Startbox oz. starter gun?

Moderatorji: Nebec, jannyy, mihec87

Odgovori
blazkom
Začetnik
Prispevkov: 5
Pridružen: 31 Jan 2008, 15:11

Startbox oz. starter gun?

Odgovor Napisal/-a blazkom »

Imam tale avtomobilček
http://www.symodels.com.tw/product.php? ... 41&pid=717
In ker se mi vsak mesec strga vrvica in je v mantua models ne prodajajo in jo maram zato popravljati ročno me zanima ali bi kater pullstart iz trgovine nebec pasal na tale avto in pa gledal sem še start gun ki se dobi na ebayu vendar link ne dela nažalost

Kaj menite, al bi to pasalo in pa lastne izkušnje če jih že kdo ima?
Uporabniški avatar
andrejgr
Tekmovalec
Prispevkov: 288
Pridružen: 22 Nov 2003, 14:09
Kraj: Maribor

Odgovor Napisal/-a andrejgr »

Najboljša rešitev: odstrani feder za vrvico, enosmerni ležaj in nazaj privij samo plastiko - pokrov. Kupi startbox, recimo od LRP in problem bo odpravljen za zmeraj :D
blazkom
Začetnik
Prispevkov: 5
Pridružen: 31 Jan 2008, 15:11

Odgovor Napisal/-a blazkom »

Samo kolikor vem so štarboxi tam nekje 100€ startgun pa je na ebuyu okoli 30€
Uporabniški avatar
shqwarch
Profesor
Prispevkov: 1482
Pridružen: 02 Avg 2006, 20:24
Kraj: Nisem Profesor, Sem Razpravljalec :) ;)
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a shqwarch »

Ti samo glej da je za motor 3.5ccm pa bo vredu če slučajno zadeva nebi pasala kar je možno bi moral dobiti drug enosmerni ležaj ali pa če je prevelika puša bi jo moral postružiti malo pomeri s kljunastim merilom pa poglej/povprašaj kakčne mere ima kos od startguna. Kateri startgun si imel v mislih. Kot drugo poskusi dobiti rabljan štarbox za kakšne 30€ ne novega ter dokupi nove baterije.
A si slučajno imel v ideji kaj takega http://www.nitrorcx.com/electric-starte ... c-car.html
Slika
blazkom
Začetnik
Prispevkov: 5
Pridružen: 31 Jan 2008, 15:11

Odgovor Napisal/-a blazkom »

Tole sem imel v mislih ja, in kaj veš kako se obnese?
Uporabniški avatar
shqwarch
Profesor
Prispevkov: 1482
Pridružen: 02 Avg 2006, 20:24
Kraj: Nisem Profesor, Sem Razpravljalec :) ;)
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a shqwarch »

Jah osebno nimam tega, vem pa da so nekateri drugi imeli probleme s temi zadevami(videl en meter od prodajalca, ko je kupec prinesel to zadevo z avtkom-ko je odpru ta štarter so bili zobniki poglodani :) ) no je pa še ena varianta kareto uporablja Thunder Tiger. ta ima isti pri zagonu narejen sistem vendar ne uporablja te pištole. Zadevo nadomestiš s bateriskim vrtalnikom, ki ima zadosti obratov (lahko tudi tisti klasičen 230V, vendar potem nisi zadosti mobilen) in in tisto palčko enostavno vpneš vrtalnik in poženeš zadevo. Mislim da je še najbolje imeti štartbox razen če ti uspe dobiti samo to in palčko.
Slika
Slika
Uporabniški avatar
andrejgr
Tekmovalec
Prispevkov: 288
Pridružen: 22 Nov 2003, 14:09
Kraj: Maribor

Odgovor Napisal/-a andrejgr »

Res je, da stane mugen startbox 110EUR. LRP je bil nazadnje 60EUR - se ga da dobiti še ceneje. Sicer pa se sam odloči!! Jaz sem pač za štartbox.
Odgovori

Vrni se na 1:8 OFF-ROAD