Začetnica - pvc material

Moderatorji: KlemenR, Intruder

Odgovori
mateja91
Začetnik
Prispevkov: 2
Pridružen: 26 Apr 2011, 13:08
Kraj: LJ

Začetnica - pvc material

Odgovor Napisal/-a mateja91 »

Pozdravljeni, sem nova na forumu :)

Nekaj sem že ustvarjala v preteklosti a nikoli nič resnega, sedaj pa sem se spravila delat pravo maketo. Kakšen material naj uporabim za ovijanje ogrodja? Iščem plastiko, ki bi bila debela od 1.5 - 2mm, jo je možno kupiti v obiju, bauhaus, baumax in podobnih trgovinah :) Plastika se more zvijat oz upogibat, da se jo lahko zvije v valj. Iskala sem mehko plastiko a nisem najdla ravno tega kar iščem in aja, če je opcija da se prodaja po kvadratnih metrih? Hvala Mateja.
Uporabniški avatar
KolarModelar
Freak
Prispevkov: 994
Pridružen: 19 Okt 2007, 15:52
Kraj: Letuš

Odgovor Napisal/-a KolarModelar »

Pozdravljena in dobrodošla na forumu.

Malo več podatkov nam podaj o maketi. Če je bolj mala, potem bo težko ovijanje saj plastika pokne, če jo preveč upogneš.

lp, Metod
Nč bat, sam žgat...
mateja91
Začetnik
Prispevkov: 2
Pridružen: 26 Apr 2011, 13:08
Kraj: LJ

Odgovor Napisal/-a mateja91 »

Ja maketa je manjših dimenzij, doma imam eno vrsto plastike a nevem kako se ji reče. Prilagam slike. Točno to bi rabila :)

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika
mzakelj
Profesor
Prispevkov: 1171
Pridružen: 24 Nov 2009, 12:27
Kraj: Godowich

Odgovor Napisal/-a mzakelj »

Zgleda kot un trak ka ga majo župniki okrog vratu. Ali je ista zadeva, potem marš v eno katoliško knjigarno majo na kile :D
Uporabniški avatar
Moho
Freak
Prispevkov: 558
Pridružen: 17 Jan 2007, 20:57
Kraj: Medvode

Odgovor Napisal/-a Moho »

Živjo!

Po slikah sodeč je to trak, ki se uporablja pri montaži (zaključevanju)pvc oken. Dobiš ga v VBH Škofja Loka ali pa v Trzinu pri Schachermayer-ju.

lp Moho
Uporabniški avatar
Kralj Luka
Freak
Prispevkov: 720
Pridružen: 25 Avg 2006, 10:49
Kraj: Rožna dolina (Nova gorica)

Odgovor Napisal/-a Kralj Luka »

Plastiko boš dobila v spletni trgovini makete.net (mislim da se imenuje stiren). Splača se ti tudi registrirati na forum :D
Lp Luka
Odgovori

Vrni se na Začetniki in rekreativci