Scumacher Mi1 KIT in komponente - VELIKO VPRAŠANJ ;)

Moderatorji: jannyy, mihec87, Vuga

Odgovori
aljaz4
Začetnik
Prispevkov: 5
Pridružen: 23 Maj 2012, 15:57

Scumacher Mi1 KIT in komponente - VELIKO VPRAŠANJ ;)

Odgovor Napisal/-a aljaz4 »

Pozdravljeni!
Sem Aljaž in prihajam iz Novega mesta. Star sem 15 let in se ukvarjam (bolj ljubiteljsko) z avto (pa tudi letalskim) modelarstvom. Za svoj prvi model sem si izbral on-road avto 1:10 LRP S10 blast TC rtr, ki sem ga kupil v Mantua Model. Sedaj sem pripravljen kupiti svoj drugi model, ki bi bil seveda boljši (boljša šasija, brezkrtačni motor, LiPo baterija itd.). Zato sem izbral šasijo SCHUMACHER Mi1 v kit izvedbi. Za model sem pripravljen odšteti okoli 440 evrov. In tukaj nastopi težava, če bi hotel pri Mantui kupiti šasijo, dokaj kvaliteten brezkrtačni motor in regulator, karoserijo, močnejšo LiPo baterijo, servo motor, komplet gum in RV napravo ter sprejemnik, bi mogel plačati okoli 570 evrov :oops: . Zato me zanima, če mi lahko poveste, če lahko kakšne enako kvalitetne komponentne naročim iz kitajske (HobbyKing, R2 hobbies,...) oz. kje v Sloveniji jih lahko poceni dobim.

Že v naprej hvala za odgovore.

Lep pozdrav iz dolenjske! :D
matevzfurlan22
Razpravljalec
Prispevkov: 74
Pridružen: 24 Avg 2014, 09:28

Re: Scumacher Mi1 KIT in komponente - VELIKO VPRAŠANJ ;)

Odgovor Napisal/-a matevzfurlan22 »

Situacija je taka roba iz hobby kinga baje da je dobro,ne me uzet za besedo.Pri cestnem avtu potrebuješ,kar vem visok kv motorja.Poglej malo po teh kompletih na HKju ali pa posamezno si izbereš :D
Xray xb8e
Xray xb8e gt
Xray X1
in še kaj se najde :)
matevzfurlan22
Razpravljalec
Prispevkov: 74
Pridružen: 24 Avg 2014, 09:28

Re: Scumacher Mi1 KIT in komponente - VELIKO VPRAŠANJ ;)

Odgovor Napisal/-a matevzfurlan22 »

Če še kdo rabi morda kaj takega http://www.hobbyking.com/hobbyking/stor ... V_80A.html
Tudi hitrost tega combota ni slaba
https://www.youtube.com/watch?v=8t5iIppfeP4
Xray xb8e
Xray xb8e gt
Xray X1
in še kaj se najde :)
Odgovori

Vrni se na 1:10 Cestni