Novi moderatorji vabljeni !

Kako priti med pisce člankov, vprašanja v zvezi s sodelovanjem, predstavitve in nominacije za nove kandidate
Zaklenjeno
Ultralajt
Dr. Modelar
Prispevkov: 13473
Pridružen: 15 Nov 2004, 17:57
Kontakt:

Novi moderatorji vabljeni !

Odgovor Napisal/-a Ultralajt »

Želim se posloviti od moderatorstva, zato vabim vse zagnance, ki bi jim bilo to delo vabljivo, da se javijo superadminu, ter mu s tem olajšate iskanje nove, sveže krvi za moderiranje tem na forumu.

Mitja
Uporabniški avatar
Pisaneli
Dr. Modelar
Prispevkov: 3509
Pridružen: 13 Sep 2006, 20:47
Kraj: Žiče-Slov. Konjice

Re: Novi moderatorji vabljeni !

Odgovor Napisal/-a Pisaneli »

Jaz sem že večkrat iskal željo, torej ... Count Me In.
Fear of a Flat Planet.
-slopescream-
mihec87
Dr. Modelar
Prispevkov: 3864
Pridružen: 24 Jan 2005, 18:57
Kraj: Velenje

Re: Novi moderatorji vabljeni !

Odgovor Napisal/-a mihec87 »

:-#
Zadnjič spremenil mihec87, dne 29 Jan 2012, 20:26, skupaj popravljeno 1 krat.
Modelarji smo kot trobentice,ko skopni sneg ter pride pomlad, pokukamo na plano..
Ultralajt
Dr. Modelar
Prispevkov: 13473
Pridružen: 15 Nov 2004, 17:57
Kontakt:

Re: Novi moderatorji vabljeni !

Odgovor Napisal/-a Ultralajt »

Gre se za zamenjavo na mestih, kjer sem bil do sedaj jaz (ultralajt).
Ni treba sedaj odpreti kao še eno žgočo temo. V prvem postu sem vse napisal, kako in zakaj.
Uporabniški avatar
štajerc
Dr. Modelar
Prispevkov: 2301
Pridružen: 08 Avg 2006, 14:36
Kraj: Ormož

Re: Novi moderatorji vabljeni !

Odgovor Napisal/-a štajerc »

Tudi mene lahko štejete kje zraven ;) Če ne druga se razdelijo teme na več uporabnikov ;)
L.P.
Štromar ima včasih prav, elektrika pa vedno!
Krist
Dr. Modelar
Prispevkov: 6864
Pridružen: 09 Jul 2005, 05:22

Re: Novi moderatorji vabljeni !

Odgovor Napisal/-a Krist »

Sam razmišljam v enaki smeri kot Ultralajt...
Preprosto mi primanjkuje časa. Če je kdo interesent, naj javi.
symch999
Tekmovalec
Prispevkov: 362
Pridružen: 17 Jun 2011, 22:26
Kraj: Primorska

Re: Novi moderatorji vabljeni !

Odgovor Napisal/-a symch999 »

Jaz se javim. :wink:
klima49
Freak
Prispevkov: 542
Pridružen: 21 Mar 2009, 18:00
Kraj: Sv. Tomaž / Pršetinci

Re: Novi moderatorji vabljeni !

Odgovor Napisal/-a klima49 »

Jaz se tudi javim, za začetek pa bi prosil nekaj ne preveč zahtevnega.
LP Klemen

Ceniš tisto, kar narediš sam.
Slika
Uporabniški avatar
shqwarch
Profesor
Prispevkov: 1482
Pridružen: 02 Avg 2006, 20:24
Kraj: Nisem Profesor, Sem Razpravljalec :) ;)
Kontakt:

Re: Novi moderatorji vabljeni !

Odgovor Napisal/-a shqwarch »

Ultralajt napisal/-a:Želim se posloviti od moderatorstva, zato vabim vse zagnance, ki bi jim bilo to delo vabljivo, da se javijo superadminu, ter mu s tem olajšate iskanje nove, sveže krvi za moderiranje tem na forumu.

Mitja
To je pa relativno, jih bo moral kar sam izbirat. Jaz sem se mu ponudil že zdavnaj, pa takrat vse tiho je bilo, sedaj mi je pa popolnoma vseeno.
Slika
Phoinix
Dr. Modelar
Prispevkov: 4007
Pridružen: 27 Okt 2005, 21:19

Re: Novi moderatorji vabljeni !

Odgovor Napisal/-a Phoinix »

Sašo ne spremlja foruma tako redno kot se zdi, zato se prostovoljci prosim obrnite na mene (ZS), pa sem bom jaz naprej dogovoril. Če je želja in volja po moderatorstvu je nesmiselno da se to zanemari.
mihec87
Dr. Modelar
Prispevkov: 3864
Pridružen: 24 Jan 2005, 18:57
Kraj: Velenje

Re: Novi moderatorji vabljeni !

Odgovor Napisal/-a mihec87 »

Tudi sam imam podobno izkušnjo kot sqwatch(vsakič je bilo bo drug teden,pa je bil mesec okoli)...Je teško če človek ni ustrezen to napisati naravnost?

Sem se pač navadil moderatorja ki je bil nazadnje aktiven 2010 oz drugi 2005..
Modelarji smo kot trobentice,ko skopni sneg ter pride pomlad, pokukamo na plano..
Ultralajt
Dr. Modelar
Prispevkov: 13473
Pridružen: 15 Nov 2004, 17:57
Kontakt:

Re: Novi moderatorji vabljeni !

Odgovor Napisal/-a Ultralajt »

Pri izbiri moderatorja je treba vedeti da:
- mora kandidat obvladati področje v katerem je moderator
- mora kandidat napisati vsake toliko kakšen obširnejši in poučen (strokoven) prispevek za teme, ki jih moderira
- mora vsaj povprečno obvladati materin jezik in pisanje v njem
- mora biiti dnevno prisoten na forumu, da je obveščen o dogajanju
- mora preudarno presoditi kako uklrepati v kočljivih situacijah (kadar pride do verbalnih konfliktov med uporabniki foruma)
- mora biti vedno pripravljen pomagati in odgovarjati na vprašanja uporabnikov foruma

Moderatorstvo ne pomeni, da je moderator policaj, ki znaša svoj ego nad uporabniki foruma, ampak je to strokovno, vestno in preudarno delo, ki zahteva kompletnega človeka.

Mitja
mihec87
Dr. Modelar
Prispevkov: 3864
Pridružen: 24 Jan 2005, 18:57
Kraj: Velenje

Re: Novi moderatorji vabljeni !

Odgovor Napisal/-a mihec87 »

Moderator ki je bil nazadnje logiran 2010 drugi pa 2005 sovpada z zgoraj napisanim(mislim da ne)?

Če človek ne ustreza se naj to napiše naravnost...

Moja želja je bila samo da se avto sekcija malo uredi doda kakšno temo v sticky, pobriše stvari ki nimajo veze z njo ipd ker pač par let brez roke nekoga je pač kar je..Sem opozoril na problem, vsakič je bilo bo drugič po 2h mesecih mi je vseeno...

Um kako je ko je policaj moderator pa vemo..
Modelarji smo kot trobentice,ko skopni sneg ter pride pomlad, pokukamo na plano..
Ultralajt
Dr. Modelar
Prispevkov: 13473
Pridružen: 15 Nov 2004, 17:57
Kontakt:

Re: Novi moderatorji vabljeni !

Odgovor Napisal/-a Ultralajt »

mihec87 napisal/-a:Moderator ki je bil nazadnje logiran 2010 drugi pa 2005 sovpada z zgoraj napisanim(mislim da ne)?
Naslov teme je : "Novi moderatorji vabljeni" .
Ne nanaša se na delo moderatorjev, ki niso aktivni. Temo sem odprl pred tremi meseci, ko sem se sam odločil, da mi je bilo tri leta moderatorstva v šestih (letalsko usmerjenih) rubrikah dovolj. Mislim, da sem bil uspešen, toda slej ko prej je treba dati prioložnost novim, svežim in zagnanim ljudem.
Phoinix
Dr. Modelar
Prispevkov: 4007
Pridružen: 27 Okt 2005, 21:19

Re: Novi moderatorji vabljeni !

Odgovor Napisal/-a Phoinix »

Ultralajt napisal/-a:
mihec87 napisal/-a:Moderator ki je bil nazadnje logiran 2010 drugi pa 2005 sovpada z zgoraj napisanim(mislim da ne)?
Naslov teme je : "Novi moderatorji vabljeni" .
Ne nanaša se na delo moderatorjev, ki niso aktivni. Temo sem odprl pred tremi meseci, ko sem se sam odločil, da mi je bilo tri leta moderatorstva v šestih (letalsko usmerjenih) rubrikah dovolj. Mislim, da sem bil uspešen, toda slej ko prej je treba dati prioložnost novim, svežim in zagnanim ljudem.

Forum ni "jaz", "ti", administrator ali moderator. Forum je "živa" stvar, ki je interes in veselje skupine ljudi, ki jih združuje skupen hobi. Kot moderatorji moramo skrbeti le, da forum ohranja urejenost in obliko. Prispevki in kvalitetne teme pa so še vedno stvar posameznikov, stvar male skupine zanesenjakov, ki so željni deliti znanje in izkušnje. Če se forum pravilno neguje in vzpodbuja je kvalitetnih prispevkov - sem prepričan - lahko več.

Temo zaklepam, ker sama po sebi v tem trenutku nima smisla.
Zaklenjeno

Vrni se na Portal modelarji.com team