Brašles kura šov

Trstenjakova ulica 11, 1000 Ljubljana

Moderator: RLogar

Uporabniški avatar
Pižmovka
Razpravljalec
Prispevkov: 123
Pridružen: 02 Nov 2005, 14:59
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a Pižmovka »

Ja pol je pa že povsod pohn lufta #-o
Uporabniški avatar
mihah
Dr. Modelar
Prispevkov: 9304
Pridružen: 27 Apr 2001, 01:00
Kraj: Gmajnica
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a mihah »

robertjur napisal/-a::o Ne vidim kablov! Kje ima povezavo z elektrarno? :o
Tole sisne po moje 200A ko za hec. Prav sliši se kako propeler pade u previsoke obrate in se začne dret k norc.
Miha na kolk ampov misliš da tole leti?
Se oproščam Kurjanom ker sem zašel off topic.

Setup baje ni tako hud, več info na Tanic Packs... notri so pa 5000ke .

Sicer smo pri nas v Krtin' tudi že hajcali....

http://video.google.com/videoplay?docid ... 9093603196
www.lipo.si
Uporabniški avatar
Pegaz
Razpravljalec
Prispevkov: 138
Pridružen: 05 Jul 2005, 07:45

Odgovor Napisal/-a Pegaz »

RLogar napisal/-a:Ha, ha, Miha očitno ni sam nam to padlo na pamet. Jan, kdaj boš mašino zakurblou pa štart v raketnem slogu? :lol: :lol: :lol:

Tale na videu je sicer čisti odklop, kar se pogona tiče, Jan bi jim pa mogu dat lekcijo o pristajanju s tem modelom. 8) No če imajo težišče po načrtu, jim ni za zamerit, pa če s sabo vozijo kilo akkujev tudi ne. :lol:

LP

Robi
Hoj...

pomoje (beri: moje izkušnje z magnumom) če bi bil ful težji, bi se razletu pri prvem pristanku, kar se pa tiče drugega, ga pa je ujel v nulo, tko da sem :-# , da pa se ga tud bol nežno dol prpelat....bomo posnel v kratkem, :lol: :lol: če bo še živ :lol: :lol: :lol:

Zvok pa je ubijalski....sem mel tud jest enkrat podobnega, k sem mal premajhen prop gor dal #-o #-o #-o

Kar se pa raketnega vzleta tiče, pa mislim, da je tip to probal prvič, zadnjič pa nikol več....jest pa bom to probal, ko se bom modela naveličal :lol: :lol: :lol:


LP Jan
Odgovori

Vrni se na Modelarski klub Pr'Kurah Ljubljana