OFF-ROAD proge v bližini Celja

Moderatorji: Nebec, jannyy, mihec87

Odgovori
klemen spes
Razpravljalec
Prispevkov: 64
Pridružen: 04 Okt 2008, 11:14
Kraj: Celje

OFF-ROAD proge v bližini Celja

Odgovor Napisal/-a klemen spes »

Pozdravljeni,

Pred kratkim sem za dušo poleg letalstva kupu OFF-ROAD avto. Zraven sem seveda potegnil še tri kolege :) Zanima me katera je najbližja proga Celju in kakšni so pogoji za vožnjo po njej ? Se je treba kam včlanit, plačati trening ? Lahko pa tudi pomagamo z vzdrzevanjem proge.

Imeli smo predlog, da si naredimo svojo progo vendar to ni mogoče zaradi prostora, ter tudi nimamo znanja za izdelavo OFF-ROAD proge.

Lp, Klemen
Uporabniški avatar
Rocher
Freak
Prispevkov: 511
Pridružen: 16 Sep 2013, 20:25
Kraj: Celje

Re: OFF-ROAD proge v bližini Celja

Odgovor Napisal/-a Rocher »

Do zdaj edino kjer sem vozil je Petriček, tista zaplata makedama pred dvorano Zlatorog in pa v kamnolomu v Mali Pirešici. Se je pa en uporabnik javil da ob primernem številu prostovoljcev zgradi svojo progo. Drugače pa Benedikt in temu podobne proge.

lp
*LOSi 8ight 2.0 EU - Novarossi*
*LOSi Tenacity DB PRO*
*HPi SavageX 4.6*
*AXiAL SCX10ii Trail Honcho*
*LOSi Mini T 2.0*
*Custom brushless whoop 65mm*
*TBS Source One*
*FlyFish Volador Vx3*
klemen spes
Razpravljalec
Prispevkov: 64
Pridružen: 04 Okt 2008, 11:14
Kraj: Celje

Re: OFF-ROAD proge v bližini Celja

Odgovor Napisal/-a klemen spes »

Hvala za info. No mi imamo v bližini glinokop sam je velika razlika voziti prosto po prešernu ali pa na progi.
Nas je pet in smo vsi iz okolice Celja, tko da če je še kdo iz okolice Celja in ve za prostor, kjer bi lahko naredili progo se naj javi.


Lp, Klemen
Uporabniški avatar
Breithuften
Razpravljalec
Prispevkov: 67
Pridružen: 04 Apr 2011, 19:55
Kraj: Celje

Re: OFF-ROAD proge v bližini Celja

Odgovor Napisal/-a Breithuften »

Tudi jaz sem drugače iz Celja. V bližini je bila v Hrastniku vendar je trenutno v fazi predelave. Če te zanima napiši na youtube krtk hrastnik. Nekaj se je govorilo o progi v bližini Prebolda, malo pobrskaj po forumu. Drugače pa povej pa se nas lahko več odpelje v Blatni dol (Komenda), Lavrica (čisto blizu LJ), Zeleni dol (Novo mesto). Super bi bilo, če bi progo v Hrastniku čimprej uredili. Za dobro progo rabiš parcelo, mora bit nekoliko izven naselja, da lahko voziš nitro, rabiš mehanizacijo za ureditev.....piši na zs pa se kdaj dobimo.
Moja mati so djali: "Bojim se leteti z letalom. Kako bom prišla dol, če se kaj pokvari!!??"

Dol boš že prišla.......Samo v kakšnem stanju je vprašanje.....
Odgovori

Vrni se na Splošno