Nakup RV naprave

Izkušnje z RV napravami, sprejemniki, servomehanizmi

Moderator:

Odgovori
Jurex
Začetnik
Prispevkov: 6
Pridružen: 12 Dec 2009, 23:43

Nakup RV naprave

Odgovor Napisal/-a Jurex »

Počasi končujem gradnjo jadrnice Izolanka in ker je to moj prvi izdelek, v katerega nameravam vgraditi RV napravo me zanima katero mi priporočate in kateri servo motorji bi bili najbolj primerni. (čimbolj poceni)
kaj pravite na ta komplet
http://www.der-schweighofer.at/artikel/ ... 12s_35mhz#

LP, Jurex
Uporabniški avatar
rapz0r
Tekmovalec
Prispevkov: 305
Pridružen: 29 Mar 2007, 20:41
Kraj: LJ

Odgovor Napisal/-a rapz0r »

Bi ti raje priporočal DX6i oz nekaj podobnega na 2,4GHz. Ni težav s kanali, krajša antena, skratka nekako bolj sodobna zadeva :)
Uporabniški avatar
TALIBAN
Začetnik
Prispevkov: 14
Pridružen: 11 Apr 2007, 22:08
Kraj: KONJICE

RV

Odgovor Napisal/-a TALIBAN »

Sam sem pred istim izivom , pa sem nekako prisel do zakljucka !

Tudi sam sem se navdusil nad SPEKTRUMA DX6i , iskal sem 2,4Ghz obmocje , ker se mi zdi bolj prakticno !
Pa sem od iskusenih modelarjev dobil namig , da v sami 2,4Ghz tehnologiji prednjaci FUTABA ...............
Z nakupom taksne naprave bi se naj izognil poznejsih problemov!

Se se nisel dokoncno odlocil , zato so priporocljivi vasi namigi in komentarji !

lp

:P
Uporabniški avatar
miskolin
Dr. Modelar
Prispevkov: 2733
Pridružen: 02 Feb 2004, 22:52
Kraj: VESOLJE

Re: Nakup RV naprave

Odgovor Napisal/-a miskolin »

Jurex napisal/-a:Počasi končujem gradnjo jadrnice Izolanka in ker je to moj prvi izdelek, v katerega nameravam vgraditi RV napravo me zanima katero mi priporočate in kateri servo motorji bi bili najbolj primerni. (čimbolj poceni)
kaj pravite na ta komplet
http://www.der-schweighofer.at/artikel/ ... 12s_35mhz#

LP, Jurex
Super dobra.
Vzemi 2,4 Gh pa bo.
lp
Uporabniški avatar
TALIBAN
Začetnik
Prispevkov: 14
Pridružen: 11 Apr 2007, 22:08
Kraj: KONJICE

SANWA RDS8000 2,4G + 4x SERVO S-102

Odgovor Napisal/-a TALIBAN »

Kaj mislite o tej zadevi !! SANWA RDS8000 2,4G + 4x SERVO S-102 ?


http://tiara.si/index.php?target=produc ... t_id=40460

CENA +
KVALITETA ????



lp :roll:
skymaster
Razpravljalec
Prispevkov: 103
Pridružen: 20 Feb 2009, 19:19

Odgovor Napisal/-a skymaster »

Tukaj sploh ni debate samo komande so samo ene.vzemi spektrum al pa futaba ali hitec drugo pusti še posebaj kitajčke =D>
Uporabniški avatar
shqwarch
Profesor
Prispevkov: 1482
Pridružen: 02 Avg 2006, 20:24
Kraj: Nisem Profesor, Sem Razpravljalec :) ;)
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a shqwarch »

Ma špica je zame ta tazadnja še posebej, ker ima nestandardno razporeditev med zaslonom in stikali kot večina firm(izjema je še MPX, pa samo en model od Graupnerja, pa še kakšna, ki je ne poznam). Imaš mogoče malenkost bolši pogled na zaslon, ker je višje nameščen. Če drugega ne, lažje vidiš koliko je še baterije.
skymaster napisal/-a:Tukaj sploh ni debate samo komande so samo ene.vzemi spektrum al pa futaba ali hitec drugo pusti še posebaj kitajčke =D>
A so te razočarali? :) Tudi poceni roba zna biti za začetnika, kar solidna. Jurex poglej še malo mnenja v tej izbi, ki niso tako daleč stran.
Slika
lenart
Razpravljalec
Prispevkov: 147
Pridružen: 26 Sep 2009, 18:47
Kraj: Žiri
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a lenart »

Jaz sem kupil rabljenega spekturma dx6i in sam misljim da ni vreden toliko dnarja.
Uporabniški avatar
andrej007
Profesor
Prispevkov: 1331
Pridružen: 06 Okt 2006, 12:43
Kraj: Domžale

Odgovor Napisal/-a andrej007 »

skymaster napisal/-a:...pusti še posebaj kitajčke =D>
Zakaj pa ne kitajca? Jaz imam assana (pa za povrh kitajsko komando) pa deluje čisto solidno (nobenih težav z dometom, ki naj bi jih V1 imel ali drugih problemov) :roll: Pa še poceni je :wink:
Modelarstvo je droga ,ki škoduje predvsem finančnemu stanju odvisnika :lol: :roll: :lol:


lp Andrej
Odgovori

Vrni se na RV naprave