offroad gume

Moderatorji: Nebec, jannyy

Odgovori
superwidek
Začetnik
Prispevkov: 10
Pridružen: 02 Apr 2012, 19:28

offroad gume

Odgovor Napisal/-a superwidek »

kje kputi najcene gume za trugyja merilo 1:10 ?
LP
Uporabniški avatar
zan13
Tekmovalec
Prispevkov: 443
Pridružen: 23 Mar 2012, 22:16
Kraj: okolica Kranja

Re: offroad gume

Odgovor Napisal/-a zan13 »

Če še kar iščeš gume lahko pogledaš za kakšno kitajsko trgovino recimo hobbyking ali r2 hobbies,

Za malo bolše gume (dražje) pa slovenske trgovine: Coll-pc,Top RC, RC svet, RC center, Modelar.si, delko,..
Pa še druge svetovne trgovine (drage): , RC Planet,...

lp
_____________________________________________________________________
Traxxas e-revo 1:16 (SOLD)
CS Xonic 1:8 4wd Short Course

mail: [email protected]
_____________________________________________________________________
Uporabniški avatar
8pac
Profesor
Prispevkov: 1608
Pridružen: 07 Sep 2008, 15:26
Kraj: LJ

Re: offroad gume

Odgovor Napisal/-a 8pac »

zan13 napisal/-a:Če še kar iščeš gume lahko pogledaš za kakšno kitajsko trgovino recimo hobbyking ali r2 hobbies,

Za malo bolše gume (dražje) pa slovenske trgovine: Coll-pc,Top RC, RC svet, RC center, Modelar.si, delko,..
Pa še druge svetovne trgovine (drage): , RC Planet,...

lp
Hm tiste rc svet in pa rc center sam nebi štel pod resne trgovine. Drugače je pa tako, za moje pojme ni ne poceni trgovine in ne drage. Pač ene stvari so nekje ceneje nekje dražje, včasih je pa lahko drago tudi tisto katero je poceni... pač vedet je treba kaj kopuješ.
NDagarin
Tekmovalec
Prispevkov: 414
Pridružen: 11 Jul 2011, 15:13
Kraj: Škofja Loka

Re: offroad gume

Odgovor Napisal/-a NDagarin »

trgovina rc svet sploh ni trgovina..za darilo sta mi starša naročila avto iz trgovine, bil je na zalogi..čakamo en teden ga ni bilo od nikoter. napišem mail in napišejo da ga kar naenkrat ni več na zalogi ampak da pride v naslednem tednu..čakam 14 dni avta od nikoder, na kar dobimo mail vaše naročilo je poteklo :evil: :evil: :evil: . pošlemo mail kako je to mogoče in odpišejo ta avta sploh ne bomo nikoli dobili... :evil: :evil: ](*,) ](*,) tako da jaz njim ne ravim trgovina
Uporabniški avatar
Riot88
Tekmovalec
Prispevkov: 229
Pridružen: 02 Okt 2011, 11:33
Kraj: Ljubljana/Dolsko

Re: offroad gume

Odgovor Napisal/-a Riot88 »

On(rc svet) nima nobenega artikla na zalogi.Naroči iz Nemčije ali kitajske, potem ko oddaš naročilo.
Ko sem naročil letalo tam je hodilo 4 tedne.....nakoncu sploh nisem prevzel pošiljke malo resnosti pa more bit.
Svetujem OBVOZ res!
"Letenje je bolj šport kot služba; letenje je čista strast in hrepenenje, ki napolni celotno življenje."Adolf Galland
Odgovori

Vrni se na 1:8 RALLY