LRP S8 TXE

Moderatorji: jannyy, mihec87, DobnikarA

Odgovori
tavzy
Tekmovalec
Prispevkov: 209
Pridružen: 13 Sep 2007, 10:36
Kraj: Dravograd

LRP S8 TXE

Odgovor Napisal/-a tavzy »

Zanima me če ima kdo izkušnje z tem modelom ; http://shop.lindinger.at/product_info.p ... s_id=84057 .
Mogoče še primerjava tega modela z HPI FLUX truggy? (ta me zanima ker naj bi bil v osnovi dražji od Hpi-torej v teoriji ''boljši'' je pa ta hip še 200e cenejši)
Za LRP nisem našel dosti tuning delov,sam avto pa je skoraj v celoti iz plastike-tudi amortizerji :( ( http://medien.hpi-shop.at/beschreibunge ... eitung.pdf )
Motor in regulator pa se mi zdita glede na modele v tem rangu malo podhranjena-lahko me popravite.
Rad bi model za za bashing ,občasno pa za vožnjo po buggy progi.Na progi sem gledal primerjavo med HPI Vorza flux in pa pol cenejšim Thunder Tiger Buggy,stock motor z tršimi vzmetmi pa med njima skoraj ni bilo razlike,tudi ko sta se zamenjala voznika,zato ne bi rad kupil nekaj kar je že povozil čas oz drago plačal firmo ne pa avto...
Samo da je belanca,ni važno ka je spod...
Uporabniški avatar
kurnt29
Profesor
Prispevkov: 1993
Pridružen: 21 Nov 2010, 22:34
Kraj: THN

Re: LRP S8 TXE

Odgovor Napisal/-a kurnt29 »

LRP je zgrajen na sedaj ze kar nekaj let stari osnovi. Kaksna je.. Lastniki LRP-jev ti bodo rekli, da je odlicna, vsi ostali se s tem verjetno ne bodo strinjali.

Kar se tice delov za nadgradnjo, si pravilno ugotovil, prakticno jih ni. Razen kaksni amortizerji in pa alu deli iz verzije "Team".
Motorji naj bi bili kar vredu, med tem ko regulator rad odpove sodelovanje..

Pri HPI-ju imas neprimerno vec opcijskih delov. Ce je sama plastika toliko bolj kvalitetna ti za modele 1:8 ne vem povedati, imam izkusnje samo z njihovimi 1:10 modeli in po nekaj voznjah in trkih ni kazala nobenih znakov mucenja. Kar za 1:10 LRP S10 Blast TX ne morem reci, saj je zacel dobesedno razpadati..

Konec koncev, tako zelo slab model tudi ne more biti, saj v Elektro Challenge prevladujejo prav LRP-jevi modeli. Tudi pri vrhu.
_________________________________
Mess with the best.. die like the rest!
_________________________________
Traxxas Slash VXL
Traxxas Slash VXL 1:16
Traxxas Slash VXL 4Ă—4
Go Traxxas or get left behind.
Uporabniški avatar
Kemenb
Freak
Prispevkov: 645
Pridružen: 29 Apr 2009, 18:09
Kraj: Postojna

Re: LRP S8 TXE

Odgovor Napisal/-a Kemenb »

Sem bivši lastnik s10bx-blast buggy in kot je že moj predhodnik napisal razpade sam od sebe. Sedaj imam s8bx e team, ki pa je neprimerno boljše kvalitete! Amortizerji pri blastu so začeli dokaj hitro curljat, pri s8 pa še niso spuščali. Z obema avtoma sem imel podoben trk sprednje gume v oviro na zunanji strani ovinka. Oba avta sta imela brezkrtačni pogon in sta šla ob trku dokaj hotro. Blast, zima=4 polomnjeni kosi, s8, jesen in samo spodnja roka je počila. S8 sem vozi tudi po zimi, tako da plastika ne rata tako lomljiva kot pri s10.
Motor toppower 2200kv
Regler je bil xerun 150A (prvič ko ga je malo pošpricala luža se je začel čedno obnašat, za zimo sem premazal vezje z liquid dip tekočo gumo a ga je vseeno shurilo)
Tekmovalni goseničar MadCat 1:5 http://forum.modelarji.com/viewtopic.php?f=78&t=77572
Odgovori

Vrni se na Modeli z elektro pogonom