FrSky Horus X10S

Izkušnje z RV napravami, sprejemniki, servomehanizmi

Moderator:

Odgovori
Uporabniški avatar
ucakar
Razpravljalec
Prispevkov: 68
Pridružen: 25 Avg 2003, 16:38
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

FrSky Horus X10S

Odgovor Napisal/-a ucakar »

Pozdravljeni,

Ima mogoče kdo doma komando Horus X10S?

Rad bi jo videl in malo sprobal pred nakupom, ker je pri slovenskih trgovcih nikjer nisem našel.

Zanima me, če ima kdo izkušnje tudi z 900Mhz oddajnim modulom?

Lp

Slika
Uporabniški avatar
belovic
Profesor
Prispevkov: 1396
Pridružen: 16 Nov 2004, 00:06

Re: FrSky Horus X10S

Odgovor Napisal/-a belovic »

ucakar napisal/-a: 05 Feb 2018, 13:41 Ima mogoče kdo doma komando Horus X10S?

Rad bi jo videl in malo sprobal pred nakupom, ker je pri slovenskih trgovcih nikjer nisem našel.
Slika
Si jo mogoče dobil v roke, lahko predstaviš zaključke (kvaliteta izdelave, plastika...)?
Uporabniški avatar
ucakar
Razpravljalec
Prispevkov: 68
Pridružen: 25 Avg 2003, 16:38
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Re: FrSky Horus X10S

Odgovor Napisal/-a ucakar »

Pozdravljeni,

Za vse, ki vam je padla v oči nova komanda proizvajalca FRSKY Horus X10S in se morda odločate za nakup.

Kot je razvidno iz posta, sem želel komando pred nakupom vsaj videti, če ne že potipati, ampak sem jo kljub temu naročil :)

Moram povedati, da me je zelo pozitivno presenetila. Naj omenim, da trenutno letim z Jeti DS-16 in da se ji X10S lahko brez vsakega pomisleka postavi ob bok.

Horus je narejen zelo lično, kvalitetni materiali, ne daje občutka, da je low budget kitajski oddajnik. Ravno tako vsa stikala, drsniki, gimbli, vse je tako kot mora biti.

Če se ustavim pri displayu - neverjetno na direktnem najbolj močnem soncu, je zaradi izredne svetilnosti enostavno berljiv - skoraj bolje kot na moji DS-16.

Na zadnji strani ima možnost priklopa za zunanji modul. Sam letim tudi na frekvenci 433 z Long range EzUHF modulom, ki krasno paše notri in ga je zelo enostavno priklopiti in sprogramirati.

Trenutno ni potrebe po nadgradnji na Open TX, kajti trenutni FRSKYOS zadovoljuje vse moje potrebe, celo telemtrijski modul Unisens-E od proizvajalca SM Modellbau deluje brez kakršnihkoli težav.

Žal trenutno vreme ne dopušča, da bi jo lahko bolje sprobal, ampak se mi zdi, da če se dobro izkaže, gre DS-16 od hiše :)

Toliko zaenkrat.

Lep pozdrav,

Andrej
Odgovori

Vrni se na RV naprave