Pomoč glede RTR Sprint 2 Drift Sport

Moderatorji: jannyy, mihec87, Vuga

Odgovori
robiVTI
Začetnik
Prispevkov: 4
Pridružen: 21 Jul 2008, 13:57

Pomoč glede RTR Sprint 2 Drift Sport

Odgovor Napisal/-a robiVTI »

lep pozdrav vsem na forumi!Odlocil sem se da bom kupil ta set.Lahko se tudi poveste za zacetek kateri krtacni motor bi zadostoval za zacetek da bi avto imel dobre pospeske in hitrost.sedaj pa me zanima kateri brezkrtacni sistem torej motor plus regulator vertljajev bi pasal na ta avto govorim o top varjanti.gre se pa za ta avto.Razmisljal sem ze o LRP VECTOR X11 BRUSHLESS 3.0T samo nevem kateri brezkrtacni regler bi bil tapravi za ta motor.ze vnaprej se zahvaljujem za odgovore.

http://www.hpieurope.com/kit-info.php?p ... 62&lang=en


lp


robi
Uporabniški avatar
Alex 76
Profesor
Prispevkov: 1189
Pridružen: 27 Okt 2006, 08:14
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a Alex 76 »

Če začnem na koncu. Kaj takega ali takega , bi bilo za zgoraj omenjeni motor primerno. Seveda se postavi vprašanje koliko časa bi ostale komponente zdržale. Osebno mislim, da bi bilo bolje razmišljati o šibkejših motorjih, saj bi s tem pridobili na vzdržljivosti.

Glede na to, da je govora o verziji namenjeni oddrsavanju; namenske gume, model ne bo zelo hiter, pospeški pa so naravnost skregani s takšnim konceptom vozila. Z običajnimi cestnimi gumami in ustreznimi prenosi je model lahko dober kompromis poskočnosti in hitrosti, saj komplet vsebuje klasični 15 ovojni elektro motor, ki več kot zadostuje za dinamično vožnjo.

LP
Alex
Odgovori

Vrni se na 1:10 Cestni