Kakšen letalski izlet??????

Cesta 3 julija 7, 1430 Hrastnik, Kanja_hrastnik(at)email.si

Moderator: AD

Odgovori
Uporabniški avatar
jegger2
Razpravljalec
Prispevkov: 123
Pridružen: 19 Nov 2004, 11:32
Kraj: LAŠKO

Kakšen letalski izlet??????

Odgovor Napisal/-a jegger2 »

Fantje živjo!
V Nedeljo 29/05/2005 sem bil na Kalu,ker je Aleksej napisal ,da bodo fini pogoji za letet in res je bilo tako.No na Kalu sva se srečala tudi z Mejač Matej-om le,da je šel na sprehod jaz pa sem si dal malo duška s Telstarjem.
Predlagal bi v kolikor je zanimanje,če bi se konec tedna odpeljali nekam letet v kolikor bo lepo vreme, tko mal popoldan pa hladilne torbe sabo pivo,sok mislim,da bi se lahko imeli prav luštno.....Verjetno vi bolj veste kam bi se bilo dobro peljat tko,da mal predlagajte seveda,če ste zainteresirani.......
Tole je pa iz Kala:
http://www.rcpics.net/member/Jegger
LP Aleš
Uporabniški avatar
AD
Freak
Prispevkov: 597
Pridružen: 21 Nov 2004, 16:57
Kraj: Trebnje

Odgovor Napisal/-a AD »

Zdravo!

V soboto bom verjetno v Levcu, ker me zanimajo SAL modeli. Mi je pa Ultralajt namignil, da je na isti dan še modelarski miting v Krškem...težka izbira!

Sicer pa nedelja tudi še ostane za kak izlet!

Jegger, me veseli da si se dobro mel! Sem že mislil, da ni noben prebral mojga "zbadanja".
Lep pozdrav,
Aleksej Dolinšek - LMD Kanja Hrastnik
Uporabniški avatar
jegger2
Razpravljalec
Prispevkov: 123
Pridružen: 19 Nov 2004, 11:32
Kraj: LAŠKO

Odgovor Napisal/-a jegger2 »

Živjo!
Ja sva govorila po tel.z Mitjem in mi je povedal isto kot tebi,drugače pa sem mislil ali Soboto al pa v Nedeljo se napokamo v avto ali dva sej se lohk mal stisnemo dva al pa tri modelarje z modeli lahko peljem jaz,če bi nas šlo pa več se pa zmenmo.....
Aja sem skor pozabil #-o #-o Mitja mi je dejal da je res lepo na "Dalajnskem" v Rusovci so travniki pokošeni in bi se dalo fino letet tudi z motorci pa cvička majo še tut kr neki za popit.....sam pol pride v poštev Nedelja in Ultralajt nas vabi :lol: :lol: Kaj pa če gremo kar dol....
LP.Aleš
matej_mejac
Razpravljalec
Prispevkov: 142
Pridružen: 09 Dec 2004, 12:30

Odgovor Napisal/-a matej_mejac »

=D> =D>

Ja za zmenit se je.

LP Matej
Uporabniški avatar
slo-warhavk
Freak
Prispevkov: 704
Pridružen: 19 Nov 2004, 00:10
Kraj: Hrastnik

Odgovor Napisal/-a slo-warhavk »

:o :o :o

Matej pol pa spet ne boš mogu... :-&


Pa brez zamere.

Če bo lepo bom verjetno v Soboto na Kalu, v nedeljo mam pa že ob 18.00 šiht....šit

LP Darko
Niko
Profesor
Prispevkov: 1540
Pridružen: 05 Dec 2001, 01:00
Kraj: Hrastnik

Odgovor Napisal/-a Niko »

Zdravo
Nisem vedel, da ima naš Aleš tudi režisersko žilico prav usposobljeno. Lepo, ni kaj!
Glede nedelja - jaz sem "za". V soboto bom v Murski Soboti, tako da ne bo nič, nedelja pa še vedno ostane.
LP Niko
Uporabniški avatar
URAN8
Freak
Prispevkov: 524
Pridružen: 23 Nov 2004, 22:29
Kraj: Radeče

Odgovor Napisal/-a URAN8 »

Glede Rusovce ,naj se Mitja prej prepriča da kak kmet ne bo gnojnice šprical kot to radi počnejo te dni ob vsakem znaku oblačnosti.Če je "frišno" pokošeno potem kar vabi kmeta na traktor [-o< Drugače pa je teren super za letet z motorci,prostora je dovolj ,pristanki so pa v zavetrju gričevja in okoliških dreves.Za "jadriličarje se pa v okolici tudi kakšen hrib najde.Prava modelarska "bonanza"(zato je pa Mitja vedno tako nasmejan)

LP Andrej
Uporabniški avatar
jegger2
Razpravljalec
Prispevkov: 123
Pridružen: 19 Nov 2004, 11:32
Kraj: LAŠKO

Odgovor Napisal/-a jegger2 »

dobro jutro :) !
Sem v nočnem dežurstvu in imam malo lufta,ker zunaj malo dežuje pa sm mal pogledu kakšno je kaj zanimanje za Nedeljo!?
Glede na Vaš odziv mislim,da je že dan določen;torej v Nedeljo se peljemo na dolensko mal pogledat našega Ultralajta.....sam me mal čudi,da se nč ne oglas.... :-?
Počakat je treba še vremenarje bog daj lepega vremena [-o< ,drugače pa se trije lahko peljete z menoj.Kaj pa ura odhoda?????Pred ali po 12.00???
LP.Aleš
Ps.Niko hvala za pohvale jaz pa se lahko zahvalim Alekseju in Mitju ona dva pa vesta zakaj...... :wink:
Uporabniški avatar
A. Kovač
Freak
Prispevkov: 789
Pridružen: 16 Nov 2004, 10:21

Odgovor Napisal/-a A. Kovač »

Halo fantje.

Da ne bo to izpadlo kot "samopovabilo". Če že, potem je verjetno bolje da se dobimo na nevtralnem terenu. De ne bomo komu kradli nedljske ure za počitek. Pejmo mal u Zagorje da natuhtamo teren. Se da jadrat, brisat, popivat in aklimatizirat za tekmo, ki bo naslednji vikend.

Nikjer nisem zasledil splošnega povabila za letenje na Dolenjskem, zato sem napisal gornji tekst.

lp
Ultralajt
Dr. Modelar
Prispevkov: 13473
Pridružen: 15 Nov 2004, 17:57
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Ultralajt »

Malo prej sem med malico skočil še v Rusovco pogledati kako je stanje na travniku. Tam kjer pa ponavadi parkiramo avtomobile, pa sploh še ni pokošeno.

Trava na ravnini, ki je sicer pokošena, je zdaj že zrastla spet toliko, da ne bo možno leteti z modeli. Darko lahko pove od lani, kako je nerodno pri nas ko je pokošena trava že nekoliko zrastla.

Mislim da nima smisla poizkušati ker je škoda modelov.

Predlagam, da se raje dobite v Zagorju na letališču.

LP Mitja
Uporabniški avatar
slo-warhavk
Freak
Prispevkov: 704
Pridružen: 19 Nov 2004, 00:10
Kraj: Hrastnik

Odgovor Napisal/-a slo-warhavk »

:o :o :o

Ja kva pa ti Mitja ? A te ne bo al kaj, a boš verjetno v Krškem..?


PS Jst bom kot sem napissal v
Soboto na Kalu, v Nedeljo pa bi do nekje treh še šlo, kr grem pol na šiht pa še enga jadrota za pobočje gledat.


LP Darko
Uporabniški avatar
AD
Freak
Prispevkov: 597
Pridružen: 21 Nov 2004, 16:57
Kraj: Trebnje

Odgovor Napisal/-a AD »

Zdravo!

Ja meni se zdi da bo en trening v Zagorju kar dobrodošel. Jegger pa še tvojga švicer-trejnerja bomo sprobal! Morda pa prinesem še jaz kaj novega pokazat...
Lep pozdrav,
Aleksej Dolinšek - LMD Kanja Hrastnik
Uporabniški avatar
jegger2
Razpravljalec
Prispevkov: 123
Pridružen: 19 Nov 2004, 11:32
Kraj: LAŠKO

Odgovor Napisal/-a jegger2 »

Živjo!
Treba se je zmenit za uro kdaj se dobimo??Aleš, glede samopovabila pa takole;Z Mitjem sva govorila po telefonu in pogovor je nanesel,da sem ga jaz vprašal glede Rusovce....in odgovor ja bil "ja pridte"... :wink: Res pa je ,da sem dal jaz pobudo glede "izleta na Dolensko",če pa sem koga prizadel se opravičujem!!!!
LP Aleš
Zadnjič spremenil jegger2, dne 01 Jun 2005, 21:22, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
jegger2
Razpravljalec
Prispevkov: 123
Pridružen: 19 Nov 2004, 11:32
Kraj: LAŠKO

Odgovor Napisal/-a jegger2 »

AD napisal/-a:Zdravo!

Ja meni se zdi da bo en trening v Zagorju kar dobrodošel. Jegger pa še tvojga švicer-trejnerja bomo sprobal! Morda pa prinesem še jaz kaj novega pokazat...
A ga boš ti vzdignu u luft švicarja mislim???
LP.Aleš
Uporabniški avatar
Ivo K.
Tekmovalec
Prispevkov: 376
Pridružen: 02 Feb 2005, 20:27
Kraj: Hrastnik

Odgovor Napisal/-a Ivo K. »

Ja ja fantje, tale odločitev za Zagorje bo taprava.
Če se prav spomnim, letos tam še nismo leteli, kar se tiče pa treninga,bi bil pa tudi potreben.Seveda in kakšno resno je še treba tam udarit.

PS, da ne boste pozabili:v petek, 3.6.ob 19.00, v klubskih prostorih!
Uporabniški avatar
AD
Freak
Prispevkov: 597
Pridružen: 21 Nov 2004, 16:57
Kraj: Trebnje

Odgovor Napisal/-a AD »

Pozdravljeni!

Prej sem bil na obisku pri Kovač&Kovač. Malo smo kramljali in bistroumno ugotovili, da bo menda v nedeljo (kljub temu da je Gospodov dan) slabo vreme. No, kakorkoli...

Torej, jutri popoldan okrog 16. ure bomo šli malo pogledat na Zagorsko letališče. Kdor lahko naj se pridruži! Sestanek v klubskih prostorih BO! Verjetno le kako minutko kasneje.

Samo za informacijo: Danes sem šel pogledat malo na Ruardi-imajo lepo urejeno, trava je pokošena in sonček sije. Pa še mir je, danes ni bilo nikogar razen deset gasilcev, ki so sredi piste "fuzbal" špilal.
Lep pozdrav,
Aleksej Dolinšek - LMD Kanja Hrastnik
Odgovori

Vrni se na LMD Kanja Hrastnik