CHICKEN SKI TEAM

Trstenjakova ulica 11, 1000 Ljubljana

Moderator: RLogar

Uporabniški avatar
Živnorc
Dr. Modelar
Prispevkov: 3093
Pridružen: 22 Nov 2004, 09:54
Kraj: Kamnik

Odgovor Napisal/-a Živnorc »

AMPAK:
Taglavna stvar je v strojni obdelavi, ročna je bolj za tko, za manjša popravila, pa za manjše uvinke.
Za karvanje skor do ušes je potrebna specialna strojna obdelava. 8)
Priponke
...tko pa profići profesionalno brusijo profi dile s profi orodjem..
...tko pa profići profesionalno brusijo profi dile s profi orodjem..
IMG_6877.JPG (122.38 KiB) Pogledano 7473 krat
Različne granulacije brusilnih šajb:<br />..taprva je tagroba, tasrednja je tasrednja, ta zadnja pa polirka.
Različne granulacije brusilnih šajb:
..taprva je tagroba, tasrednja je tasrednja, ta zadnja pa polirka.
IMG_6879.JPG (130.34 KiB) Pogledano 7473 krat
...evo, taglavna mašina...v bistvu je to tamala mašina, ker če je treba kako večje popravilo, je potrebna tavelka mašina...
...evo, taglavna mašina...v bistvu je to tamala mašina, ker če je treba kako večje popravilo, je potrebna tavelka mašina...
IMG_6878.JPG (103.05 KiB) Pogledano 7473 krat
Pridemo tudi na dom...

Lep dan še naprej!
Živnorc.
Uporabniški avatar
Melly
Dr. Modelar
Prispevkov: 3879
Pridružen: 15 Feb 2007, 22:51
Kraj: Ankaran, Ocizla

Odgovor Napisal/-a Melly »

Norc, za namazat smuče, pa danes ponoči na Žale skoči in neki sveč ukradi, tiste tarumene so menda najboljše, samo težko jih ponoči najdeš v temi :lol:
lp Melly
Uporabniški avatar
Živnorc
Dr. Modelar
Prispevkov: 3093
Pridružen: 22 Nov 2004, 09:54
Kraj: Kamnik

Odgovor Napisal/-a Živnorc »

...ma kje ti žviš, s parafinom so včasih mazal, ko še niso poznali voska!!
Zdej, ko smo vsi ekološko osveščeni, je treba uporabljat naravne materiale:
Priponke
...tkole se pa pol to leeeepoooo poooočččaaaasssiiiii namaže in to z občutkom, in bolj ko z občutkom namažeš, več občutka imaš pol na dilcah v zavoju...<br />V bistvu je to-TO... pol pa samo še s svileno cunjco spoliraš...in to je to. <br />Slike tega nisem dajal g
...tkole se pa pol to leeeepoooo poooočččaaaasssiiiii namaže in to z občutkom, in bolj ko z občutkom namažeš, več občutka imaš pol na dilcah v zavoju...
V bistvu je to-TO... pol pa samo še s svileno cunjco spoliraš...in to je to.
Slike tega nisem dajal g
IMG_6885.JPG (112.39 KiB) Pogledano 7444 krat
Evo, umetno starano mastilo za najboljši dezoprijem smučine podlage s snegom...
Evo, umetno starano mastilo za najboljši dezoprijem smučine podlage s snegom...
IMG_6884.JPG (88.87 KiB) Pogledano 7444 krat
Pridemo tudi na dom...

Lep dan še naprej!
Živnorc.
Uporabniški avatar
3g
Profesor
Prispevkov: 1547
Pridružen: 26 Nov 2006, 18:36
Kraj: LJPZ-LJxx-LJMS
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a 3g »

tele ho


dej nori poklič ko boš gor lezu. upam da ne na jutranjo k mam ene sestanke dopoldan!!


lp
3g
I like airplane noise!

http://www.teleho.eu
Uporabniški avatar
Kladu
Profesor
Prispevkov: 1306
Pridružen: 29 Mar 2005, 15:09
Kraj: Center Evrope-Šiška
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Kladu »

Brane napisal/-a:Tkole bom povedal #-o še noben, ki se s kilometri na smučišču hvali ni posebej visoko kar se tiče smučarske tehnike, znanja in vneme, le to čim bolj izpopolniti, ker, če orenk zategneš, da noge kar špricajo od pritiska, tega ne boš počel cel dan, niti tekmovalci iz svetovne elite tega ne zmorejo, pač pa garbajo toliko časa, kolikor časa to zmorejo v nulo, vse ostalo je izzivanje poškodb. Če zmorejo noge ne zmore hrbet ali obratno.

Za dobre smučarje ki ne vozijo na progo, pa pri sedjšnem drenu, pogoji za dobro smuko itak trajajo samo do max enajstih dopoldne, potem se tako napluži, da od prave smuke ni več nič, lahko se samo še dol voziš in nabijaš kilometre, kar pa, kot jaz opažam, dobrim smučarjem ni v posebno veselje.
Sicer pa nobenemu ne branim, da nabija kilometre, če mu je to v veselje, zakaj pa ne. Zase vem kaj mi je v užitek in to je vsak zavoj, ki mi ga uspe dobro izpeljati. Če je to samo en zavoj, mi več pomeni, kot cel dan surfanja po mehkem snegu, ko ne moreš nič (recimo manj kot 2-3 dni po snežnih padavinah) :wink:
Pol pa men pravte SOFTIČ :lol: :lol:

Brane, vse tekmovalce, ki jih srečam na smučišču padejo mimo kot rakete pa ne po tekmovalni progi. Če bi njim montiral števce, to bi bil rezultat. (Toliko o uživanju rangiranih smučarjev)
Eni pač uživamo, če lahko peljemo dolge zavoje po širokih in dolgih smučiščih. Pa ne samo prve tri ure ko prideš na smučišče, potem pa uspešen zavoj k šanku. Take smučarje osebno pozdravljam, kajti tako se spraznijo smučišče za tiste, ki nimamo težav z bolečinami v nogah.
S kondicijo nimam težav, zato me pač ne pečejo mišice po vsakem spustu.
Po progah, kjer ponavadi vozim, je malo ali celo nič gužve, pa drži sneg celi dan. Zaradi tega sem raje snob, kot pa se matrati iskati svojo linijo po gužvi. Meni ni potreben izgovor, da neham že opoldne smučati.

Kot nekdanjemu vaditelju smučanja mi smučarskega znanja ne manjka, čeprav po tvojih kriterijih ne veljam za dobrega smučarja.
Statistiko zadnjega smučanja na Kronplaz-u pa sem objavil za to, ker so po obnovi in modifikaciji dostopni taki podatki, da res z veseljem pogledaš to spletno stran.
Če bi malo bolj pogledal, se nikjer ne hvalim z opravljenimi kilometri, marsikdo naredi na dan dosti več kilometrov, pa to ne ve, sploh.

Lp Tomaž
Davno nazaj smo na balso v vrstah čakali!!!!!!!!
Uporabniški avatar
Brane
Dr. Modelar
Prispevkov: 4585
Pridružen: 15 Nov 2004, 12:30
Kraj: Moste

Odgovor Napisal/-a Brane »

Ah Kladu ne me preveč za besede vlečt v bistvu nisem mislil preveč resno. Govoril sem na splošno, dejansko niti nimam občutka kako mnogo ali malo pomenijo tisi kilometri, ki si jih naredil oz objavil, le spomnil sem se kolega, s katerim občasno smučamo, ko se je pohvalil z velikim številom kilomerov v enem dnevu in tudi namigoval da smo scrklani :lol: (bil je sicer smučarski trener), a na način kot smuča, pač ni problem cel dan peglati smučišče, pa ni slab smučar, da ne bo nesporazuma (v resnici imam smučarja za dobrega precej prej, kot bi morda kdo glede na moje znanje pričakoval, da ne boš imel občutka da sem namigoval, da si slab smučar), razlika med njegovim in takim smučanjem, ki meni paše je pa le ogromna, temu primerno, pa meni tisto celodnevno smučanje pač ne sede oz bi se sigurno totalno prekuril. Če sem zaradi tega softić :lol: OK pa naj bo 8)

No še nekaj kar se navezuje na Mellyjev podatek, da ima samo 154cm dolge smuče.
Jaz imam pa samo take s 191-193 cm, pa mi tudi samo zavoji hodijo po glavi, ampak še vedno se najbolj bojim, kakega od zadaj, zaradi enega takega (klubarja) sem se pred tremi leti z ledenika peljal v helikopterju :roll:

Bomo morali nekam skupaj smučat, pa četudi v Civeto, (moja žena bo sigurno navdušena).

Evo prvo povabilo 8)

Drugače v informacijo za vse zagnane, v petek 19.3. na Gerlitznu, proga Klosterle (to je tista spodnja na oni strani, ne s strani jezera, treba je iti okoli, ne z jajčki, kdor hoče biti pravočasno tam, sicer se da tudi z jajčki) ob osmih zjutraj, avstrijci postavijo progo, plačaš 5 eur in drgneš, kasneje ob dvanajstih pa (sicer ne vem točno kje, a tudi na Gerlitznu) test Elanovih tekmovalnih smuči, vabljeni jaz bom tam, če le ne bo kako drekasto vreme.
Kaj bo, ko se razve, da so nekatere kopije že boljše od originalov???
Uporabniški avatar
Parky
Dr. Modelar
Prispevkov: 3052
Pridružen: 12 Sep 2004, 18:24
Kraj: EU-Slovenia

Odgovor Napisal/-a Parky »

Skratka dost nakladanja :lol: to je Chiken SKI DEMO DIM TEAM 8) 8) 8)
Jest sm že prlezu dam blo je odlično :D

Več slik, filmov sledi ala pa tud statistiko mamo :lol: :lol: :lol: :car:
Lp,Borut
IksDe --->Das Hubschrauber Heli Team <---xD :car:
Uporabniški avatar
bray
Freak
Prispevkov: 927
Pridružen: 04 Maj 2006, 20:57
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a bray »

Evo, prigoda s Krvavca.
Ura je bla nekje orog pol dvanajstih (plus-minus ena ura). Se peljem s sestsedo na vrh krvavca pa v daljavi zaslisim nek sunder, smeh, zvizganje, eni madzari, ki so bli z mano na sedeznici kazejo s prstom in govorijo nerazumljive besede - amatőröket ???... Najprej sem mislu, da gre za kak animacijski program za otroke, kaki klovni al pa kaj podobnega. Pogledam na desno in direkt pod zicnico zagledam kurjidemotim kako smuca v (de)formaciji. Hitr sem potegnu ven fotoaparat ampak sem bil prepozn, ker je deformacija ze razpadla. In pol sem na polno smucal dol, presmucal vse proge, da bi te zvezde se kje srecal, da bi se slikal z njimi al pa vsaj dobil avtogram....pa mi zal ni uspelo! Potem pa sele zadnjo furo... se peljem mimo skupine pa zagledam tri fotoaparate pa stiri kamere pa Norca in njegovo celado in prepoznavni kombinezon...
Po moje bo tud kej pr dnevniku! ;)
I didn't know it was impossible when i did it!
http://www.sdgpslogger.com
http://bpp-blog.blogspot.com
Uporabniški avatar
Parky
Dr. Modelar
Prispevkov: 3052
Pridružen: 12 Sep 2004, 18:24
Kraj: EU-Slovenia

Odgovor Napisal/-a Parky »

bray napisal/-a:Evo, prigoda s Krvavca.
Ura je bla nekje orog pol dvanajstih (plus-minus ena ura). Se peljem s sestsedo na vrh krvavca pa zaslisim nek sunder, smeh, zvizganje, eni madzari, ki so bli z mano na sedeznici kazejo s prstom in govorijo nerazumljive besede - amatőröket ???... Najprej sem mislu, da gre za kak animacijski program za otroke, kaki klovni al pa kaj podobnega. Pogledam na desno in direkt pod zicnico zagledam kurjidemotim kako smuca v (de)formaciji. Hitr sem potegnu ven fotoaparat ampak sem bil prepozn, ker je deformacija ze razpadla. In pol sem na polno smucal dol, presmucal vse proge, da bi te zvezde se kje srecal, da bi se slikal z njimi al pa vsaj dobil avtogram....pa mi zal ni uspelo! Potem pa sele zadnjo furo... se peljem mimo skupine pa zagledam tri fotoaparate pa stiri kamere pa Norca in njegovo celado in prepoznavni kombinezon...
Po moje bo tud kej pr dnevniku! ;)

HAHAHAHA nas nisi mogu ujet to je to vidiš :lol: drugič nas UJEM :D pa nas za rokav pocuki :lol: pol pa mogoče če boš še za hot-dog dal :P pol boš pa lahk v našem timu :wink: 8) :D
Lp,Borut
IksDe --->Das Hubschrauber Heli Team <---xD :car:
Uporabniški avatar
Živnorc
Dr. Modelar
Prispevkov: 3093
Pridružen: 22 Nov 2004, 09:54
Kraj: Kamnik

Odgovor Napisal/-a Živnorc »

Evo Brane, pa Kladu, pa vsi ostali....
Kratka strokovna reportaž s Krvavca:

Sveži podatki z današnjega kurjega karvingiranja objavljeni na:
WWW.prnorcih.com

...al pa da ne boste predolgo klikali pa iskali naš graf, ha bom objavil kar tlele:

EVO, KLADU, KAJ SE PRAVI TAPRAV GRAF!!!!! :car: :kronik: :jumpjump: :ratata: :evilfly: :razpaljot: :glasba: :D/ #-o =D> :lol: :lol: 8) :o
Priponke
evo nazoren prikaz našega današnjega kilometriranja po Krvavcu....
evo nazoren prikaz našega današnjega kilometriranja po Krvavcu....
IMG_6887.JPG (107.85 KiB) Pogledano 7410 krat
Pridemo tudi na dom...

Lep dan še naprej!
Živnorc.
Uporabniški avatar
Parky
Dr. Modelar
Prispevkov: 3052
Pridružen: 12 Sep 2004, 18:24
Kraj: EU-Slovenia

Odgovor Napisal/-a Parky »

:lol: :lol: :lol: =D> dej mal večji sliko da bojo še ćoravi mel kej od tega :P :lol: do solz sm se nasmeju :lol: :D/
Lp,Borut
IksDe --->Das Hubschrauber Heli Team <---xD :car:
Uporabniški avatar
Živnorc
Dr. Modelar
Prispevkov: 3093
Pridružen: 22 Nov 2004, 09:54
Kraj: Kamnik

Odgovor Napisal/-a Živnorc »

benti...a vidte, pr nas je zanič smučat...se graf full slabo vidi, u Austriji pa v Italiji majo to full bolš zrihtano...

...a se tlele kej boljše vidi?
Priponke
noh ajn put graf
noh ajn put graf
IMG_6889.JPG (121.83 KiB) Pogledano 7395 krat
Pridemo tudi na dom...

Lep dan še naprej!
Živnorc.
Uporabniški avatar
Parky
Dr. Modelar
Prispevkov: 3052
Pridružen: 12 Sep 2004, 18:24
Kraj: EU-Slovenia

Odgovor Napisal/-a Parky »

Tulelele je že mal buli sam da se text vid da folk vid kako se to dela :o :lol:

Pa še POLICIJSKI HELIKOPTER nas je snemu Agusta ''powerca'' zato je tud narisan :D ... če ne vrjameta se obrnite na Phoinixa :D

Pa da ne pozabmo smo IMELI tudi INŠTR. SMUČANJA (k smo bl softići pa take fore) ... in DA! bila je ŽENSKEGA SPOLA :lol: :D 8)
Lp,Borut
IksDe --->Das Hubschrauber Heli Team <---xD :car:
Uporabniški avatar
ŠKRATmaxi
Profesor
Prispevkov: 1268
Pridružen: 27 Nov 2004, 17:46
Kraj: Pernče city
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a ŠKRATmaxi »

:lol:
Priponke
IMG_8290.JPG
IMG_8290.JPG (88.03 KiB) Pogledano 7366 krat
IMG_8306.JPG
IMG_8306.JPG (109.56 KiB) Pogledano 7366 krat
IMG_8304.JPG
IMG_8304.JPG (89.87 KiB) Pogledano 7366 krat
Lp.Rihard J.
heli dela:frrrrrr,frrrrrr,frrrrrr...............BUM
[email protected]
Uporabniški avatar
Živnorc
Dr. Modelar
Prispevkov: 3093
Pridružen: 22 Nov 2004, 09:54
Kraj: Kamnik

Odgovor Napisal/-a Živnorc »

.. se opravičujem za nastalo zmešnjavo okoli teh grafov :oops: ...
...računalniške težave pa tko.. :oops:
Po dokončni obdelavi podatkov in preverjanju verodostojnosti merilnih inštrumentov v AUGUSTI od POLICIJE, bo graf v polni obliki in velikosti objavljen čez približno eno uro, ko se EDGE vrne s piva iz bifeja. On ma mende tavelek monitor na računalniku, pa lohka večjo sliko gor obesi... :D , tko, da ne boste vsi tko :o gledal na graf, ko boste slabo vidli, razen gospod Kladu, k bo pa vseeno tko :o gledu, ampak od ZAČUDENJA :lol: :lol: kako se softići smučajo 8) 8)

:lol: :lol:
Pridemo tudi na dom...

Lep dan še naprej!
Živnorc.
Uporabniški avatar
ŠKRATmaxi
Profesor
Prispevkov: 1268
Pridružen: 27 Nov 2004, 17:46
Kraj: Pernče city
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a ŠKRATmaxi »

:lol:
Priponke
IMG_8328.JPG
IMG_8328.JPG (48.25 KiB) Pogledano 7689 krat
IMG_8332.JPG
IMG_8332.JPG (56.52 KiB) Pogledano 7689 krat
IMG_8308.JPG
IMG_8308.JPG (64.48 KiB) Pogledano 7689 krat
Lp.Rihard J.
heli dela:frrrrrr,frrrrrr,frrrrrr...............BUM
[email protected]
Uporabniški avatar
ŠKRATmaxi
Profesor
Prispevkov: 1268
Pridružen: 27 Nov 2004, 17:46
Kraj: Pernče city
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a ŠKRATmaxi »

:lol:
Priponke
IMG_8372.JPG
IMG_8372.JPG (53.13 KiB) Pogledano 7684 krat
IMG_8347.JPG
IMG_8347.JPG (89.14 KiB) Pogledano 7684 krat
IMG_8344.JPG
IMG_8344.JPG (40.87 KiB) Pogledano 7684 krat
Lp.Rihard J.
heli dela:frrrrrr,frrrrrr,frrrrrr...............BUM
[email protected]
Uporabniški avatar
ŠKRATmaxi
Profesor
Prispevkov: 1268
Pridružen: 27 Nov 2004, 17:46
Kraj: Pernče city
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a ŠKRATmaxi »

:lol:
Priponke
15032010342-1.jpg
15032010342-1.jpg (72.98 KiB) Pogledano 7684 krat
15032010339.jpg
15032010339.jpg (72.65 KiB) Pogledano 7684 krat
IMG_8387.JPG
IMG_8387.JPG (44.27 KiB) Pogledano 7684 krat
Lp.Rihard J.
heli dela:frrrrrr,frrrrrr,frrrrrr...............BUM
[email protected]
Uporabniški avatar
ŠKRATmaxi
Profesor
Prispevkov: 1268
Pridružen: 27 Nov 2004, 17:46
Kraj: Pernče city
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a ŠKRATmaxi »

#-o :lol: #-o
Priponke
IMG_8359-1.JPG
IMG_8359-1.JPG (57.75 KiB) Pogledano 7682 krat
Lp.Rihard J.
heli dela:frrrrrr,frrrrrr,frrrrrr...............BUM
[email protected]
Uporabniški avatar
Parky
Dr. Modelar
Prispevkov: 3052
Pridružen: 12 Sep 2004, 18:24
Kraj: EU-Slovenia

Odgovor Napisal/-a Parky »

Še dobr da me mate za sponzorja :lol: :lol: :lol: poglejte kaj piše na kapcah :o moj priimek ja 8)

Sam je biu dons mal norc razočaran k so mel ABLAKA sabo pa je pol popudne :P tud ratal ABLAČN pol je bla pa (mi softoći smo ji rekli kar... OblakoFuzna svetloba) :lol:
:wink:
Lp,Borut
IksDe --->Das Hubschrauber Heli Team <---xD :car:
Uporabniški avatar
Živnorc
Dr. Modelar
Prispevkov: 3093
Pridružen: 22 Nov 2004, 09:54
Kraj: Kamnik

Odgovor Napisal/-a Živnorc »

Ha!
Ste vidli, da se splača tudi kdaj zaplužit v sneh, ampak...na koncu je rezultat viden...
Klasična deformacija DIAMANT v karving zavoju do ušessss..
Pridemo tudi na dom...

Lep dan še naprej!
Živnorc.
Uporabniški avatar
Parky
Dr. Modelar
Prispevkov: 3052
Pridružen: 12 Sep 2004, 18:24
Kraj: EU-Slovenia

Odgovor Napisal/-a Parky »

... APMAAAAAAAAAAAAAAAAK !!!! Video je še v strokovni izdelavi :D , baje da naslednič pride STOKOVNA EKIPA iz POPTV da naredijo posnetek za 24kUR :lol: :lol: :lol:
Lp,Borut
IksDe --->Das Hubschrauber Heli Team <---xD :car:
robertjur
Profesor
Prispevkov: 1036
Pridružen: 21 Nov 2004, 03:05

Odgovor Napisal/-a robertjur »

Mislem ste pa pozerji!
A to hodte smučat al mate cele dneve fotosešn?? :o
Al mogoč hodte na sneg sam zato de invalidi vidmo kolk smo čist do amena hendikepirani?? #-o (Zlobe!!)
Robert
Uporabniški avatar
edge
Tekmovalec
Prispevkov: 394
Pridružen: 01 Avg 2005, 14:53
Kraj: Bogu za hrbtom - polarna primorska

Odgovor Napisal/-a edge »

Z malo zamude, ma vseeno tanar tavečji graf. #-o Tudi policija (beri Phoinix) nam ni mogla do živega, saj smo iz zraka lepo izgledal. :lol: :lol: :lol: Video sledi, ko bo kdo imel ja... in nas bo posnel... :lol:



p.s. Policaji še niso pogruntal naprave, ki bi na daljavo merila razne čudne substance v zraku in snegu... #-o
Priponke
IMG_6891m.jpg
IMG_6891m.jpg (108.69 KiB) Pogledano 7567 krat
Maketa akrobata na elektro pogon...

Ma ne more brenčati kot komar!!! ;-)
Uporabniški avatar
Brane
Dr. Modelar
Prispevkov: 4585
Pridružen: 15 Nov 2004, 12:30
Kraj: Moste

Odgovor Napisal/-a Brane »

Ej fantje #-o mislm, pa to"j podn #-o pa koko se morte slikat u tko gnivmo vremeno #-o
Čakejte da jest našuntam sineta, da da na jutube moj spust s Kačjiga brega, poj boste vidl kva se prav ureme :car:
Kaj bo, ko se razve, da so nekatere kopije že boljše od originalov???
Odgovori

Vrni se na Modelarski klub Pr'Kurah Ljubljana