Kje dobiti najceneje Lion aku?

Debate o akumulatorjih in polnilcih.
Odgovori
markob
Začetnik
Prispevkov: 24
Pridružen: 03 Sep 2005, 12:36

Kje dobiti najceneje Lion aku?

Odgovor Napisal/-a markob »

Rabim za notesnik in me zanima kje se da to preko ebaya ali pri nas najceneje nabaviti, rabim pa clen 3.7v 1800mAh 18mm premer in dolzino 650mm s peresci. Kapacitivnost je lahko seveda se vecja od 1800mAh odvisno od cene, iscem najcenejse variante ker gre to za zelo star notesnik.

Samsung cleni so na ebayu po 7eur/kom medtem ko so noname po 1.5eur/kom, samo nevem katerim firmam gre vrjeti.

Hvala

Slika
robar
Tekmovalec
Prispevkov: 294
Pridružen: 13 Dec 2008, 17:42
Kraj: Škofja Loka

Re: Kje dobiti najceneje Lion aku?

Odgovor Napisal/-a robar »

Mislim, da je prava dolžina 65mm. Tudi jaz sem že iskal takšne baterije, pa nisem našel kake dobre poceni variante. Dobre firme so sicer drage, pri no name pa se skoraj vedno opečeš, zato bi jaz vzel kar Samsung. Variante s priključki za spajanje še nisem videl. Če je dovolj prostora jih je možno povezati tudi s spajkanjem, vendar pa rabiš spajkalnik okrog 100W moči in nekaj izkušenj, da baterije preveč ne segrevaš. Še veliko bolje pa bi bilo poiskati nekoga, ki ima napravo za točkasto varjenje.

Lp, Robar
ludwe
Freak
Prispevkov: 840
Pridružen: 16 Mar 2008, 14:37
Kraj: CERKNICA

Re: Kje dobiti najceneje Lion aku?

Odgovor Napisal/-a ludwe »

18650 vpisi ebay ali dealextreme pa bo nasel kar isces.sam sem nabavil trustfire in delajo ok.scinil sem jih sam.
Zakaj nimamo nikoli dovolj časa da bi zadevo dobro naredili prvič, vedno pa dovolj časa da jo naredimo še enkrat.
Odgovori

Vrni se na Akumulatorji in polnilniki