Jeti Duplex 2,4GHz oddajniki

Izkušnje z RV napravami, sprejemniki, servomehanizmi

Moderator:

Odgovori
bojan11
Razpravljalec
Kraj: Celje

Re: Jeti Duplex 2,4GHz oddajniki

Odgovor Napisal/-a bojan11 » 30 Dec 2016, 10:39

Naza h podpira s bus od futabe ne vem če EX Bus od jetija.

maki
Razpravljalec

Odgovor Napisal/-a maki » 30 Dec 2016, 12:24

zadnjič podpiram lenobo klik...
vidim da ti je odveč branje navodil (tudi flovchart ki sem ti ga pripel, ti je nezanimiv), iskanje s stricom googlom je trajalo 2sec...
Če si že lastiš JETI sistem potem bi se lahko pozanimal in videl, da so sprejemniki sposobni stvari ki jih nekateri oddajniki nimajo (low cost seveda), še vedno ne ločiš kaj se kje programira (navodila) tudi za vsa tvoja vprašanja je tam lepo opisano in na youtube kanalih je tam veliko prispevkov - v sliki in besedi.
Pa lepe praznike!

ps
pa če bi v profil vpisal kraj bivanja bi ti verjetno lahko kdo v bližini tudi priskočil na pomoč z razlago...
prije stavljanja jezika u pogon ukljuci mozak!

bojan11
Razpravljalec

Odgovor Napisal/-a bojan11 » 05 Jan 2017, 13:15

Pozdravljeni zopet me nekaj muči. Ne morem napraviti glasovnega vodenja za stikala, ko grem na meni "sound on events", kjer nastaviš zvok za posamične gumb. V file meniju ni ničesar, čeprav imam datoteke v direktoriju audijo isto kot kaže na YouTube. Ali bi še moral kje kaj spremenit, da te file dobim v "sound on event". Fajli pa so v pravem formatu.

maki
Razpravljalec

Odgovor Napisal/-a maki » 05 Jan 2017, 15:15

Tukajle video lepo razloži zadevo...
išči pod "sound on event"
prije stavljanja jezika u pogon ukljuci mozak!

bojan11
Razpravljalec

Odgovor Napisal/-a bojan11 » 07 Jan 2017, 23:08

Je možno da sem z novim abdejtom izgubil funkcije ki sem jih prej imel kot so avdio pleyer servo balanser ter še nekaj drugih. Imam pa ds 14 in prejšni lastnik je te funkcije doplačal. Pisal sem na jeti pa mi še niso odgovorili. Ima kdo kaj izkušenj s tem.

bojan11
Razpravljalec

Odgovor Napisal/-a bojan11 » 07 Okt 2017, 21:38

Pozdravljeni ima mogoče kdo priključen flight controler ki podpira SBUS priklopljen na jetijev sprejemnik ,zanima me kako ima nastavljeno.

Uporabniški avatar
saMx
Freak

Odgovor Napisal/-a saMx » 08 Okt 2017, 10:29

Jaz imam racing quada s KISS FlightController-jem in vse do zadnjega updejta je normalno delalo z EX Bus. Zdaj pa čakam, da bodo tudi pri tem zadnjem updejtu to uredili.

Drugače pa obstajajo starejši updejti za Jeti sprejemnike, pri katerem imaš opcijo, da sprejemnik deluje na SBUS protokolu.
Samo ne vem pa, ali je tisti updejt za vse sprejemnike.
Meni je nazadnje na R6 EX (tako nekako se je imenoval en starejši sprejemnik, ki sem ga imel) to delalo. Zdaj na Rsat2 pa še nisem probal.

Imaš na Jeti strani ta updejt za sprejemnike, je pa verzija 3.24, če se ne motim. Oz. tisti pri katerem piše poleg, da je neka posebna verzija za multicopterje.
Stay hungry. Stay foolish. :wink:

LP, Samo

Odgovori

Vrni se na