Pista v Sneberjah (Zalogu, pr kurah)

Trstenjakova ulica 11, 1000 Ljubljana

Moderator: RLogar

Odgovori
Uporabniški avatar
tone vidensek
Dr. Modelar
Prispevkov: 2126
Pridružen: 21 Nov 2005, 20:04

Pista v Snebarjih (pri kurah)

Odgovor Napisal/-a tone vidensek »

Tisti ki (je odločil) so odločili,da Jan ne kosi več -morajo biti kaznovani tako:da do konca sezone kosijo travo na svoje stroške. Mirna Bosna! :-k :-({|=
Uporabniški avatar
Živnorc
Dr. Modelar
Prispevkov: 3093
Pridružen: 22 Nov 2004, 09:54
Kraj: Kamnik

Odgovor Napisal/-a Živnorc »

...To se pravi:

Glavni sponzor: Sekretmehanik =D>

Drugi donatorji:
Teddy..
Miha..
...
..
.
:wink:

Glejte:

A ni bolje, da pride vsk enkrat s kosilnico, pa pokosi travo, kot pa da iz žepa daš nekomu, da ti pokosi. Edino en opravičljiv razlog obstaja..pravzaprav dva: 1. da nimaš kosilnice, ...2. da se ti ne da pokositi (če imaš kosilnico).
Nazadnje sem pokosil jaz...pa mi ni problem priti še enkrat. :wink: ..pa čeprav imam (lahko mi zelo verjamete) precej manj časa kot kdo drug (sevede.. ki ima kosilnico), ki bi z lahkoto pokosil travo.. :wink:
Pridemo tudi na dom...

Lep dan še naprej!
Živnorc.
robertjur
Profesor
Prispevkov: 1036
Pridružen: 21 Nov 2004, 03:05

Odgovor Napisal/-a robertjur »

Tone ti boš naš predsednik!! =D> =D> =D>
Robert
Uporabniški avatar
Živnorc
Dr. Modelar
Prispevkov: 3093
Pridružen: 22 Nov 2004, 09:54
Kraj: Kamnik

Re: Pista v Snebarjih (pri kurah)

Odgovor Napisal/-a Živnorc »

tone vidensek napisal/-a:Tisti ki (je odločil) so odločili,da Jan ne kosi več -morajo biti kaznovani tako:da do konca sezone kosijo travo na svoje stroške. Mirna Bosna! :-k :-({|=
Tako smo se tudi zmenili ... :wink:
Pridemo tudi na dom...

Lep dan še naprej!
Živnorc.
teddy1908
Tekmovalec
Prispevkov: 254
Pridružen: 27 Dec 2004, 15:19

Odgovor Napisal/-a teddy1908 »

In kdo je na vrsti ta vikend?

LP Tedi
Flying, by itself, is not paintful; it's the landings that can hurt you.
Uporabniški avatar
Živnorc
Dr. Modelar
Prispevkov: 3093
Pridružen: 22 Nov 2004, 09:54
Kraj: Kamnik

Odgovor Napisal/-a Živnorc »

:zeham:
Pridemo tudi na dom...

Lep dan še naprej!
Živnorc.
Uporabniški avatar
UROŠ MURKOVIČ
Dr. Modelar
Prispevkov: 2428
Pridružen: 25 Dec 2005, 12:29
Kraj: Lj-Črnuče MKV-Vrhnika

Odgovor Napisal/-a UROŠ MURKOVIČ »

Sicer nisem član {nisem plaču članarine} vendar mi na kraj pameti ne pride,da bi tisto obogo nedeljo ko nimam službe in bi v miru letel gonu kosilnico po pisti.Sicer pa sem očitno spregledu povabilo na sestanek kjer ste se zmenili kdo bo kosil naprej.
Tut moja ženka je sestavljala avione.

http://www.facebook.com/profile.php?id=100002305024191
http://www.mkv-klub.si/
Uporabniški avatar
Živnorc
Dr. Modelar
Prispevkov: 3093
Pridružen: 22 Nov 2004, 09:54
Kraj: Kamnik

Odgovor Napisal/-a Živnorc »

Ok!
Zmagali ste.

Se oproščam, ker sem si enkrat drznil na lastno pest pokositi pisto s svojo kosilnico.. in to v nedeljo zjutraj, da sem naredil samo en štart z avijonom, namesto treh..

To se pravi:
Kdor hoče imeti pokošeno pisto, naj pride tja, pokliče Jana, pa naj se osebno zmenita kako in kaj....

..pa mirna Bosna, kot pravi Tone :wink:
Pridemo tudi na dom...

Lep dan še naprej!
Živnorc.
Uporabniški avatar
rapz0r
Tekmovalec
Prispevkov: 305
Pridružen: 29 Mar 2007, 20:41
Kraj: LJ

Odgovor Napisal/-a rapz0r »

To se pravi:

Mi imamo velika kolesa, ostali se pa jeb.... ?! =D>






Lp, Rok
Vozim Renault Clio BiTurbo. Bi turbino, pa nimam.
Uporabniški avatar
UROŠ MURKOVIČ
Dr. Modelar
Prispevkov: 2428
Pridružen: 25 Dec 2005, 12:29
Kraj: Lj-Črnuče MKV-Vrhnika

Odgovor Napisal/-a UROŠ MURKOVIČ »

Nekateri so plačevali za košnjo piste{30 za pisto-košnjo in 30 za zavarovanje} zdaj pa naj kosijo sami. Tole se men zdi mal smešn!
Tut moja ženka je sestavljala avione.

http://www.facebook.com/profile.php?id=100002305024191
http://www.mkv-klub.si/
Miha_z
Razpravljalec
Prispevkov: 156
Pridružen: 28 Sep 2009, 09:21

Odgovor Napisal/-a Miha_z »

Preden se pričnemo kregat bi rad povedal, upam da, par konstruktivnih:
- če se ne motim vsi radi letimo na temu kosu zemlje,
- tisti, ki letimo pogosto (jaz osebno navljub številnim drugim stvarem najdem čas v povprečju ene dvakrat tedensko) smo pripravljeni tudi malce sečt v žep (vem, da nismo vsi enako "premožni", vendar naš hobi žal ni ravno poceni v vsakem primeru in nekaj deseh EUR je pač pljunek v morje v primerjavi z vsem ostalim),
- da bi kosili v lastni režiji ni časa, volje, opreme in še česa - prosim, da me popravite če se motim (z murijem se čisto strinjam),
- kdor pozna stanje v skupni malhi naj pove koliko bi bilo treba financirati, da je pista normalno operativna za vse zainteresirane (Robi, Kladu?),
- če ima kdo drug kakšno drugo idejo, naj jo pove,
- da ne ostane le pri besedah bom govoril z Janom in se poskusil zmeniti za friziranje piste enkrat tokom tega konca tedna. Na moj račun.

Zdaj grem pa počasi na pisto mal travo s propom skrajšat. Upam, da se vidimo in tudi v živo kakšno na to temo rečemo.
lp,
Miha
Uporabniški avatar
Kladu
Profesor
Prispevkov: 1306
Pridružen: 29 Mar 2005, 15:09
Kraj: Center Evrope-Šiška
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Kladu »

Vsem, ki dogodke spremljate predvsem preko Foruma (pa tudi za nečlane, ki radi d.... mešajo)


Pista je pokošena, leteti je mogoče tudi tistim, ki imajo premajh....

Morda pa res Tončka za presidenta oz. se lahko včlanite v njegov klub. (pa verjetno rabi blagajnika :wink: )

Meni je bilo prav v veselje prejšnjo nedeljo goniti kosilnico (po celotedenskem šihtu) pa še leteli so lahko takrat, in to z velikimi modeli. Pa še moja takratna ugotovitev v vezi hrupa. Ravna od Uroša sem slišal šele ob brisancu čez pisto. Roka se ni slišalo sploh. Je bila kosilnica glasnejša #-o #-o

Kaj se je dogajalo na ultra top sekret sestanek pa boste brez skrbi zvedeli pravi čas. Stvari se morajo razkristalizirati, potem jih pa bomo obelodanili. (seveda članom, ostalih se to ne tiče čeprav radi tunkajo nos v tuj dr...)

Že tako je dosti ser.... brez tega.

Se vidimo na pisti
Lp

Tomaž



P.S. Hvala Norc ti se dec :lol: :lol: =D> =D> =D>
Davno nazaj smo na balso v vrstah čakali!!!!!!!!
Uporabniški avatar
kiko
Začetnik
Prispevkov: 35
Pridružen: 28 Avg 2006, 19:32
Kraj: ljubljana

košnja

Odgovor Napisal/-a kiko »

Danes dopoldan sem bil na pisti in ker imam premajhna-ega sem nemo opazoval ,kako raste trava..

Hvala tistemu,ki je pokosil...

Sam nimam kosilnice,če pa mi jo kdo posodi,lahko kdaj med tednom, v dopoldanskem šasu tudi pokosim...

l.p. kiko :)
SE TRUDIM...
Uporabniški avatar
REDBARON
Freak
Prispevkov: 779
Pridružen: 21 Jan 2005, 13:31
Kraj: Kranj

Odgovor Napisal/-a REDBARON »

Namig iz Kranja, Boom Efekt reši vse težave :o :o
LP Peter
Uporabniški avatar
Živnorc
Dr. Modelar
Prispevkov: 3093
Pridružen: 22 Nov 2004, 09:54
Kraj: Kamnik

Odgovor Napisal/-a Živnorc »

Evo.
Je prišel en norc, ki ima doma polno dela, domov je poslal očeta, ker mu pri tem pomaga...pa o.k., to nima nobene veze s tem...
V glavnem ta norc pride včeraj popoldne na pisto, na pisti vidi na parkirišču 6 avtomobilov, pa samo en avijon...
To se pravi, da čas je....
Odpre havbo avtomobila, nakar sam vleče ven 45 kg težko kosilnco, ko imajo drugi debatni krožek.... potem kosilnico vžge in začne kositi. Za pomoč se mu ponudi najstarejši modelar, ki je v penzionu, pa je ta norc vsem lepo razložil, da če je že tu, mu ravno toliko časa vzame ali kosi am ali ne...
Med košnjo naleti na veliko krtin, ki jih mora norc sproti sam ravnati z nogo, pa še vedno je njegova kosilnica pobrala kar nekaj kamnov, medtem ko mladinci (tisti ko imajo vedno kaj za pripomniti, kaj je prav in kaj ne), veselo pijejo pivo in debatirajo naprej...
Toliko.
..aja, pa nazaj v avto jo je tudi sam zlagal....
Če vsi lahko pišete, kar si mislite, bom pa še jest malo dodal...

Točno vem, kaj boste naprej pisali...pa vseeno razmislite.
Če se najde še en tak kot Miha... pa bo za letos problem rešen, ker bo potrebno pokositi samo še ene dvakrat...
..pardon, ni treba, včeraj se je ponudil Rok Š., da pokosi naslednji teden.

Pa prosim za malo prednosti jutri dopoldne, da lahko naredim vsaj ene tri lete, če sem si zaslužil to s košnjo. dva tedna nazaj sem tudi kosil, pa od takrat naredil samo en let.

Sem še vedno jezen ...ampak smo še prjatli :wink:

Murči. Zdej pa lohk prideš pogledat kako je pokošeno, pa čimprej, da ne bo preveč zrasla....
Pridemo tudi na dom...

Lep dan še naprej!
Živnorc.
Miha_z
Razpravljalec
Prispevkov: 156
Pridružen: 28 Sep 2009, 09:21

Odgovor Napisal/-a Miha_z »

Hvala, ker si pokosil. In ja, je bila res črnogorska varjanta dela....en dela, pet jih gleda :oops:
No kakorkoli. Zgleda, da bomo do zime nekako shendlali s pisto. To je bil pa tudi namen predhodnega pisanja in ne kreganje ali pa obtoževanje. Nenazadnje sem stegnil gobec, čeprav jaz pač z mojo drvarnico nisem imel težav na nepokošeni pisti....Ampak ok, nekdo je mogu neki rečt in sva bila pač to midva s Tadejem.
Vsekakor pa vse pohvale tebi Uroš in Roku, ki se je že javil za košnjo. Jan je tudi še pripravljen, jaz pa tudi financirat kot sem obljubil, čeprav bom čez kak mesec bolj plenice menjal kot pa letel :o . Skratka problem za letos je očitno rešen.

Upam, da se vidimo kaj danes popoldne, če vreme zdrži.
lp,
Miha
Uporabniški avatar
UROŠ MURKOVIČ
Dr. Modelar
Prispevkov: 2428
Pridružen: 25 Dec 2005, 12:29
Kraj: Lj-Črnuče MKV-Vrhnika

Odgovor Napisal/-a UROŠ MURKOVIČ »

Kladu pa Norc. Bom po domač napisu pa zamerta al pa ne #-o .
Boli me kurac gdo je pokosu pa kdo meša drek samo, na tajni sestanek nisem bil vabljen {očitno nisem dost dober pilot ker so tam bili sami profiji}in zato nisem seznanjen kaj se dela z pisto [-X . Samo če mislite ,da je fer,če najprej poberemo dnar za košnjo pol pa morš še sam kosit se mi pa ne zdi fer do drugih{ja Kladu spet drek mešam}.A ja pa da ne bo kdo mislu,da sem užaljen ker nisem bil vabljen na tajni sestanek [-X samo če ste ga že mel bi lahko o vsebini obvestil tut ostale pa morebiti nebi blo te zmešnjave.

Zdej se pa umikam iz te teme ker se ne mislm po forumu zajebavat.
Tut moja ženka je sestavljala avione.

http://www.facebook.com/profile.php?id=100002305024191
http://www.mkv-klub.si/
Uporabniški avatar
Kladu
Profesor
Prispevkov: 1306
Pridružen: 29 Mar 2005, 15:09
Kraj: Center Evrope-Šiška
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Kladu »

UROŠ MURKOVIČ napisal/-a:Sicer nisem član {nisem plaču članarine} vendar mi na kraj pameti ne pride,da bi tisto obogo nedeljo ko nimam službe in bi v miru letel gonu kosilnico po pisti.
Morda pa le nisi tako slab pilot? #-o #-o #-o

Lp

Tomaž

P.S. Da ne bo si kdo mislil, da je kvaliteta letenja pri kurah merodajna za udeležbo na sestankih. :lol: :lol:
Davno nazaj smo na balso v vrstah čakali!!!!!!!!
teddy1908
Tekmovalec
Prispevkov: 254
Pridružen: 27 Dec 2004, 15:19

Odgovor Napisal/-a teddy1908 »

Zdej pa tkole,

sem sicer že brisal svoje poste za voljo miru, ampak dele je pa res mal butast vse izpadl.

Kakor razumem se vas je 5 zbral in določil, da se bo košnja opravljala v samoizvedbi. Tega niste povedali ostalim, kaj še le povprašali za mnenje. Če vam je toliko do porivanja kosilnice po pisti, prav. Načeloma pa naj bi delovali kot društvo (beri kvazi-organizirana skupinca ljudi) in naj bi se glede skupnih točk (ta je tudi košnja trave) tudi skupaj domenili. To se v tem primeru ni zgodilo.

Mene uradno o novem režimu ni obvestil nihče, prav tako večino ostalih, ki letijo, tako da zame še vedno velja isti režim kot smo se ga domenili ob začetku leta. Ob želeni ali nastali spremembi, bi se pač spodobilo, da se dobimo in domenimo, kako bi naprej.

LP Tedi
Flying, by itself, is not paintful; it's the landings that can hurt you.
Uporabniški avatar
Živnorc
Dr. Modelar
Prispevkov: 3093
Pridružen: 22 Nov 2004, 09:54
Kraj: Kamnik

Odgovor Napisal/-a Živnorc »

A je pokošeno al ni?
A je bilo pokošeno al ni bilo...
...A je bila kaj višja trava kot takrat ko je kosil Jan , al ni bila...

To se pravi:
Od zdej naprej kosi Jan....pa se zmenite z njim kakor veste in znate...


Glede sestanka "peterice"

A ima smisel , da se pet ljudi (ki tudi kaj naredijo) nekaj konstruktivnega domenijo, pa se to tudi naredi, kot pa da vpraša za mnenje še ostale ljudi, med katerimi jim je tričertini itak vseeno kaj se dogaja, ostali četrtini "nergačev in pametovalcev", ki so vedno proti vsemu, pa tako ali tako ni nič všeč.
To se pravi, da naslednjič sestanek oganizirajo "pametovalci", pa bomo videli, kaj bo narejeno.

Pa jest ne vem folk, no, kaj j v tem problem. Iz ene boge košnje se lahko v nulo skregamo, ko jo nekdo več ne kosi, ampak nekdo drug...
Trava je pokošena in urejena tako kot je bila.
Če pa je kdo užaljen, da smo mu odžrli delo s prostovoljnim delom...pa jebenti, da ne zastopim več tegale vse skupahj.,....
Pridemo tudi na dom...

Lep dan še naprej!
Živnorc.
Uporabniški avatar
Živnorc
Dr. Modelar
Prispevkov: 3093
Pridružen: 22 Nov 2004, 09:54
Kraj: Kamnik

Odgovor Napisal/-a Živnorc »

UROŠ MURKOVIČ napisal/-a:Kladu pa Norc. Bom po domač napisu pa zamerta al pa ne #-o .
Boli me kurac gdo je pokosu pa kdo meša drek samo, na tajni sestanek nisem bil vabljen {očitno nisem dost dober pilot ker so tam bili sami profiji}in zato nisem seznanjen kaj se dela z pisto [-X . Samo če mislite ,da je fer,če najprej poberemo dnar za košnjo pol pa morš še sam kosit se mi pa ne zdi fer do drugih{ja Kladu spet drek mešam}.A ja pa da ne bo kdo mislu,da sem užaljen ker nisem bil vabljen na tajni sestanek [-X samo če ste ga že mel bi lahko o vsebini obvestil tut ostale pa morebiti nebi blo te zmešnjave.
..Mislim, da je dovolj, da je bil o tem obveščen Jan, da ne bi po nepotrebnem s kosilnico hodil na že pokošeno pisto.
UROŠ MURKOVIČ napisal/-a: Zdej se pa umikam iz te teme ker se ne mislm po forumu zajebavat.
...pa sej te niti noben ni prosu, da se zajebavaš. Mi tule čisto resno debatiramo.
Čisto tako bi vprašal, zaradi lažjega dela na naslednjem sestanku:
Kako pa imate to urejeno pri vas na Vrhniki?
Če imate dober sistem, ga morda naslednje leto uveljavimo tudi pri nas.
Pridemo tudi na dom...

Lep dan še naprej!
Živnorc.
Uporabniški avatar
Živnorc
Dr. Modelar
Prispevkov: 3093
Pridružen: 22 Nov 2004, 09:54
Kraj: Kamnik

Odgovor Napisal/-a Živnorc »

teddy1908 napisal/-a:Zdej pa tkole,

sem sicer že brisal svoje poste za voljo miru, ampak dele je pa res mal butast vse izpadl.

Kakor razumem se vas je 5 zbral in določil, da se bo košnja opravljala v samoizvedbi. Tega niste povedali ostalim, kaj še le povprašali za mnenje. Če vam je toliko do porivanja kosilnice po pisti, prav. Načeloma pa naj bi delovali kot društvo (beri kvazi-organizirana skupinca ljudi) in naj bi se glede skupnih točk (ta je tudi košnja trave) tudi skupaj domenili. To se v tem primeru ni zgodilo.

Mene uradno o novem režimu ni obvestil nihče, prav tako večino ostalih, ki letijo, tako da zame še vedno velja isti režim kot smo se ga domenili ob začetku leta. Ob želeni ali nastali spremembi, bi se pač spodobilo, da se dobimo in domenimo, kako bi naprej.

LP Tedi
Imaš čisto prav. Vse skupaj zgleda tole precej butasto, ko ne moreš folku dopovedat, da bo vse isto kot prej, le da Jan do konca leta ne bo več kosil, pač pa nekdo drug, v dobro naše piste Pr'kurah...
razen če si se z Janom pripravljen pogoditi, tako kot se je pripravljen za vse kurjane "žrtvovati" Miha, kot je že povedal.

Pa zakaj bi moral o tem na veliki zvon obešati za vse člane, ki jim je itak vseeno za vse, razen, da je pista pokošena...razen nekaterim, seveda, zaradi katerih se je razvnela tale huda debata.
Ne rečem, da bi nekaj naredili v škodo našemu združenju modelarjev, ampak , ne razumem zakaj, če delamo tako v dobrobit vsem.
Itak pa sva (smo) imeli že veliko telefonskih pogovorov ali pogovora včeraj na pisti, zakaj in kako je do tega prišlo, pe še vedno nekateri tega nočejo ali ne morejo razumeti....
Pridemo tudi na dom...

Lep dan še naprej!
Živnorc.
Uporabniški avatar
Kladu
Profesor
Prispevkov: 1306
Pridružen: 29 Mar 2005, 15:09
Kraj: Center Evrope-Šiška
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Kladu »

robertjur napisal/-a:Meni osebno je mal zoprno ker vsakemu novemu članu pravim da kosimo No zej smo pa tam ko jim lahko razložim da zdej pa izvolite in kar sami pokosite!
Sam sem bolj zato da do bridkega konca sezone kosi Jan in da nove sklepe sprejemamo na -Velikem- sestanku na začetku sezone kjer bo menda večja zasedba kot na prejšnjem topskret sestanku.
#-o #-o
Tole je napisal na to temo blagajnik, ki je izjavil, da v blagajni ni denarja.

Pa košnja piste ni bila tema sestanka SPLOH!
Zato se tudi ni nobeden spomnil, da bi malo preveril finance. Upam, da nam bo blagajnik v kratkem pripravil letno poročilo. Zadnje smo dobili še za časa Tadeja. Lahko pa se bo "čudežno" našel denar (kot v Vegradu za plače) in veselo bo Jan kosil še naprej.

Tadej kot sem ti že po telefonu razlagal o vsem imam občutek, da je problem samo v tem, da te na sestanku ni bilo.
Razen tebe sta manjkala še ene dva, ki drugače prideta na "redne sestanke" Toliko o interesu Kurjanov.
Oh, pa ni bilo nekoga, ki pa ni naš član. Boš ga pa lahko še naprej zagovarjal, saj nam je znano zakaj!
Ostalim uporabnikom piste je pa v glavnem vseeno, kaj se dogaja.
Tadej, osebno sem bil proti, da se te povabi na sestanek. Spoštoval sem tvojo željo izpred nekaj let, ko si po obnovi piste, ki sta jo z DM speljala javno izjavil da "ti dol visi za pisto in boš le še letal tu pa popolnoma nič drugega" Skratka boli te k... za vse. To je bil vzrok tvoje neinformiranosti. Po zgoraj prebranem pa je ravno tu problem, kajti sem slišal kako je prišlo do pritožbe Mihe in tebe na začetku te diskusije (bil sem tisti dan na pisti)
Me pa veseli, da ti za pisto ponovno ni vseeno in z angažiranjem v tej temi izražaš svojo pripravljenost za delo.
Obljubim, da boš sedaj obveščen o vsemu, pa ne po Forumu ampak osebno.
No tole obvestilo ti pošiljam javno; jutri se dobimo od 9.00 na pisti. Zakaj pa že veš :wink:
LP
Tomaž

P.S. Vsem hudo prizadetim, ki niste leteli zaradi previsoke trave se iskreno opravičujem in pa KUPTE SI VEČJA KOLESA ZA MODELE :lol:
Davno nazaj smo na balso v vrstah čakali!!!!!!!!
Uporabniški avatar
UROŠ MURKOVIČ
Dr. Modelar
Prispevkov: 2428
Pridružen: 25 Dec 2005, 12:29
Kraj: Lj-Črnuče MKV-Vrhnika

Odgovor Napisal/-a UROŠ MURKOVIČ »

..pa sej te niti noben ni prosu, da se zajebavaš. Mi tule čisto resno debatiramo.
Čisto tako bi vprašal, zaradi lažjega dela na naslednjem sestanku:
Kako pa imate to urejeno pri vas na Vrhniki?
Če imate dober sistem, ga morda naslednje leto uveljavimo tudi pri nas.


Čisto tako Norc od kot pa teb podatek da sem član na Vrhniki?
Med najinim razgovorom sem ti samo omenil,da sem se pogovarjal,če bi bilo možno se učlanit v njihov klub in leteti tam,kar pa še ne pomeni,da sem član.
Tut moja ženka je sestavljala avione.

http://www.facebook.com/profile.php?id=100002305024191
http://www.mkv-klub.si/
Uporabniški avatar
tone vidensek
Dr. Modelar
Prispevkov: 2126
Pridružen: 21 Nov 2005, 20:04

Pista v Snebarjih (pri kurah)

Odgovor Napisal/-a tone vidensek »

Jutranji pogled na dogajanja na forumu:
Ko ostali prirejajo piknike in prijateljska druženja na stezah ob koncu sezone- drugi kujejo sovraštvo in zgago. :mahaj:
Odgovori

Vrni se na Modelarski klub Pr'Kurah Ljubljana