Pista v Sneberjah (Zalogu, pr kurah)

Trstenjakova ulica 11, 1000 Ljubljana

Moderator: RLogar

Odgovori
robertjur
Profesor
Prispevkov: 1036
Pridružen: 21 Nov 2004, 03:05

Re: Pista v Sneberjah (Zalogu, pr kurah)

Odgovor Napisal/-a robertjur »

Joooj kolk smo prizadeti! Barane zagotovo drži da podpiram idejo da kosimo "sami" ... se pravi ne nekdo ki mu je slučajno dolgčas ampak nekdo ki vsaj tedensko uporablja pisto in ima pregled nad zadevo. O tem sva se z Norcem pogovarjala in tkole pokošeno name dela vtis da se nekomu ne da!! :wink: Zdej kdo je to bil nisem imel pojma. Proti Rroku nimam popolnoma nič ... daleč od tega vendar če bi letel tud sam bi vedel da no dobro pokošeno! Tud sam sem velikokrat kosil in valjal in dobro vem kako ropota pod kosilnico. Ampak košnja v varni tretji stopnji kosilnice je brez veze!! Res da gre hitro saj lahko veliko hitreje pokosiš sam tole kar si naredu ni neki s čimer bi se pohvalil. Sorči če si užaljen je to tvoj problem in ne moj.

Kar pa se tiče Mencina pa sem ga predlagal ker sam pravi da bi se bolj potrudil ... zakaj pa ne!!
Robert
Uporabniški avatar
spetjaz
Tekmovalec
Prispevkov: 280
Pridružen: 20 Jun 2007, 21:16
Kraj: Pr´Kurah

Re: Pista v Sneberjah (Zalogu, pr kurah)

Odgovor Napisal/-a spetjaz »

Kar se kvalitete košnje tiče imam čisto vest (ne vem pa, če ima kdo drug čisto vest,...). Je bilo kvalitetno pokošeno. Je pa res, da trava raste, regrat pa sploh hitro toda to so žal naravne zakonitosti, pa je to komu več ali ne. Kosilnica ima kar nekaj več stopenj kot tri. Košeno je bilo na eni stopnji višje kot na najnižji (to pomeni, ta trava ni bila pokošena na najnižje ampak stopnjo višje, ker je drugače kosilnica drsala po tleh zaradi terena, do najvišje stopnje je bilo še veliko).

Razlogi za pritožbe so po moje drugje in ne v kvaliteti košnje trave.

Sedaj pa ne bom več komentiral, to je moj zadnji komentar na to temo.

Lepo pozdrav,
Brane
Ultralajt
Dr. Modelar
Prispevkov: 13473
Pridružen: 15 Nov 2004, 17:57
Kontakt:

Re: Pista v Sneberjah (Zalogu, pr kurah)

Odgovor Napisal/-a Ultralajt »

Slika
Uporabniški avatar
Živnorc
Dr. Modelar
Prispevkov: 3093
Pridružen: 22 Nov 2004, 09:54
Kraj: Kamnik

Re: Pista v Sneberjah (Zalogu, pr kurah)

Odgovor Napisal/-a Živnorc »

ultralajt... :lol:

ej...ste na pisti, ugotovite stanje....potem pišete na forum, vse se dogovarjate, kako mora bit in kako je...in kako ne sme bit...
...... potem pa greste gledat nazaj, pa ugotovite, da ni nič bolje, kot takrat, preden ste pisali na forum!
To se pravi, da vsakič, ko ste tam, poberete kak kamen, poravnate krtino, poberete kako smet... pa bi bilo že pol dela narejenega.
Kolikokrat sem prišel na pisto, bilo polno folka... potekal debatni krožek... na pisti pa maljon krtin. Velikokrat sem jih poravnal, pa ostali še opazili niste. Tudi smeti sem velikokrat odnesel domov, potem pa se mi je to zdelo neumno.
Letos še nisem bil na pisti ( :-k ...al pa sem bil pozimi ene dvakrat)...in tudi če bom kdaj, bom bolj poredko, tako, da ne vem kakšno je stanje trenutno na njej, sem pa obveščen da je daleč od katastrofalnega stanja.
Kosilnico sem porihtal... zamenjal klino, nabrusil staro klino, naredil na kosilnici stranski izmet, da se lažje kosi..
.. zaradi kamnov pa Rok kosi eno stopnjo višje, da se ne dela škoda. Itak ena stopnja na kosilnici pomeni samo en dan ali dva, pa trava doseže to višino.
Ta teden bomo organizirali delovno akcijo, da pisto poravnamo, napeljemo zemljo...itd, nato se pa pisto povalja. Valjati luknje in grbine ne pomeni nič...tudi če imaš 100t valjar. Najprej je treba porvanati.

Kladu bo napisal dan (ta teden enkrat, popoldne) delovne akcije. Podrobnosti bodo napisane z ozirom kako bodo potekale priprave in dogovori z orodjem itd.
...po tem se pisto povalja..
... in nato upam, da boste zadovoljni.
Pridemo tudi na dom...

Lep dan še naprej!
Živnorc.
Uporabniški avatar
Kladu
Profesor
Prispevkov: 1306
Pridružen: 29 Mar 2005, 15:09
Kraj: Center Evrope-Šiška
Kontakt:

Re: Pista v Sneberjah (Zalogu, pr kurah)

Odgovor Napisal/-a Kladu »

V sredo, 16.04.2014 bomo po pisti z zemljo poravnavali luknje. Začeli bomo ob 16.30 uri s seboj prinesite lopate in/ali grablje.

S prikolico bomo napeljali zemljo na mesta kjer je to potebno.


Se vidimo v čim večjem številu.


P.S. V tem času letenje ne bo dovoljeno.
Davno nazaj smo na balso v vrstah čakali!!!!!!!!
Uporabniški avatar
andrej007
Profesor
Prispevkov: 1331
Pridružen: 06 Okt 2006, 12:43
Kraj: Domžale

Re: Pista v Sneberjah (Zalogu, pr kurah)

Odgovor Napisal/-a andrej007 »

Ok. Bom fotru s šihta pobegnu :wink:
Modelarstvo je droga ,ki škoduje predvsem finančnemu stanju odvisnika :lol: :roll: :lol:


lp Andrej
Uporabniški avatar
rc-ryder
Dr. Modelar
Prispevkov: 3140
Pridružen: 10 Dec 2012, 23:03

Re: Pista v Sneberjah (Zalogu, pr kurah)

Odgovor Napisal/-a rc-ryder »

andrej007 napisal/-a:Ok. Bom fotru s šihta pobegnu :wink:
Mogoče je prav da prideš malo prej s Summitom, da sprobaš tale kurji off-road ;-)

LP
RC-Ryder - Degustiram modelarstvo O:)
robertjur
Profesor
Prispevkov: 1036
Pridružen: 21 Nov 2004, 03:05

Re: Pista v Sneberjah (Zalogu, pr kurah)

Odgovor Napisal/-a robertjur »

Pridem!! Ampak glede na termin kake gužve ziher ne bo.
Glede na to kako po pisti furajo šleparji in razni nočni dirkači da ne rečem jebači se mi to početje sicer ne zdi ravno smiselno ampak O,K, sem ZA!!
Sicer pa ne vem no ... če nasujemo kolesnice in preko spustimo valjar bo vsa zemlja ostala na valjih če se kej zastopim v te zadeve??' :o Al bomo počakal da prvo preraste travca pa povaljamo avgusta enkrat :lol:

De nau kdo užaljen ... sam ugibam :-k :-k
Robert
Uporabniški avatar
andrej007
Profesor
Prispevkov: 1331
Pridružen: 06 Okt 2006, 12:43
Kraj: Domžale

Re: Pista v Sneberjah (Zalogu, pr kurah)

Odgovor Napisal/-a andrej007 »

rc-ryder napisal/-a:
andrej007 napisal/-a:Ok. Bom fotru s šihta pobegnu :wink:
Mogoče je prav da prideš malo prej s Summitom, da sprobaš tale kurji off-road ;-)

LP
Potem bo še več dela :lol:
Modelarstvo je droga ,ki škoduje predvsem finančnemu stanju odvisnika :lol: :roll: :lol:


lp Andrej
Uporabniški avatar
Živnorc
Dr. Modelar
Prispevkov: 3093
Pridružen: 22 Nov 2004, 09:54
Kraj: Kamnik

Re: Pista v Sneberjah (Zalogu, pr kurah)

Odgovor Napisal/-a Živnorc »

robertjur napisal/-a:Pridem!! Ampak glede na termin kake gužve ziher ne bo.
Glede na to kako po pisti furajo šleparji in razni nočni dirkači da ne rečem jebači se mi to početje sicer ne zdi ravno smiselno ampak O,K, sem ZA!!
Sicer pa ne vem no ... če nasujemo kolesnice in preko spustimo valjar bo vsa zemlja ostala na valjih če se kej zastopim v te zadeve??' :o Al bomo počakal da prvo preraste travca pa povaljamo avgusta enkrat :lol:

De nau kdo užaljen ... sam ugibam :-k :-k
Organizacija in logistika delovne akcije sta narejeni.

Majster za organizacijo del, izvedbo del in kvaliteto izvedbe del na terenu je robertjur...in s tem tudi prevzema odgovornost.
Za razne nepravilnosti, oz. pripombe nad deli, kvaliteto izvedenih del se kasneje prosim pritožujte robertjuru in ne kličite mene!

Jaz bom v sredo samo fizikalec in delal kar mi bodo rekli...in tarnal, da je to brezveze... in pol se pritoževal, kako je zanič pista....
Pridemo tudi na dom...

Lep dan še naprej!
Živnorc.
Uporabniški avatar
Kladu
Profesor
Prispevkov: 1306
Pridružen: 29 Mar 2005, 15:09
Kraj: Center Evrope-Šiška
Kontakt:

Re: Pista v Sneberjah (Zalogu, pr kurah)

Odgovor Napisal/-a Kladu »

Še dobro, da imamo sekretmojstra, ki se na vse spozna oz. deli svoja ugibanja na svetovnem spletu. Najlažje je pljuvati po tistih, ki delajo........
Zakaj hudiča, se zgodovina ponavlja. viewtopic.php?f=88&t=11275

Če je kje še kak modelar optimist, se jutri popoldan vidimo dobre volje ( težakov imamo v dopoldan dovolj.....).
Davno nazaj smo na balso v vrstah čakali!!!!!!!!
robertjur
Profesor
Prispevkov: 1036
Pridružen: 21 Nov 2004, 03:05

Re: Pista v Sneberjah (Zalogu, pr kurah)

Odgovor Napisal/-a robertjur »

Jej, jej, jej!! Modri molčijo kajne!!
Uroš, če sem jest odgovoren lah namest delovne akcije pokličeš valjar jest pa penesem 2, tri sikx packe in je zadeva rešena!! :lol:
Kladu ..ker link pol prpopaš ... a s tistim delom takrat bi se ti hvalu?? Model je razrahljal zemljico da smo jo lah potem povaljali!!?? Namen je bil popoln!
Če je kdo tuki težak lah nardimo anketo he he!!? Kladu tvoj karakter prevaga brez pomisleka ... v vsakem pogledu. Sicer pa kolk je kdo "delu" in kolk je "naredu" sta dve čist različni postavki!!
Če imate nekateri večje potrebe ni panike, lah tud asfaltiramo ... sam zame (in ne sam zame) sta valjar in kosilnica dovolj ;) Si pa predstavljam da nekateri hrepenite po rekreaciji He he!! =D>
Robert
Uporabniški avatar
VaZl
Tekmovalec
Prispevkov: 350
Pridružen: 17 Nov 2004, 18:07
Kraj: ex LJ; blizu Sl. Bistrica, pod Pohorjem :-)

Re: Pista v Sneberjah (Zalogu, pr kurah)

Odgovor Napisal/-a VaZl »

Ultralajt napisal/-a:Slika


Hvala za sliko, Ultralajt, za vsakim postom jo lahko pripopamo....
Uporabniški avatar
tone vidensek
Dr. Modelar
Prispevkov: 2126
Pridružen: 21 Nov 2005, 20:04

Re: Pista v Sneberjah (Zalogu, pr kurah)

Odgovor Napisal/-a tone vidensek »

Visoko tehnološko in umsko razviti modelarji pr,kurah-se bomo jutri spoznali s krjolo 8-[
Priponke
IMG_0208.jpg
IMG_0208.jpg (91.55 KiB) Pogledano 3746 krat
robertjur
Profesor
Prispevkov: 1036
Pridružen: 21 Nov 2004, 03:05

Re: Pista v Sneberjah (Zalogu, pr kurah)

Odgovor Napisal/-a robertjur »

Zlato teb je pa res dolgcajt če se ti tola zdi napet!!?
Aaammmm!! Tona!! Kolk konov pa ma tale?? :o
Robert
Uporabniški avatar
VaZl
Tekmovalec
Prispevkov: 350
Pridružen: 17 Nov 2004, 18:07
Kraj: ex LJ; blizu Sl. Bistrica, pod Pohorjem :-)

Re: Pista v Sneberjah (Zalogu, pr kurah)

Odgovor Napisal/-a VaZl »

robertjur napisal/-a:Zlato teb je pa res dolgcajt če se ti tola zdi napet!!?
Aaammmm!! Tona!! Kolk konov pa ma tale?? :o
Ma to je že skor na šest, ha ha ha, predvsem pa se mi zdi da se take stvari precej laže urejajo v živo, jutri bo prilika da se pogovorimo, predvsem pa brez hudih besed, to je le hobby v katerem naj bi uživali in se fajn imel....
robertjur
Profesor
Prispevkov: 1036
Pridružen: 21 Nov 2004, 03:05

Re: Pista v Sneberjah (Zalogu, pr kurah)

Odgovor Napisal/-a robertjur »

Hudih besed spljoh ni blo, sam eni primerki so preobčutljivi na kakršen koli komentar proti smeri rasti dlak he he!!!!
Huj kt u socializmu ... sam tih si lah pa devaš!! ](*,)
Sej bomo jutr vidl .. že brusim ljopato ... hrbet mi bojo pa grable krile .. bo že kdo gor stopu !! :lol:
Robert
Uporabniški avatar
rapz0r
Tekmovalec
Prispevkov: 305
Pridružen: 29 Mar 2007, 20:41
Kraj: LJ

Re: Pista v Sneberjah (Zalogu, pr kurah)

Odgovor Napisal/-a rapz0r »

Jap, nekateri so preobčutljivi. Glede košnje se kar strinjam z Robijem, kosi naj nekdo, ki leti, saj bo samo tako pista pokošena kot je treba. Robi je predlagal, da kosim jaz, jaz se strinjam, če gre to komu v nos, pa lahko komot prevzame košnjo, ampak če se bo kosilo tako kot prejšnjič, naj pove, pa si bomo omislili offroad podvozja in gume.

Na delovno akcijo me pa žal ne bo, zaradi moji službi neprimernega termina. Sem pa tudi jaz mnenja, da sta valjar in kosilnica dovolj, saj so "tahudi" jarki itak na robu piste in pilotov z delujočim levim palcem ne ovirajo, tiste, ki pa o pisti samo pišejo, pa še manj.


Lep pozdrav,

Rok Mencin
Vozim Renault Clio BiTurbo. Bi turbino, pa nimam.
Uporabniški avatar
Živnorc
Dr. Modelar
Prispevkov: 3093
Pridružen: 22 Nov 2004, 09:54
Kraj: Kamnik

Re: Pista v Sneberjah (Zalogu, pr kurah)

Odgovor Napisal/-a Živnorc »

robertjur napisal/-a:Hudih besed spljoh ni blo, sam eni primerki so preobčutljivi na kakršen koli komentar proti smeri rasti dlak he he!!!!
Huj kt u socializmu ... sam tih si lah pa devaš!! ](*,)
Sej bomo jutr vidl .. že brusim ljopato ... hrbet mi bojo pa grable krile .. bo že kdo gor stopu !! :lol:
... imam srečo, da sem zvečer pogledal v nebo in opazil eno veliiiko kroglo na njem, ki očitno močno vpliva nate in na tvoje komentarje zadnje dni tule gor, tko da se ne sekiram preveč.
Pridemo tudi na dom...

Lep dan še naprej!
Živnorc.
Uporabniški avatar
Živnorc
Dr. Modelar
Prispevkov: 3093
Pridružen: 22 Nov 2004, 09:54
Kraj: Kamnik

Re: Pista v Sneberjah (Zalogu, pr kurah)

Odgovor Napisal/-a Živnorc »

rapz0r napisal/-a:Jap, nekateri so preobčutljivi. Glede košnje se kar strinjam z Robijem, kosi naj nekdo, ki leti, saj bo samo tako pista pokošena kot je treba. Robi je predlagal, da kosim jaz, jaz se strinjam, če gre to komu v nos, pa lahko komot prevzame košnjo, ampak če se bo kosilo tako kot prejšnjič, naj pove, pa si bomo omislili offroad podvozja in gume.

Na delovno akcijo me pa žal ne bo, zaradi moji službi neprimernega termina. Sem pa tudi jaz mnenja, da sta valjar in kosilnica dovolj, saj so "tahudi" jarki itak na robu piste in pilotov z delujočim levim palcem ne ovirajo, tiste, ki pa o pisti samo pišejo, pa še manj.


Lep pozdrav,

Rok Mencin
Ja pi*da no... pa dej si preberi, kaj si napisal... pa kje ti logika tule, no... Kaj ima veze kvaliteta košnje, ali kosi kdo ki leti, ali ne?!?! :o #-o
Košnja bo prostovoljna, ti dostavimo kosilnico, ti pa pokosi vsak teden kot je treba, mi te bomo pa napizdevali kako je pokošena.... pa ne nosit kosilnice meni domov, da si jo kej uničil... JASNO?!
Sem točno vedel in predpostavljal, da te ne bo! in mnenje , kako urediti pisto lahko tudi obdržiš zase, ali pa organiziraj akcijo po svoje... pa bomo videli rezultat...in boš na tapeti za razna ozmerjanja, o rezultatih tvojega dela... verjemi.. ne bom šparal besed... tudi kdo drug ne!
...in nisem te še videl, da bi kaj naredil na pisti, če bi se tvoje pisanje na forumu vsaj malo spremenilo v dejanja, bi imel gladko pisto in pokošeno!
Pridemo tudi na dom...

Lep dan še naprej!
Živnorc.
Uporabniški avatar
Živnorc
Dr. Modelar
Prispevkov: 3093
Pridružen: 22 Nov 2004, 09:54
Kraj: Kamnik

Re: Pista v Sneberjah (Zalogu, pr kurah)

Odgovor Napisal/-a Živnorc »

tone vidensek napisal/-a:Visoko tehnološko in umsko razviti modelarji pr,kurah-se bomo jutri spoznali s krjolo 8-[
Ne rabimo visoko tehnološko razvitih modelarjev s karjolo! Uporabili bomo primitivnejše tehnike... in tam bomo sami fizikalci, ki pisto tudi uporabljamo za letenje in niso zahtevali "izbrisa" iz našega združenja!
Če nekdo zahteva izbris, tam ta izbrisani nima več kaj početi, ker je bil izbrisan na lastno željo. S tem razumem, da mu ta "okolica-kolektiv" ne odgovarja in ne želi tja več prihajati...tudi kot gost.
Pridemo tudi na dom...

Lep dan še naprej!
Živnorc.
Uporabniški avatar
Živnorc
Dr. Modelar
Prispevkov: 3093
Pridružen: 22 Nov 2004, 09:54
Kraj: Kamnik

Re: Pista v Sneberjah (Zalogu, pr kurah)

Odgovor Napisal/-a Živnorc »

Tako!
Zdaj imam pa dovolj teh bedarij!
Prosim, da ste strpni, ne pišete bedarij na forum, pomenimo se na pisti... (aja... tistih tanajglasnejših itak ne bo), prinesite grablje, lopate in rokavice, kako pivo ali vodo, škornje in DOBRO VOLJO!

Dr.EKATORJEV NE POTREBUJEMO!
(To si upam napisati na forumu... v živo povedati pa ne... :lol: )
Pridemo tudi na dom...

Lep dan še naprej!
Živnorc.
robertjur
Profesor
Prispevkov: 1036
Pridružen: 21 Nov 2004, 03:05

Re: Pista v Sneberjah (Zalogu, pr kurah)

Odgovor Napisal/-a robertjur »

Kake to pišeš ... konju jedan!! Ja lepo kucam ... a ti pucaš!!??
Zadnjič spremenil robertjur, dne 16 Apr 2014, 06:50, skupaj popravljeno 1 krat.
Robert
Uporabniški avatar
Živnorc
Dr. Modelar
Prispevkov: 3093
Pridružen: 22 Nov 2004, 09:54
Kraj: Kamnik

Re: Pista v Sneberjah (Zalogu, pr kurah)

Odgovor Napisal/-a Živnorc »

Lepo sem napisal in sem ponosen na to!
Pridemo tudi na dom...

Lep dan še naprej!
Živnorc.
robertjur
Profesor
Prispevkov: 1036
Pridružen: 21 Nov 2004, 03:05

Re: Pista v Sneberjah (Zalogu, pr kurah)

Odgovor Napisal/-a robertjur »

kolk s pa ti hitr zadovoljen!
Robert
Odgovori

Vrni se na Modelarski klub Pr'Kurah Ljubljana