Modelarji Bežigrad

Moderatorji: jannyy, mihec87, Vuga

Odgovori
mseme
Začetnik
Prispevkov: 12
Pridružen: 19 Jul 2010, 22:04

Modelarji Bežigrad

Odgovor Napisal/-a mseme »

Zdravo.

Sicer sem začetnik na področju modelarstva imam pa Traxxas Jato 3.3 In elektro helikopter. Zanima me če je kakšen iz bežigrada in je pripravljen deliti kakšne izkušnje in seveda odvozit kakšne krog. Dam za pivo ;)
Uporabniški avatar
Neo32
Freak
Prispevkov: 636
Pridružen: 19 Sep 2005, 22:27
Kraj: Radovljica

Odgovor Napisal/-a Neo32 »

Pozdrav!

Seveda se da dobiti kakšen nasvet, ti samo povej kaj rabiš :)
Kam hodiš vozit Jato-ta?
Sicer sem sam iz Bežigrada (zupančičeva jama) vendar kakšne posebne proge tu okoli ni oz. je še nisem našel, tako da povej lokacijo pa gremo en krog.

LP
Slika
mseme
Začetnik
Prispevkov: 12
Pridružen: 19 Jul 2010, 22:04

Odgovor Napisal/-a mseme »

zdravo.

Jest sm pa okolica Ljubljanskih mlekarn. Sicer me je zdej po dolgem času spet zamikalo mal dirkanja :) Vozim pa ali na letališki kjer je neka kvazi proga na asvaltu ali pri leclerku (nedelja popoldne) Bi pa seveda družba prav prišlo....sej vrjetno veš kako je sam....oz z žensko ki se itak dolgočasi zravn ;)
Uporabniški avatar
Neo32
Freak
Prispevkov: 636
Pridružen: 19 Sep 2005, 22:27
Kraj: Radovljica

Odgovor Napisal/-a Neo32 »

Hehe, pol si na istem kot jaz :) :)

Lej jest sem drugače zelo na tesnem z časom, tako da mi najbolj ustrezajo vikendi (pa še gužve ni po ljubljani) tako da za to nedeljo bi se lohka kaj zmenila.

Kje voziš pri leclerju, slišal sem sicer za eno off road "progo" oz teren, nikoli pa nisem šel tja pogledat, tako da bi se lahko tam dobila? Dežja sicer ni napovedanega, sonca pa tudi ne, tako da zna bit ravno pravšnje vreme.

LP
Slika
mseme
Začetnik
Prispevkov: 12
Pridružen: 19 Jul 2010, 22:04

Odgovor Napisal/-a mseme »

Pri leclerku vozim kar po parkirišču, seveda ko ni avtomobilov ;) kje pa je ta off road proga? Nedelja bi bla tud men idealna. če pa ne bo preveč vroče bo pa sploh super :) Lahko greva pogledat na to off road progo :)
Uporabniški avatar
Neo32
Freak
Prispevkov: 636
Pridružen: 19 Sep 2005, 22:27
Kraj: Radovljica

Odgovor Napisal/-a Neo32 »

Mah ni proga, bolj teren, naj bi pa to bilo na rudniku za leclerjem. Tako sem slišal od fantov ki smo skupaj na letališki vozili.

Se bo šlo pač pogledat. Za nedeljo obljubljajo okoli 20-25°ravno prav, brez dežja.

Tu imaš mojo tel. številko in se slišiva v nedeljo ok?

031-652-680 Robi

lp
Slika
mseme
Začetnik
Prispevkov: 12
Pridružen: 19 Jul 2010, 22:04

Odgovor Napisal/-a mseme »

Se strinjam lahko greva pogledat kaj pa kako je. Sicer je dons kr pošteno namočil ampak se slišva dopoldne pa se zmenva.

051-39-55-45 Matej

Če ne bo dežja...bo super ;)
Odgovori

Vrni se na 1:10 Cestni