adminu.

Vsem se vnaprej zahvaljujem!

LP
Miha
www.lipo.si
gustl
Razpravljalec
Prispevkov: 93
Pridružen: 03 Dec 2005, 08:25
Kraj: zagorje ob savi

Odgovor Napisal/-a gustl »

kaka elektronika bi velikokrat prov pršla

pozdravljam vaše odločitve =D>
Powered by Smula :)
Ev|L
Začetnik
Prispevkov: 27
Pridružen: 28 Jul 2006, 10:10
Kraj: ok. ptuja

Odgovor Napisal/-a Ev|L »

gustl napisal/-a:kaka elektronika bi velikokrat prov pršla

pozdravljam vaše odločitve =D>
I agree
Uporabniški avatar
matic 386
Razpravljalec
Prispevkov: 117
Pridružen: 06 Jun 2006, 16:40
Kraj: Maribor

Odgovor Napisal/-a matic 386 »

Ne zdaj vzet da kritiziram stran modelarji.com, ampak kak te lahko obstaja modelarska stran, brez elektronike, ne vem kako imajo druge strani urejeno, ampak vseeno, elektroniko, bi morali narediti že na začetku, ko ste dali na internet to stran. SKRAJNI ČAS JE DA DODATE ELEKTRONIKO.
MAJHNI TRIKI VELIKIH MOJSTROV!
Uporabniški avatar
kivanjko
Razpravljalec
Prispevkov: 61
Pridružen: 23 Mar 2007, 19:24
Kraj: ljubljana

Odgovor Napisal/-a kivanjko »

Jaz sem tudi za. Čeprau me ne zanima, me tudi ne moti če bo na forumu.
Mogoče bo pa kdaj kaj zanimivega.
ŠKOT
cmurek
Začetnik
Prispevkov: 13
Pridružen: 15 Jan 2009, 20:07

Odgovor Napisal/-a cmurek »

pozdravljam takšne ideje,saj nam ki nismo ravno vešči v elektroniki vedno
prav pride.
L.p.Jani
Prijatelji so kot zvezde,čeprav jih vedno ne vidiš,
veš da so!
Uporabniški avatar
brejker
Dr. Modelar
Prispevkov: 4065
Pridružen: 20 Feb 2006, 21:38
Kraj: Kamnik
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a brejker »

cmurek napisal/-a:pozdravljam takšne ideje,saj nam ki nismo ravno vešči v elektroniki vedno
prav pride.
L.p.Jani
Malo poglej letnico teme...
www.okarbon.eu
Odgovori

Vrni se na Razne čolnarske zadeve