Multiplex EVO9 in EVO12

Izkušnje z RV napravami, sprejemniki, servomehanizmi

Moderator:

Odgovori
Uporabniški avatar
Kroko
Tekmovalec
Prispevkov: 445
Pridružen: 05 Apr 2004, 19:15
Kraj: Ljubljana

Multiplex EVO9 in EVO12

Odgovor Napisal/-a Kroko »

Zanimajo me kakšne osebne izkušnje z komandami EVO9 ali EVO12?
Ali so "globalni" miksi res problematični?
Ali lahko kdo iz primerja ti dve komandi z Profi4000?

Na netu o tem veliko piše, me pa zanimajo še informacije iz "prve roke".
Uporabniški avatar
spaca157
Tekmovalec
Prispevkov: 444
Pridružen: 15 Nov 2004, 19:00
Kraj: Polzela

Odgovor Napisal/-a spaca157 »

Ja tudi mene bi zanimalo za te globalne mikserje, saj imam v namen kupit EVO 7 ali EVO9 še ne vem, Mogoče kdo ve a se splača dat zraven 150 EUR za EVO9 je tolk bolša.

No dajte lastniki raspište se [-o<
Leti vse kar dober vržeš !!
Uporabniški avatar
rock
Freak
Prispevkov: 596
Pridružen: 28 Avg 2001, 01:00
Kraj: Celje
Kontakt:

Re: Multiplex EVO9 in EVO12

Odgovor Napisal/-a rock »

Kroko napisal/-a: Ali so "globalni" miksi res problematični?
Zdaj pa že skoraj vsak dan "miksam" z MPX-om.
No, z moje strani tako imenovani "globalni" miksi niso problematični.....
Izgleda imajo "razvajeni" probleme. :lol:
Sam delam s 4000-tko. Če si nek miks narediš sam....... in mu naknadno spreminjaš, kaj naj dela se bo seveda poznalo vsepovsod kjer bo (je)uporabljen.... tako je z vsako komando, ki omogoča programiranje miksov...
Zakaj se MPX uporabniki bunijo.... zato ker si v 3030 in 4000 ponavadi mikse delaš sam (narejeni so vsaj zame neuporabni).... in imaš vse pod kontrolo, pri EVO pa uporabljaš narejene mikse in ko ga spremeniš se seveda pozna vsepovsod..... Lahko si jih pa tudi sam delaš pa ne spreminjaš narejenih in težav ni več.....
Je pa to zelo "lajična" razlaga, verjamem, da ima lahko vse skupaj kako nevšečnost, samo te komande niso namenjene začetnikom. Tako, da se nekaj znanja pričakuje že v štartu..... nastavitve miksa oziroma trimanje se ne sme enačiti.... eno je kako dela miks oziroma nastavitve miksa..... drugo pa je trimanje modela oziroma ročice....
Kroko napisal/-a: Ali lahko kdo iz primerja ti dve komandi z Profi4000?
Na netu o tem veliko piše, me pa zanimajo še informacije iz "prve roke".
Jaz ne morem.......... samo za trenutek sem prejšni teden pogledal kolegov EVO-7...... premalo, da bi videl kako kaj gre, čeprav mi je na hitro sam kazal....
Sam sem nad 4000 navdušen........ kateri otrok pa ni ko dobi novo igračo.. :oops: #-o...... drugače je pa res "stroj" za katerega potrebuješ zelo veliko domišlije, da ga poženeš, kar je tudi ena od slabosti..... nikakor ni primerna za nekoga, ki ni pripravljen malo več študirati, kaj vse počne en servo...... navodila so pa tudi taka kot, da že vse veš... :lol:

lp, rok
Odgovori

Vrni se na RV naprave