modelarstvo v okolici Ptuja

Boštjan Emeršič, e-mail: bostjan.emersic(at)gmail.com

Moderator: kiwi

Odgovori
Uporabniški avatar
JKP
Profesor
Prispevkov: 1086
Pridružen: 04 Maj 2005, 09:43
Kraj: Ptuj

modelarstvo v okolici Ptuja

Odgovor Napisal/-a JKP »

kaj se dogaja z našim modelarstvom na ptuju????? :roll: :roll: :roll: :kregajse: :xmas: :xmas:

Skriva kdo kak nov projekt?

Je kdo letel kje?

Zelo malo je novih tem oz prispevkov na našem forumu....

Veselilo bi me, če bi kdo napisal kaki prispevek...Dodal kako sliko...kritiko...Pohvalo...Predlog...

Jože K.
Uporabniški avatar
GregaU
Freak
Prispevkov: 948
Pridružen: 13 Apr 2005, 16:21
Kraj: HALOZE

Odgovor Napisal/-a GregaU »

Pozdravljen JKP :lol: !

Nene se jezi [-o< . Zima je ... :wink:

Pa nekaj projektov tudi je, tako da nič bat.


LP Grega
Uporabniški avatar
kiwi
Profesor
Prispevkov: 1093
Pridružen: 29 Apr 2003, 07:36
Kraj: Okolica Ptuja - Haloze

Odgovor Napisal/-a kiwi »

Grega pa glih tebe bi blo treba za uha povlecti, ki skrivas takega lepotca doma :lol:

V kratkem pricakujemo prispevek, o spedenanju in testnem poletu, ce ne pridemo pa ti ga vzamemo he he.....


Drugace pa kot sem ze napisal se je pri meni malo sprostilo, tako, da ravno koncujem depronkota da lahko zopet malo pohuvramo. Bom dal kako sliko gor samo je itak dejansko enak model, kot sem ga ze imel in je ze na forumu. Bo pa se v kratkem zacelo zopet dogajati tudi na ULTIMATE-ju he he.....

V igri pa je se pylon, ki je skoraj fertig samo pac se je treba se malo zraven vsesti.

Na koncu pa je tukaj se F5J mrcina, ki caka na vakumiranje kril he he.... elektronika je kompletna doma.... enako velja za pylona...

V glavnem letos bo še pestro :jumpjump:

Lp Bostjan
Uporabniški avatar
štajerc
Dr. Modelar
Prispevkov: 2301
Pridružen: 08 Avg 2006, 14:36
Kraj: Ormož

Odgovor Napisal/-a štajerc »

Jah jas sem tudi že končal mojega avijončka samo nevem kako se spraviti zraven k prekrivanju(nebi rad kaj za j... ga je škoda)
L.P.
Štromar ima včasih prav, elektrika pa vedno!
Uporabniški avatar
Matic7
Tekmovalec
Prispevkov: 237
Pridružen: 13 Sep 2005, 10:58
Kraj: Ptuj
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Matic7 »

jaz pa pokorno poročam, da se s kiwijem nikak ne vlovima, da bi e-tainer še kaj letel (pa ni on kriv, noben nima kaj dosti časa), hkrati pa se posipljem s pepelom, ker mam novi trup za easy stara že najmanj en mesec doma, pa še ni sestavljeno vse skup, da bi lahko sam kaj letel. ko je volja, ni časa in obratno. sicer pa... itak ni časa za letenje zadnje tedne, je tema prehitro :cry:

no ja, malo pa je kriv tudi bell-ček, ki ga lahko preganjam kar doma po dnevni sobi, zadnje čase pa tudi na kak izlet po hodniku ali pa iz zgornjega nadstropja v spodnje. za bell-čka ni treba pakirat avta, iskat vremena, svetlobe... samo vključiš (tudi zvečer v soju luči v hiši) in lipoti že žvižgajo s prizvokom očkovega jamranja, da ta ventilator premrzlo piha.

semvedeldarabimhelijazazimopress

LP,
Matic
Uporabniški avatar
štajerc
Dr. Modelar
Prispevkov: 2301
Pridružen: 08 Avg 2006, 14:36
Kraj: Ormož

Re: modelarstvo v okolici Ptuja

Odgovor Napisal/-a štajerc »

Pozdravljeni,

včeraj ko sem se peljal domov sem mislim da srečal rep letala zapičenega ob cesti lokacija staro smetišče na Ptuj... če ga kdo pogreša ali pa sem imel le privide :o :lol:

L.P.Samo
Štromar ima včasih prav, elektrika pa vedno!
Odgovori

Vrni se na Modelarji AK Ptuj