LRP ix8 problemi

Moderatorji: jannyy, mihec87, DobnikarA

Odgovori
AnzeKuret
Začetnik
Prispevkov: 2
Pridružen: 17 Feb 2016, 21:19

LRP ix8 problemi

Odgovor Napisal/-a AnzeKuret »

Pozdravljeni,

Imam sledeči problem:
Pred časom sem kupil avto LRP S8 rebel BXe. Ne vem če sem z njim odvozil 20h in mi je ESC (LRP ix8) začel javljati LiPo low voltage CutOff... ok priklopim baterije na polnilec... baterije polne (80%)... vozim naprej se kakšnih 10h (vsakih 5 min polnil baterije in jih unicil), vse lepo in prav potem pa se avto ustavi in začne ESC javljati motor error... motor stestiran, na drugem ESC dela normalno, senzorski kabel in senzor preverjena, ko dam gas se motor niti ne obrne (ESC takoj javi napako).

Ali ima kdo podobno izkušnjo ali pa kakšno pametno in poceni zamenjavo za ta ESC. Motor imam LRP dynamic8 2200kv.
Zanima me še, če ima kdo mogoče za posodit/prodat LRP USB Bridge Spec2 da bi poizkusil narediti firmware update.


Lp. A
mimixrv
Razpravljalec
Prispevkov: 182
Pridružen: 29 Nov 2016, 18:31

Re: LRP ix8 problemi

Odgovor Napisal/-a mimixrv »

Sodelavec je imel zelo podobne težave z istim modelom.
Najprej je reklamiral regulator.
Poslali so mu nov regulator, pa je začel javljati napako motorja.
Potem je poslal cel model nazaj prodajalcu in po dveh tednih dobil nazaj model z novim regulatorjem in motorjem.
Kupil in vse je urejal s prodajalcem modelbau berlinski, model je kupil na ebayu.
Pohvalen odnos prodajalca, kaj pa so naredili poleg menjave motorja in esc-ja (v smislu firmware-ja), ne ve - če spolh kaj. Model sedaj več kot pol leta dela brez težav, pa ga je že pošteno mučil z zobniškimi razmerji in priganjanjem - z namenom, da bo pač najhitrejši na vasi. (hitrejši od mene) :D
Odgovori

Vrni se na Modeli z elektro pogonom