Nakup bolše komande

Moderatorji: Nebec, jannyy, mihec87

Odgovori
Uporabniški avatar
Kemenb
Freak
Prispevkov: 645
Pridružen: 29 Apr 2009, 18:09
Kraj: Postojna

Nakup bolše komande

Odgovor Napisal/-a Kemenb »

Zdravo!
Malo bolj resno gledam za novo komando, iščem nekaj uporabnega. Sedaj imam HK310, plastika ni ravno za prehvalit, od treh sprejemnikov en dela na pol, ravno tako dela tudi timer malo po svoje, včasih ja včasih ne.
Vozim 1:18, 1:10 (čaka na obnovo), 1:8 in 1:5, trenutno vse elektro, ni pa izključen še kakšen nitraš ali bencinar.
Komanda naj bi bila 4 kanalna s telemetrijo, ravno tako je zaželjen mix za sprednje in zadnje zavijanje. Mix za tank, ki bi nadomestil V-tail mix modul v goseničarju bi bil tudi zelo zaželjen, če sploh obstaja?

Najprej sem gledal za Spektrum DX4S, ampak se po forumih pritožujejo glede dometa in "škratou", naslednji na spisku sta Sanwa MT-4 in M12.
KO PROPO EX-1 zleda tudi zanimiv koncept, vendar nima telemetrije. Gaupner in Futaba mi delujeta preveč star-trackousko.

So še kakšne komande? Priporočila? Mnenja?
Tekmovalni goseničar MadCat 1:5 http://forum.modelarji.com/viewtopic.php?f=78&t=77572
Uporabniški avatar
andrejgr
Tekmovalec
Prispevkov: 288
Pridružen: 22 Nov 2003, 14:09
Kraj: Maribor

Re: Nakup bolše komande

Odgovor Napisal/-a andrejgr »

Priporočam SANWA M12. Sam sem imel M8, M11 in sedaj M11x. Nikdar težav.. Pa še cena ni tako pretirana.
LP, Andrej
tomazcc
Freak
Prispevkov: 591
Pridružen: 10 Dec 2007, 23:26
Kraj: Kranj

Re: Nakup bolše komande

Odgovor Napisal/-a tomazcc »

Kemenb napisal/-a:Zdravo!
Malo bolj resno gledam za novo komando, iščem nekaj uporabnega. Sedaj imam HK310, plastika ni ravno za prehvalit, od treh sprejemnikov en dela na pol, ravno tako dela tudi timer malo po svoje, včasih ja včasih ne.
Vozim 1:18, 1:10 (čaka na obnovo), 1:8 in 1:5, trenutno vse elektro, ni pa izključen še kakšen nitraš ali bencinar.
Komanda naj bi bila 4 kanalna s telemetrijo, ravno tako je zaželjen mix za sprednje in zadnje zavijanje. Mix za tank, ki bi nadomestil V-tail mix modul v goseničarju bi bil tudi zelo zaželjen, če sploh obstaja?

Najprej sem gledal za Spektrum DX4S, ampak se po forumih pritožujejo glede dometa in "škratou", naslednji na spisku sta Sanwa MT-4 in M12.
KO PROPO EX-1 zleda tudi zanimiv koncept, vendar nima telemetrije. Gaupner in Futaba mi delujeta preveč star-trackousko.

So še kakšne komande? Priporočila? Mnenja?
Toplo priporočam M12. Jo imam, z njo sem naredil sedaj nekaj čez 140ur. Čista petarda.
Pred tem sem imel Futabo 4PK, 3PK, Spectrum 3PRO. Ampak vse se skrijejo, kajti ko se navadiš na telemetrijo, je pač to to. Nobene več baterije ne boš spraznil pod željeno napetostjo, kajti komanda te bo opozarjala...

Tomaž
Odgovori

Vrni se na Splošno