Kateri avto naj kupim!

Moderatorji: jannyy, Vuga

Odgovori
anze19
Začetnik
Prispevkov: 22
Pridružen: 28 Mar 2009, 18:21

Kateri avto naj kupim!

Odgovor Napisal/-a anze19 »

Oj, mene pa zanima kateri avto naj si kupim, zanima me model za on road ( drift) vendar naj bo cena primerna za začetnika. Nekje do 250 eu !

Zanimajo me predvsem avtomobili ki imajo čim hitrejši pospešek do končne hitrosti in da je trdno grajen. Vendar naj bo elektro. model naj bi biv v merilu 1-10 ali 1-8.

Vendar naj bodo rezerni deli dobavljivi v sloveniji in da so ponavadi na zalogi.

Ze v naprej se vam zahvaljujem za odgovore!
Zadnjič spremenil anze19, dne 02 Apr 2009, 16:58, skupaj popravljeno 1 krat.
escape
Razpravljalec
Prispevkov: 156
Pridružen: 01 Dec 2007, 16:46

Odgovor Napisal/-a escape »

zdravo
če si začetnik kupi nekaj za začetnika ker avti s velikimi pospeški niso dobri zate kej bo takoj pristal v zidu ali kje drugje
lahko pa greš svojo pot, predstavil sem ti moje mišlenje
lp
ANSMANN ROYAL FLASH
HPI E10
aljaž ;)
anze19
Začetnik
Prispevkov: 22
Pridružen: 28 Mar 2009, 18:21

Odgovor Napisal/-a anze19 »

Jaz sem zacetnik vendar imam priblizno 100m od doma zelo velik parkirni prostor kasnih 200m x 50m zato si zelim tudi avto z velikimi pospeski in dolgimi drifti. okoli so seveda robniki ki lahko poskodujejo model.

Vendar ne vem kateri model naj kupim in da je vreden svoje cene?
Ali mi lahko svetujete par modelov?
EBATT
Začetnik
Prispevkov: 6
Pridružen: 21 Apr 2009, 20:53
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Drift

Odgovor Napisal/-a EBATT »

Lepo pozdravljen, v naših trgovinah v BTC v Ljubljani v Trzinu in v Celju lahko dobiš ta avto
http://www.ebatt.si/EBATT_SI,,modelarst ... ,are-1.htm

od Ansmann Racing. Je elektromodel v merilu 1:10 poganja ga elektromotor tipa 540. Je zelo močne in stabilne konstrukcije za ugodno ceno. Na tednu mladih v Kranju 9.5.2009 bomo imeli predstavitev naših modelov. Dogodek se začne ob 10.00 in traja do 17.30. Kar se tiče rezervnih delov smo generalni uvozniki za Ansmann Racing in to ni težava, zelo veliko tega je na zalogi.
Tam boš lahko tudi ta model testiral, seveda če imaš možnost priti v Kranj.
Vabljeni tudi vsi ostali forumovci na probne vožnje z našimi elektromodeli na Tednu Mladih V Kranju. Dogodek se bo odvijal med Mestno občino Kranj in brioni v sklopu evropskega prvenstva v plastičnem maketarstvu.
Na ogledu bodo tudi ostali nitro modeli avtomobilov.

Lep pozdrav
EBATT.
Odgovori

Vrni se na 1:8 Cestni