Letenje Tržec

Boštjan Emeršič, e-mail: bostjan.emersic(at)gmail.com

Moderator: kiwi

Zaklenjeno
Uporabniški avatar
Matic7
Tekmovalec
Prispevkov: 237
Pridružen: 13 Sep 2005, 10:58
Kraj: Ptuj
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Matic7 »

VEEEEEELLLLOOOOXXX!!! Kaj ti je JKP naredo??? Še dobro, da so zadaj Kiwijeve tolažilne besede...
Uporabniški avatar
kiwi
Profesor
Prispevkov: 1093
Pridružen: 29 Apr 2003, 07:36
Kraj: Okolica Ptuja - Haloze

Odgovor Napisal/-a kiwi »

Res škoda.

Se podpišem pod to izjavo.

Lep pozdrav
Boštjan
Uporabniški avatar
Stormovik
Trgovina
Prispevkov: 389
Pridružen: 24 Jan 2006, 08:40
Kraj: Ptuj

Odgovor Napisal/-a Stormovik »

Meni pa se zdi žalostno, da lahko tako čudoviti hobi kot je modelarstvo koristiš samo v ponedeljek po četri uri za urco ali dve pa še to samo v primeru lepega vremena in da res nebo pristal nobeno pravo letalo...

LP
"Moč ni v obrambi, pač pa v napadu!!!!!!"
www.balcore.si
martinek
Začetnik
Prispevkov: 8
Pridružen: 09 Apr 2006, 20:23
Kraj: Ljubljana

Novi klub

Odgovor Napisal/-a martinek »

....in tako predlagam, da vsak modelar leti v svojem modelarskem klubu, nemore biti član dveh klubov, na drugo pisto lahko pride izključno na povabilo vsaj treh članov--- eden od njih mora biti predsednik. V zahvalo bo nekaj časa kosil na pisti travo. :D :D :D ( mozna je kompenzacija) Če slučajno novi klub ustanovi predsednik nakega model. kluba, potem bi se ga moralo izključiti iz matičnega, kajti, verjetno je izrabil notranje informacije---pobral najboljše modelarje in ,, potegnil,,, :D :D [-o< Kaj pa bo takrat, ko bodo tisti travnik preorali? Pridejo zopet nazaj, mar ne! Lepo, več vas bo! Aerodrom še dolgo ostane! Tu z roba, vas vse pozdravlja Martinek. :lol: :jumpjump:
....Leonardo, tako si tudi ti razmišljal.... daj prebudi se, nekaj boš videl!
Uporabniški avatar
Matic7
Tekmovalec
Prispevkov: 237
Pridružen: 13 Sep 2005, 10:58
Kraj: Ptuj
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Matic7 »

Stormovik napisal/-a:Meni pa se zdi žalostno, da lahko tako čudoviti hobi kot je modelarstvo koristiš samo v ponedeljek po četri uri za urco ali dve pa še to samo v primeru lepega vremena in da res nebo pristal nobeno pravo letalo...

LP
glede na to, da sem sam že letel med blaniki na šolskih krogih, njihovem šlepanju ter padalci, ki so skakali na točko, ta izjava sicer ne bo držala... ampak... glavno, da vsi letimo in v tem uživamo, kjerkoli že...

veliko užitkov v zraku in celih modelov na tleh!

LP,
Matic
Uporabniški avatar
Stormovik
Trgovina
Prispevkov: 389
Pridružen: 24 Jan 2006, 08:40
Kraj: Ptuj

Odgovor Napisal/-a Stormovik »

Matic7
glede na to, da sem sam že letel med blaniki na šolskih krogih, njihovem šlepanju ter padalci, ki so skakali na točko
toliko o varnem letenju v Moškanjcih...

LP

P.S. ničkolikokrat sem cel viken, ko je bilo lepo vreme doma gledal televizijo, ker sem čakal na ponedeljek...v ponedeljek pa slabo vreme...in spet sem lahko gledal televizijo #-o večkrat je naneslo da je blo tudi po 3 ponedeljke zaporedoma grdo vreme,čez vikend pa sonce...Fantje, ni ga lepšega kot sobotno in nedeljsko sproščujoče letenje!
"Moč ni v obrambi, pač pa v napadu!!!!!!"
www.balcore.si
Uporabniški avatar
Matic7
Tekmovalec
Prispevkov: 237
Pridružen: 13 Sep 2005, 10:58
Kraj: Ptuj
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Matic7 »

Stormovik napisal/-a:toliko o varnem letenju v Moškanjcih...
Vse je varno, če se dogovoriš kje bo kdo letel oz. skakal. Sploh glede na to, da nisi slišal o nobeni nesreči na to temo (skupno letenje). Da o tem, da so z zanimanjem prišli pogeldat mojega Easy-a, jaz pa kasneje zlaganje njihovih padal, pospravljanje jadrilic itd. (malo druženja in spozanvanja novih ljudi tudi ne škodi), niti ne govorim... pa tudi ob sobotah in nedeljah se da letet v Moškanjcih... če maš pravi pristop in se ne odločiš že na kavču pred TV, da itak ne bo šlo.

Lep dan, M.
lojze
Razpravljalec
Prispevkov: 94
Pridružen: 09 Feb 2005, 20:49
Kraj: Osluševci

letenje

Odgovor Napisal/-a lojze »

Deca mir, #-o sožitje je nujno potrebno, naj leti vsak, ko si zaželi in naj temu primeren kraj najde. Brez hude krvi, se naj leti! :D : [-X [-o< LP lojze
letu zdar, triskam mar!
Uporabniški avatar
Stormovik
Trgovina
Prispevkov: 389
Pridružen: 24 Jan 2006, 08:40
Kraj: Ptuj

Odgovor Napisal/-a Stormovik »

Niti ena tekma v Moškanjcih še ni minila brez nesporazumov in nepotrebnih prekinitev,ker se je nemogoče enkrat na leto zmenit na letališču, da je en dan namenjeno samo za modelarstvo...zakaj bi se kregali če ni potrebe. Na eni tekmi sta nas dva (ne bom povedal imensko) celo napadla in prepovedala nadaljno organiziranje tekem v Moškanjcih,ker se tekma ni prekinila v isti sekundi kot so si zmislili zaradi pristanka pravega letala (počakati bi bilo potrebno samo za en šolski krog,pa bi se turnos zaključil)...to ravno ni način po katerem bi naj potekala tekma na državni ravni...

Nekdo omenja tudi, da se društvo razdira zaradi lastnih interesov...zaradi čigavih pa bi se??? Leti mogoče kdo zaradi interesa njegove žene ali vaškega župnika??? Normalno, da vsak leti iz svojega interesa in da bo vsak izbral zase najboljšo možnost. Letos je tekma v moškanjcih propadla,čeprav je bila že od začetka leta v planskem koledarju. Zakaj bi komplicirali in se kregali če ni potrebno...

Glede nesreč: zadnja, ki se je spomnim iz Moškanjc ko je pravi Antonov AN2 končal s preluknjanim repom,ki ga je prebil model...


LP Gorazd
"Moč ni v obrambi, pač pa v napadu!!!!!!"
www.balcore.si
Zaklenjeno

Vrni se na Modelarji AK Ptuj