RTR E-FIRESTORM 10T FLUX WITH DSX-2 TRUCK BODY

Moderatorji: Nebec, jannyy, mihec87

Odgovori
Uporabniški avatar
urbi
Razpravljalec
Prispevkov: 119
Pridružen: 29 Okt 2012, 22:23

RTR E-FIRESTORM 10T FLUX WITH DSX-2 TRUCK BODY

Odgovor Napisal/-a urbi »

Najprej pozdravljeni vsi forumaši :)

Doma že imam en nitro avto ampak me ne veseli preveč ker je že star in ga je potrebno stalo rihtat in nastavljat motor pa še cesten je. Odločil sem se za nakup novega. Problem je najprej nastal v tem ko se nisem mogel odločit ali nitro ali elektro. Za enkrat mi je všeč tale elektro: http://www.cool-pc.org/artikel/4585/rtr ... truck-body
Zanima me ali je vreden nakupa in katere baterije priporočate zraven? Če je kakšen boljši kot ta in da je približno enaka cena bi prosil za link.
Bi pa še prosil da mi navedete nekaj prednosti nitro in elektro avtomobila. Za enkrat se mi elektro zdijo bolj poskočni.... mogoče se motim.

Hvala za odgovore!
Uporabniški avatar
shqwarch
Profesor
Prispevkov: 1482
Pridružen: 02 Avg 2006, 20:24
Kraj: Nisem Profesor, Sem Razpravljalec :) ;)
Kontakt:

Re: RTR E-FIRESTORM 10T FLUX WITH DSX-2 TRUCK BODY

Odgovor Napisal/-a shqwarch »

Pa tega starega nikakor ne moreš predelati v truggya in elektrificirat? Cestni mi ne pove prav veliko.

Zame osebno na gorivo zgolj zaradi vonja po njem in hrupa, druge pozotivne reči ne vidim.
Slika
mihec87
Dr. Modelar
Prispevkov: 3864
Pridružen: 24 Jan 2005, 18:57
Kraj: Velenje

Re: RTR E-FIRESTORM 10T FLUX WITH DSX-2 TRUCK BODY

Odgovor Napisal/-a mihec87 »

Glede na to da te moti oz ti je odveč nastavljanje motorja potem bi rekel elektro bo tapravo..

Ne se matrat pa on-road modelov prerihtovat v off-road ker je to stran vržen denar..
Modelarji smo kot trobentice,ko skopni sneg ter pride pomlad, pokukamo na plano..
Odgovori

Vrni se na Splošno