!!! ZLIKOVCI SPET NA DELU !!!

Trstenjakova ulica 11, 1000 Ljubljana

Moderator: RLogar

robertjur
Profesor
Prispevkov: 1036
Pridružen: 21 Nov 2004, 03:05

!!! ZLIKOVCI SPET NA DELU !!!

Odgovor Napisal/-a robertjur »

:evil: :evil: :cry:
Prosil bi če ste lahko pozorni na prodajalca komande Spektrum DX7 katera je bila ukradena danes ponoči.
Značilnost komande je da ima zelo kratke ročice s podloženimi ZELENIMI silikonskimi cevkami (by Miha Holc)
V kovčku je bil še kolegov sprejemnik Futaba 7 kanalc 2,4ghz ki sicer ni prepoznaven ampak lahko se zgodi da ga bo lopov prodajal v kompletu kar bi blo zlo očitno opazno ker ne paše k spektrumu.

Sem pa še ugotovil da manjka še Avto v original škatli 1:10 drift varianta z rdečo havbo Nisan silvia s komando 2.4Ghz Avto je skoraj nov vendar z okvaro zadnjega diferenciala, nevozen.
Ukradeno danes ponoči 11-12.7.10 pred hišo na Brodu pod šmarno goro.

Zdej mi pa ostanejo sam še računalniške igrice. #-o #-o
Zadnjič spremenil robertjur, dne 14 Avg 2010, 16:23, skupaj popravljeno 2 krat.
Robert
Uporabniški avatar
8pac
Profesor
Prispevkov: 1608
Pridružen: 07 Sep 2008, 15:26
Kraj: LJ

Odgovor Napisal/-a 8pac »

Tazga jetreba dati direktno pred zit in ga :ratata: :ratata: :ratata: :ratata: :ratata: :evil: :evil: :evil: :evil: .
Upam da jo boš dobil nazaj.
Helium
Tekmovalec
Prispevkov: 398
Pridružen: 22 Mar 2009, 15:31

Odgovor Napisal/-a Helium »

Take situacije me pogrejejo in vsekakor bom oprezal za takim oglasom, če ga bo ''zlikovec'' objavil kje na netu!


Barabe frdamane :evil:


Lp, Marko!
Spektrum DX6i

GB-Models Yak 55M 1.4m
Uporabniški avatar
Melly
Dr. Modelar
Prispevkov: 3879
Pridružen: 15 Feb 2007, 22:51
Kraj: Ankaran, Ocizla

Odgovor Napisal/-a Melly »

Eno oko na Bolha.com...
lp Melly
Bevcan
Freak
Prispevkov: 584
Pridružen: 06 Jun 2006, 07:36
Kraj: Vrhnika

Odgovor Napisal/-a Bevcan »

Lahko malo zvemo iz kje je bla ukradena. Avto, hiša, morda na pisti. Tko da vemo kje biti previden?
Gravitacija je hudič.

LP Primož Iskra
robertjur
Profesor
Prispevkov: 1036
Pridružen: 21 Nov 2004, 03:05

Odgovor Napisal/-a robertjur »

Ukradeno danes ponoči 11-12.7.10 pred hišo na Brodu pod šmarno goro.
Sem pa še ugotovil da manjka še Avto v original škatli 1:10 drift varianta z rdečo havbo Nisan silvia s komando 2.4Ghz Avto je skoraj nov vendar z okvaro zadnjega diferenciala, nevozen.
Zdej mi pa ostanejo sam še računalniške igrice. #-o #-o
Robert
Uporabniški avatar
Modlar
Tekmovalec
Prispevkov: 331
Pridružen: 02 Jun 2005, 19:50
Kraj: Koroška

Odgovor Napisal/-a Modlar »

robertjur napisal/-a:Ukradeno danes ponoči 11-12.7.10 pred hišo na Brodu pod šmarno goro.
Verjetno bi bilo bolje ,če bi tako robo dal v hišo . #-o

LP Mare
Kdor visoko leta - daleč vidi.
Phoinix
Dr. Modelar
Prispevkov: 4007
Pridružen: 27 Okt 2005, 21:19

Odgovor Napisal/-a Phoinix »

Zakaj pa puščaš te stvari v avtu?
Uporabniški avatar
dinko
Freak
Prispevkov: 772
Pridružen: 04 Okt 2006, 00:40
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a dinko »

Robert... ce je ze sila... mam jst ene FF7 Futabo (40 MHZ) za pososdt... ce ti je že kera sila :P
Uporabniški avatar
FlyByWire
Profesor
Prispevkov: 1269
Pridružen: 21 Mar 2009, 20:52
Kraj: LJ-BROD

Odgovor Napisal/-a FlyByWire »

Robert pol sva pa soseda jaz sem tudi iz Broda in sicer živim na Taborski cesti.
Da ni to kaj povezano z "novimi" priseljenci, verjetno vsi veste kdo se je še z Drnovškovo in Jankovičevo pomočjo preselil v ta del Ljubljane?

Si je pa takšno zadevo dobro zapomnit,.... :evil: #-o
Scale JET RANGER III 700 size with Flasher 600 mechanics,AB 212 800 size under development
SAB GOBLIN 630,HPS HEAD,MS COMPOSITE main and tail blades,ALIGN 750MX 530kv, A.DS615, F.BLS251,YGE120HV
SAB RAW 420, Futaba Transmitter 16IZ Super !
Uporabniški avatar
miskolin
Dr. Modelar
Prispevkov: 2733
Pridružen: 02 Feb 2004, 22:52
Kraj: VESOLJE

Odgovor Napisal/-a miskolin »

...
Zadnjič spremenil miskolin, dne 29 Jan 2020, 17:17, skupaj popravljeno 1 krat.
Offshore
Dr. Modelar
Prispevkov: 6685
Pridružen: 23 Avg 2005, 14:24

Odgovor Napisal/-a Offshore »

Mislim da bi blo bolje mal počakat kot takoj obešat na veliki zvon.Kaj pa veš kdo so ti ljudje in kaj vse berejo,sedaj lahko postanejo pri prodaji previdni in roba bo potihoma zginila bohvejt kam :-?
Drugač pa se strinjam da vredna modelarska roba nima kaj iskati v avtu čez noč,sploh v mestu kjer je še bolj na udaru.
Čeprav če sem čisto pošten sem tudi sam že pustil letalo ter komande v odklenjenem! #-o avtu zunaj pred bajto čez noč,vendar še ni (k sreči )nič dobilo noge.No je pa res da živim v bolj majhni odmaknjeni vasi..
robertjur
Profesor
Prispevkov: 1036
Pridružen: 21 Nov 2004, 03:05

Odgovor Napisal/-a robertjur »

Miškolin sori če maš ti cajt to kramo vlačit not pa ven, jest ga nimam.
Dogaja pa se da pri nas strojani uletavajo po hišah, brez zvonca sevede, in se jim fučka če je kdo doma. Če pokličeš polcaje jih itak sploh ni, nardijo pa še manj.
Ko se pogovarjam s sosedi vidim da imajo že skoraj vsi take izkušnje, kar pomeni da niti ni nujno boljš če stvari nosiš v hišo. Bo še zabavno tole.
Robert
Phoinix
Dr. Modelar
Prispevkov: 4007
Pridružen: 27 Okt 2005, 21:19

Odgovor Napisal/-a Phoinix »

Dvakrat so ti v avto vlomil, kolikokrat pa v hiso? Tisto kar ne vidijo ponavadi ne iscejo, ce pa razkazujes na veliko potem pa ni kaj. Posplosevat da so vedno cigani pa tudi ne gre, razen seveda ce to lahko dokazes. Bistveno vec vlomov naredijo priloznostni dzankiji.
robertjur
Profesor
Prispevkov: 1036
Pridružen: 21 Nov 2004, 03:05

Odgovor Napisal/-a robertjur »

Ma ja, zadnjič so kao pobiral kosovni material, kar je krasna razgledna varianta, in so moji mami prekopal punta v minuti ku bi šel tornado skoz.
Sam v hišo je po čike skočila.
Pač bo trba mal v alarme vlagat #-o #-o #-o
Robert
Uporabniški avatar
Brane
Dr. Modelar
Prispevkov: 4585
Pridružen: 15 Nov 2004, 12:30
Kraj: Moste

Odgovor Napisal/-a Brane »

Zanimivo, v bistvu gre debata v to smer, da če vsega ne zaklepaš, si že kar sam kriv, da ti nekaj zmanjka :-?

Lepo nas je že vzgojila naša izprijena oblast #-o

Ob tem si ne morem kaj, da se nebi spomnil, ko mi je sin povedal, da se je v Lescah ustavil na črpalki, da bi kupil ledeni čaj, skočil iz avta, a se je tisti hip ob njem ustavil policijski avto provida, policist pa mu je dokaj nesramno zabrusil, naj se ne zajebava in naj do konca zapre steklo na vratih, sicer mu bo napisal kazen za nekaj takega kot bi se reklo " izzivanje kriminala", ker s tem ko ne zapreš vseh oken do konca na javni površini, omogočaš lažji vlom v avto :-? :-? :-?

HALOOOO... lopov je tisti, ki nekaj vzame, kar ni njegovo, pa naj bo to v nezaklenjenem stanovanju, avtu ali pa iz blindiranega sefa... vse ostalo je prevračanje krivde in podpiranje lenobe tistih, ki bi morali poskrbeti, da se normalni državljani počutimo varne.

Realnost je taka, da je inkasantstvo na cestah izpiljeno do vseh skrajnosti, enormna sredstva gredo za nadzor in podobno opremo, učinkovitost izterjave je dodelana in specializirana za primer delavnega človeka, ko pa jaz, navadni državljan rabim pomoč tega aparata, pa se naenkrat nič več ne da, povsod imajo zvezane roke, z drugimi besedami, LAHKO SE SLIKAM
Kaj bo, ko se razve, da so nekatere kopije že boljše od originalov???
Uporabniški avatar
AlesZ
Dr. Modelar
Prispevkov: 3221
Pridružen: 22 Maj 2002, 01:00
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a AlesZ »

Pač bo trba mal v alarme vlagat
Končni efekt je enak.....sproži se ti alarm,sosed pokliče policijo,ta pride in te cepi 100€ zaradi motenja......bla bla itd.....
Slika
Uporabniški avatar
UROŠ MURKOVIČ
Dr. Modelar
Prispevkov: 2428
Pridružen: 25 Dec 2005, 12:29
Kraj: Lj-Črnuče MKV-Vrhnika

Odgovor Napisal/-a UROŠ MURKOVIČ »

Pa pač kupš tak alarm ,ki je vezan na tvoj mobitel{če ti vlomijo v avto te alarm pokliče na mobitel}pol pa udri po kretenu :razpaljot: :razpaljot: :ratata: .
Tut moja ženka je sestavljala avione.

http://www.facebook.com/profile.php?id=100002305024191
http://www.mkv-klub.si/
mzakelj
Profesor
Prispevkov: 1171
Pridružen: 24 Nov 2009, 12:27
Kraj: Godowich

Odgovor Napisal/-a mzakelj »

.... in udariš po roparju, potem te pa toži zaradi napada, pa čeprav ga najdejo z plazmo v rokah. Ta oblast ščiti samo še kriminalce pa lopove, kar tudi sami so. Bo treba enga full scale bomberja narest pa mal trenirat metanja bomb na 0 :)
Uporabniški avatar
UROŠ MURKOVIČ
Dr. Modelar
Prispevkov: 2428
Pridružen: 25 Dec 2005, 12:29
Kraj: Lj-Črnuče MKV-Vrhnika

Odgovor Napisal/-a UROŠ MURKOVIČ »

Ma dej ga srt to ga tok namahaš ,da sploh ne ve kaj se je zgodl {ne bi blo prvič}.
Tut moja ženka je sestavljala avione.

http://www.facebook.com/profile.php?id=100002305024191
http://www.mkv-klub.si/
mzakelj
Profesor
Prispevkov: 1171
Pridružen: 24 Nov 2009, 12:27
Kraj: Godowich

Odgovor Napisal/-a mzakelj »

Daj na isto mesto kot so ti komando ukradl, še eno stvar katero ne pogrešaš, in zraven en a4 list s kao navodili kako nevarna je bila komanda , kao da je neka nevarnost če jo poseduješ pa boš vidu če bo prišla nazaj. Najboljš če nardiš en kao servisni zapisnik od servisa. Mogoče pa pali :)
Uporabniški avatar
MC GAYVER
Profesor
Prispevkov: 1973
Pridružen: 12 Dec 2002, 01:00
Kraj: lj
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a MC GAYVER »

mzakelj napisal/-a:Daj na isto mesto kot so ti komando ukradl, še eno stvar katero ne pogrešaš, in zraven en a4 list s kao navodili kako nevarna je bila komanda , kao da je neka nevarnost če jo poseduješ pa boš vidu če bo prišla nazaj. Najboljš če nardiš en kao servisni zapisnik od servisa. Mogoče pa pali :)
:D Ti se pa velikokrat moker zbudiš! :D :D :D
mzakelj
Profesor
Prispevkov: 1171
Pridružen: 24 Nov 2009, 12:27
Kraj: Godowich

Odgovor Napisal/-a mzakelj »

Ti sploh ne veš kolikokrat se zbudim prešvican pa z nogo v kaslcu :)
Šalo na stran, probat ni greh. Tako sem jaz naredil ko je sosed nam gobe kradu, sem naredil letak in mu ga dal v kaslc. Na njemu so bile opisane gobe in kako strupene ratajo če rastejo zraven ceste bla bla bla .....
Miha_z
Razpravljalec
Prispevkov: 156
Pridružen: 28 Sep 2009, 09:21

Odgovor Napisal/-a Miha_z »

Robi,
jaz imam avto v garaži za dvojimi vrati pa se mi vseeno ljubi nosit avjon in komande gor v stanovanje. :wink: .
Klinc hodjo po lj. raznorazni čudaki in nikol ne veš. Doma mamo pa garfild zverino, ki spi zraven avjona 8) . Kle ga pa ni junaka :lol: :lol: :o

lp,
Miha
Uporabniški avatar
Brane
Dr. Modelar
Prispevkov: 4585
Pridružen: 15 Nov 2004, 12:30
Kraj: Moste

Odgovor Napisal/-a Brane »

Ob tejle debati, bi se prav rad spomnil, v katerem delu Slovenije (vem pa da je bil gobarski revir), sem večkrat opazil obcestno tablo, na kteri je pisalo, "Območje okuženo z rakom" :lol: [-o<
Kaj bo, ko se razve, da so nekatere kopije že boljše od originalov???
Odgovori

Vrni se na Modelarski klub Pr'Kurah Ljubljana