FG Sportsline

Moderatorji: jannyy, mihec87, Čur

Odgovori
Šime
Začetnik
Prispevkov: 18
Pridružen: 15 Jan 2011, 12:30

FG Sportsline

Odgovor Napisal/-a Šime »

Pred časom sem vstopil v merilo 1/5 modelov. Imam Bajo 5b, zdej me pa mika on road model od Fg-ja.
Zanimajo me vaše izkušnje glede on road modelov te velkosti. Kje so kakšne proge poleg te v Tolminu.

Lp Šime
zekozajc
Tekmovalec
Prispevkov: 240
Pridružen: 24 Dec 2010, 10:22
Kraj: maribor

Odgovor Napisal/-a zekozajc »

Po moji vednosti so malo cez mejo v Avstriji in pa v Zagrebu...
Lp. Marko

Poslušaj mnjena in najdi rešitev.
Uporabniški avatar
buco
Tekmovalec
Prispevkov: 251
Pridružen: 22 Sep 2003, 15:30
Kraj: selnica ob dravi
Kontakt:

Re: FG Sportsline

Odgovor Napisal/-a buco »

Šime napisal/-a:Pred časom sem vstopil v merilo 1/5 modelov. Imam Bajo 5b, zdej me pa mika on road model od Fg-ja.
Zanimajo me vaše izkušnje glede on road modelov te velkosti. Kje so kakšne proge poleg te v Tolminu.

Lp Šime


zdravo



glede prog za 1:5 je tako da v sloveniji je samo zaenkrat proga v tolminu in vecina voznikov prihaja iz primorskega konca no nekaj jih je tudi iz lj in kolikor vem iz novega mesta pa se mogoce kje bi se naso kak voznik je pa res da primorci vecina vozijo genius modele to je italjanski proizvajalec 1:5 modelov no sam sem lastnik 1:5 modela od fg-ja in sicer fg competitione evo 530 no jaz hodim večino dirk vozit v sosednjo avstrijo to pa zato ker sem doma zelo blizu meje in mi je vsekakor blize kot pa do tolmina pa se piste so 1a v avstriji


lp aleš
FG TO JE ZAKON

NISEM TAKO BOGAT DA BI KUPOVAL POCENI

GRAUPNER HOTT 2,4GHZ

LETALSKI CENTER MARIBOR
Uporabniški avatar
jannyy
Freak
Prispevkov: 918
Pridružen: 19 Jul 2006, 12:37
Kraj: koper-škofije

Odgovor Napisal/-a jannyy »

Res je da večina nas vozi v Slo DP Genius model ker pač lastnik modela hodi na naše dirke in imamo tako rezervne dele kar na dirki čeprau se jih po večini ne potrebuje kaj dosti.


Glede proge v Tolminu nam je prav lepo in ne vem zakaj drugi rajši hodijo drugam kot pa podpirat Slovensko državno prvenstvo. [-X


Na 1. dirki nas je bilo 10 dirkačev (prijavljenih 13) in je bila to najštevičnejša kategorija kjer je tudi kaj videt...drugje so po 4-5 dirkačev.

Kaj vsi šparate na benzinu in se vam ne da v Tolmin al kaj ? Mi primorci pa brez problema pridemo na dirko v Graz in ne jamramo koliko je daleč ker nakoncu je glavno druženje in nova spoznanja in druženja =D>
"Na tisoč neumnih pride en moder in trije, ki se imajo za modre."
Odgovori

Vrni se na Modeli v merilu 1:5