razlika?

Moderatorji: jannyy, mihec87, Vuga

Odgovori
Uporabniški avatar
JapanZek
Začetnik
Prispevkov: 19
Pridružen: 21 Sep 2009, 18:53
Kraj: Tokyo
Kontakt:

razlika?

Odgovor Napisal/-a JapanZek »

kakšna je razlika med tema dvema modeloma:

HPI SPRINT 2 SPORT RTR IMPREZA - http://shop.mantua-model.si/index.php?i ... od_id=2829

ter

HPI SPRINT 2 DRIFT RTR NISSAN 350Z - http://shop.mantua-model.si/index.php?i ... od_id=2831
Uporabniški avatar
jure95
Tekmovalec
Prispevkov: 318
Pridružen: 19 Okt 2006, 13:38
Kraj: Črni Kal

Odgovor Napisal/-a jure95 »

Razlika je ta da je HPI SPRINT 2 SPORT RTR IMPREZA sport avto in ni pripravljen za drift.Avta sta v osnovi verjetno enaka samo pri imprezi ne dobiš drift gum zraven.Drugače je pa verjetno isto.


LP Jure
LP Jure
Slika
Slika
Uporabniški avatar
yan
Tekmovalec
Prispevkov: 404
Pridružen: 09 Nov 2007, 19:07
Kraj: Vir pri Domžalah

Odgovor Napisal/-a yan »

Drift izvedba ima že nameščene gume za driftanje in mislim, da ima tudi drug motor. Šasija pa je pri obeh ista.
LP Jan V.
Team Losi 8)
Buy, drive, crash, fix :P
Uporabniški avatar
sl0ven1an
Tekmovalec
Prispevkov: 227
Pridružen: 23 Maj 2008, 08:02
Kraj: HomeC
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a sl0ven1an »

Jst bi na tvojmu mestu uzeu HPI SPRINT 2 DRIFT RTR NISSAN 350Z, da neboš še gum kupvov
just fly.................

Slika
Uporabniški avatar
JapanZek
Začetnik
Prispevkov: 19
Pridružen: 21 Sep 2009, 18:53
Kraj: Tokyo
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a JapanZek »

sl0ven1an napisal/-a:Jst bi na tvojmu mestu uzeu HPI SPRINT 2 DRIFT RTR NISSAN 350Z, da neboš še gum kupvov
delam na tem matevž ;) sj ko zrihtam zadevo se oglasim pr vas pa da greva mal stestirat 8)

PS: jutr pridm na tvoj brzdej tk da baterije nafilaj :wink: :lol: :lol: :lol:
Uporabniški avatar
jure95
Tekmovalec
Prispevkov: 318
Pridružen: 19 Okt 2006, 13:38
Kraj: Črni Kal

Odgovor Napisal/-a jure95 »

Jah to je tako ali tako vseeno.Ker gume se tako ali tako bodo obrabljale.(Kot je že 1000 povedano bi prosil da se piše malo bolj slovnično ker je težko berljivo).


LP Jure
LP Jure
Slika
Slika
Uporabniški avatar
JapanZek
Začetnik
Prispevkov: 19
Pridružen: 21 Sep 2009, 18:53
Kraj: Tokyo
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a JapanZek »

no naj povem da ta sport, ki naj bi ga vzel se je ugotovilo da niti 100eur ni vreden ker je celi zmajan, tako da če ta teden dobijo v mantua model trgovini na zalogo drift različico tega avta, ga bom šel iskat, drugače bom čakal dokler ne bo na zalogi. :wink:

jure95 in zdaj naj jaz toliko časa vozim avto dokler ne zližem gum. se ti ne zdi malo trapast nasvet?

slovnično?!? edini post ki je mogoče neslovničen je predzadni, kateri pa če nisi opazil je namenjen mojemu bratrancu (za njega sem siguren da je razumel) in ne tebi, drugače pa se na forumu trudim čimbolj razumljivo pisat. ko pa me že popravljaš pa bom jaz tebe popravil malo. fant pozabljaš na vejice, ter mislim da so za to na forumu administratorji ter moderatorji. hvala za razumevanje

Lp JapanZek
Uporabniški avatar
jure95
Tekmovalec
Prispevkov: 318
Pridružen: 19 Okt 2006, 13:38
Kraj: Črni Kal

Odgovor Napisal/-a jure95 »

Nisem tukaj hotel nič težit. :D Hotel sem povedat da tudi drift gume se bodo obrabljale.Tako da naredi kar hočeš. Jaz osebno se odločam med Cyclone S in HPI SPRINT 2 DRIFT.Vendar se vse bolj nagibam HPI SPRINT 2 DRIFT.Tako da...... (Za privat sporočila pa se uporablja ZS).


LP Jure
LP Jure
Slika
Slika
Uporabniški avatar
JapanZek
Začetnik
Prispevkov: 19
Pridružen: 21 Sep 2009, 18:53
Kraj: Tokyo
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a JapanZek »

hja če boš hotel drifterja boš moral počakat tako kot jaz, ker ga v mantua nimajo na zalogi ;) drugače pa tudi meni je bil svetovan ta cyclone, vendar ko sm videl da je še dražji od drifta sm ostal pri odločitvi za drifta. drugače pa hvala k si mi povedal da obstajajo zasebna sporočila, vendar ti moram povedati da sem super admin na portalu jac.si, kjer imamo tudi forum in ZS ;) kot pa sem ti že rekel mislim da so tu drugi zadolženi za to da me popravijo, če kaj delam napak, tako da te prosim da prenehaš. hvala
Uporabniški avatar
jure95
Tekmovalec
Prispevkov: 318
Pridružen: 19 Okt 2006, 13:38
Kraj: Črni Kal

Odgovor Napisal/-a jure95 »

Ja ni panike....Ja sej sem jaz tudi gledal tega drift izvedbo.No bom pač počakal da pride v Mantuo ali ga pa naročil iz Angleške strani.


LP Jure
LP Jure
Slika
Slika
Uporabniški avatar
JapanZek
Začetnik
Prispevkov: 19
Pridružen: 21 Sep 2009, 18:53
Kraj: Tokyo
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a JapanZek »

jure95 napisal/-a:Ja ni panike....Ja sej sem jaz tudi gledal tega drift izvedbo.No bom pač počakal da pride v Mantuo ali ga pa naročil iz Angleške strani.


LP Jure
pomoje se ti bol splača na mantuo počakat, ker meni je bilo rečeno da dobijo ta teden, pa še iz anglije te bo prišlo precej dražje zaradi poštnine, edino če je zaradi recesije v angliji tako nizka osnovna cena (namreč jst za svoj avto 1:1 kr dosti nabavljam iz anglije ker je precej cenejše kot pri nas).
Odgovori

Vrni se na 1:10 Cestni