Domača izdelava

Moderatorji: Nebec, jannyy, mihec87

Odgovori
digibum
Razpravljalec
Prispevkov: 113
Pridružen: 24 Feb 2013, 20:19

Domača izdelava

Odgovor Napisal/-a digibum »

Zdravo

naj že na začetku povem, da nimam nikakršnih izkušenj z RC vozili (razen tistega iz stojnice za 20€) imam pa ogromno izkušenj z mikrokrmilniki.

Skratka stvar je taka, da si že zelo dolgo želim nek "ornk" avto. In ker so bile zadeve zelo drage sem se odločil, da sam izdelam svoj avto iz raznih delov, ki mi ležijo po garaži itd.

Po izobrazbi sem elektrotehnik ter informatik, zato mi ni noben problem skup zmetat elektroniko in zadevo sprogramirat. Težava je nastala ko je bilo potrebno it naprej. Torej šasija, vzmetenje, diferencial...

Tukej pa bi prosil za vašo pomoč. Kje bi lahko dobil kakšen vozen avto brez elektronike?
Dejansko potrebujem samo tole na sliki + kolesa :)
Slika

Če ima kdo kakšen predlog, mi prosim svetujte na koga oz. kam se naj obrnem. Gledal sem že po Ebayu, vendar nihče ne prodaja samo šasije :/

Na video posnetku pa si lahko pogledate moj dosedanji trud :)
Vem, da PS3 kontroler, krtačni motor, ..., niso najboljše izbire, vendar to mi trenutna plača omogoča in to je ležalo doma :)
Hvala vsem skupaj!
digibum
Razpravljalec
Prispevkov: 113
Pridružen: 24 Feb 2013, 20:19

Re: Domača izdelava

Odgovor Napisal/-a digibum »

Hvala vsem, ki ste mi pomagali preko privat sporočil. Še posebej zvrsniku, ki mi je zagotovil vozilo za testiranje!

Prvi rezultati vaše pomoči pa so objavljeni tukaj.
Odgovori

Vrni se na Splošno