kako postat moderator???

Kako priti med pisce člankov, vprašanja v zvezi s sodelovanjem, predstavitve in nominacije za nove kandidate
Uporabniški avatar
MELO
Profesor
Prispevkov: 1008
Pridružen: 16 Dec 2004, 11:47
Kraj: RADOVLJICA

Odgovor Napisal/-a MELO »

helou!

Jasno da 110% - zato morš bit CAR res dvakrat! :lol: #-o

lp.
Newton laže!!!
Bjonde padajo hitreje!
Slowfly
Profesor
Prispevkov: 1015
Pridružen: 11 Jun 2003, 19:04
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a Slowfly »

Če prav vidim, je bil nekdo zelo "kratkočasen" Model(r)ator.

:roll: =D>
Uporabniški avatar
mihah
Dr. Modelar
Prispevkov: 9302
Pridružen: 27 Apr 2001, 01:00
Kraj: Gmajnica
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a mihah »

Dragi forumski uporabniki!

Kmalu bo naokoli 2 leti, odkar je forum zaživel v razširjeni različici. V tem času se je precej napisalo, marsikdo je izvedel veliko novega, forum je postal naše dnevno internetno zbirališče.

V zadnjem času modelarji venomer bolj ugotavljamo, da je med nami, kot uporabniki foruma, tudi dosti onih, pri katerih tudi naša najboljša modelarska volja do pomoči ne pomaga. Spet drugi se skušajo prek foruma dokazati, so tudi taki, ki iščejo na forumu psihično pomoč,....

Dotičnemu osebku, t.i. carcarju sem požegnal pomoč Janu med malimi oglasi na dan 22. oktober. V vsej dobri veri, da bo v dobro pomoč.

Vat a mistejka tu mejka. #-o Se močno posipam s pepelom.

Kaj sem se naučil:

- moderatorji bodo odslej samo osebe s katerimi se osebno dobro poznam! Žal!
- Mali oglasi so najobčutljivejša forumska tema.
- Jan je doslej, in verjamem bo tudi v prihodnje, odličen moderator malih oglasov!

Kaj predlagam ostalim modelarjem:

- »oškodovancem« v malih oglasih priporočam, da še enkrat objavijo oglas.
- »sumljivim« forumskim uporabnikom ne javno odgovarjat. Prvo kar je obvestit moderatorja tematike o problemu, lahko pa kar mene osebno.
- ko resno zagusti, zavrtite prosim številko mojega mobilca, ne pisat in tožarit po forumu.

Vse modelarje lepo pozdravljam!

Miha
www.lipo.si
Slowfly
Profesor
Prispevkov: 1015
Pridružen: 11 Jun 2003, 19:04
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a Slowfly »

=D> =D> =D>

Vsa čast Miha! Pošteno si priznal, da si se zmotil. Ti je že oproščeno, vsaj z moje strani.


lp Jože
Uporabniški avatar
slo-warhavk
Freak
Prispevkov: 704
Pridružen: 19 Nov 2004, 00:10
Kraj: Hrastnik

Odgovor Napisal/-a slo-warhavk »

:P


Bravo Miha zdaj si pa ti "Carcar". Pa ne mislim zlonamerno.
Fantu si v vsej dobri veri dal možnost, ki pa je žal ni izkoristil. Upam da se je kaj naućil..


LP Darko
Uporabniški avatar
carcar
Profesor
Prispevkov: 1045
Pridružen: 28 Avg 2005, 08:48

Odgovor Napisal/-a carcar »

slo-warhavk napisal/-a::P


Bravo Miha zdaj si pa ti "Carcar". Pa ne mislim zlonamerno.
Fantu si v vsej dobri veri dal možnost, ki pa je žal ni izkoristil. Upam da se je kaj naućil..


LP Darko
Jah jst sm svoje delo dobro opravljal, pritoževali so se samo "velki primerki" na forumu, kar je privedlo do prevelikega pritiska na "mihah" in tako se je stvar končala. V bistvu sem pa sedaj občutil kakšni "primerki" se vse najdejo na tem forumu!

Zdaj se mi pa več ne zdi smiselno da predvsem jaz, slo-warhavk , reaktivec in Slowfly(mogoče sem kerga pozabu) smetimo po celem forumu in se začnemo obnašati kot LJUDJE!!

lp
Slowfly
Profesor
Prispevkov: 1015
Pridružen: 11 Jun 2003, 19:04
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a Slowfly »

Jah kaj češ. VELIKIM primerkom se nikakor ni dobro zameriti! 8) Ker potem taveliki stisneji ubogega Mihata v kot, in adijo "bivši modelator". :lol: :lol: :lol: :lol:
Tako je pač narejeno na tem svetu. Dokler nisi velik, si majhen, dokler ne odrasteš, si otrok!
Borut Talian
Freak
Prispevkov: 914
Pridružen: 02 Dec 2004, 23:38
Kraj: Mlajtinci

Odgovor Napisal/-a Borut Talian »

Spoštovani "carcar". Čeprav so te vsi poteptali in ti iskali napake, si si pri meni zaslužil velik plus. Vsi ljudje imamo napake, ki jih lahko najde vsak bedak.

Želel si dobronamerno napraviti red. In to so ti najbolj zamerili. Začeli so se počutiti ogrožene. Reda danes več nihče ne potrebuje, še manj spoštuje.

Da te je nekdo primerjal z najnegativnejšo osebo v zgodovini človeštva, tudi ni novost na forumu. Ta je baje po besedah strokovnjaka odprt za vse. Žal je današnji svet malo narobe. To boš v življenju še večkrat spoznal. Marsikaj na tem forumu bi moralo biti zbrisano, vendar .....

Škoda besed, zato glavo pokonci! Imel si dober namen in to spoštujem!
Uporabniški avatar
slo-warhavk
Freak
Prispevkov: 704
Pridružen: 19 Nov 2004, 00:10
Kraj: Hrastnik

Odgovor Napisal/-a slo-warhavk »

carcar napisal/-a:
slo-warhavk napisal/-a::P


Bravo Miha zdaj si pa ti "Carcar". Pa ne mislim zlonamerno.
Fantu si v vsej dobri veri dal možnost, ki pa je žal ni izkoristil. Upam da se je kaj naućil..


LP Darko
Jah jst sm svoje delo dobro opravljal, pritoževali so se samo "velki primerki" na forumu, kar je privedlo do prevelikega pritiska na "mihah" in tako se je stvar končala. V bistvu sem pa sedaj občutil kakšni "primerki" se vse najdejo na tem forumu!

Zdaj se mi pa več ne zdi smiselno da predvsem jaz, slo-warhavk , reaktivec in Slowfly(mogoče sem kerga pozabu) smetimo po celem forumu in se začnemo obnašati kot LJUDJE!!

lp






Veš Car.


Zate ne vem. Ampak tisti tvoji mali JAZ ti lahko v življenju prinese le poraz.. :lol:



LP Darko
Priponke
joystick.gif
joystick.gif (10.31 KiB) Pogledano 3498 krat
raktivec
Dr. Modelar
Prispevkov: 5182
Pridružen: 01 Mar 2005, 13:02
Kraj: švarcnbah

Odgovor Napisal/-a raktivec »

@Borut Talian;


Motiš se!
Med redom in samovšečnim terorjem je zelo velika razlika, čeprav ju kljub trpkim zgodovinskim izkušnjam še dandanes nekateri zamenjujejo. Žal so to večinoma žrtve družinskega nasilja in so kot taki usmiljenja vredni in navadno potrebni pomoči širše družbe.

In tu je en sodoben megalomanski primer takega početja: Saj ni treba iti 55 let nazaj v zgodovino. V naši bližini je desetletje nazaj vladal en tak primerek in povej, če je bilo ljudem všeč? Sam je seveda verjel, da dela vse pošteno in prav, ter da je edino tako pravilno. Razloži to tistim v Srebrenici in sorodnikom mnogih drugih.Slika
Za mene je svoboda govora pomembna zadeva, ki seveda prinaša za sabo tudi odgovornost in druge posledice, to vem. Vsekakor pa te pravice ne pustim kratit nekomu, ki je zamenjal pojme red in teror! Če je tebi všeč tak način sodelovanja v družbi je to tvoj več ali manj osamljen primer, večini je zagotovo všeč svoboda in malce drugačna oblika reda, ki je z tem povezana.



Skratka;
Red je red in ga več ali manj vsi spoštujemo. Le malokdo pa se strinja z zatiranjem.!
Če še nisi opazil se moja malenkost ostro in včasih vulgarno odzove takrat, ko se mi zdi nekaj narobe. Včasih se spustim v neumne prepire, ki resnično nimajo smisla in kazijo sliko foruma. Vse to priznam, tudi ti ugotavljaš, da nihče ni brez napak! Obenem bi lahko opazil, da se velike večine članov tega foruma niti dotaknem ne z besedami, ker se jih nimam za kaj. Nikakor pa ne mislim sodelovat v NOBENI debati na tem svetu, kjer bi moral biti ves čas v strahu, ali bodo moje misli nekomu po volji, ali jih bo črtal! Tega veselja ne naredim nikomur, še manj pa takim, ki se skrivajo za zlorabljeno besedo "red" in jo uporabljajo za uveljavitev svojega jaza! Čeprav se ti zdi mogoče čudno, NE PRENESEM NASILJA!!! Samo zato sem že pred časom na svojem domačem računalniku zablokiral tvojo pošto in ti povedal, da se z tabo o modelarstvu pogovarjam edino po forumu, o čem drugem pa midva itak nimava za debatirat.




p.s.
Da ne bi slučajno mene kdo povezoval z Slowflyjevim sporočilo. Niti poizkusil nisem pritisnit na Miho. Povsem mogoče je, da je to storil kdo od ta velikih.
lp
Sašo
Uporabniški avatar
Brane
Dr. Modelar
Prispevkov: 4585
Pridružen: 15 Nov 2004, 12:30
Kraj: Moste

Odgovor Napisal/-a Brane »

Spoštovani Borut Talian, lepo je imeti red , a prav je da ga je toliko , da se večina dobro počuti, ko ga je preveč je to prav tako zanič, kot imeti popoln nered.
Red je možno doseči z vljudnostjo, poštenostjo, in lepim lastnim zgledom, ali pa s trdo roko. Veliko lažje in veliko bolj temeljito, se red doseže s trdo roko, to poznamo vsi iz zgodovine.
Če bi tak red vladal na tem forumu, ki nam večini pomeni sprostitev, hobi, bi se osebno zelo slabo počutil.
Ko nekdo na takem forumu kot je tale naš modelarski, popade podeljeno funkcijo kot stekel pes in začne delati red s trdo roko, se mi zdi tako ravnanje vsega usmiljenja vredno. Raje sem tiho o tem, kaj si mislim o karakterju takega človeka, o karakterju nekoga, ki je še sedaj prepričan, da je naredil vse prav ( nisem jaz kriv-ljudstvo je krivo). Mi je prav žal, nikoli ne bo sposoben biti pošten, vedno bo lahko samo diktator.
Kaj bo, ko se razve, da so nekatere kopije že boljše od originalov???
frcac
Freak
Prispevkov: 451
Pridružen: 22 Dec 2003, 17:06
Kraj: Godovič

Odgovor Napisal/-a frcac »

Mislim fenomenalen zaključek. Srečaš prvega pa ti reče ej stari ne ga srat, pa to reče še drugi in tretji - vsak normalen človek bi pomislil ej, pa nekaj mora bit res narobe če mi vsi tako pravijo. Lahko pa si seveda carcar in pol je jasno folk glup in vsi so sami kalibri, edino ti poznaš pot do svetlobe.

Ma ja. A lahko kam nakažem v humanitarne namene?

Lp, Sašo
Borut Talian
Freak
Prispevkov: 914
Pridružen: 02 Dec 2004, 23:38
Kraj: Mlajtinci

Odgovor Napisal/-a Borut Talian »

samo raktivcu











Vsem (razen raktivcu)

Brane, hvala za tvojo razlago. Upam, da nisi mislil, da sem je potreben jaz. Sprejeta pravila samo pomenijo, da se jih držimo. Eni so potrebni, da se jih malo spomni, drugi se jih skušamo držati sproti. Vemo, da je najbolj obiskana stran »Mali oglasi«. Verjetno je veliko takih, ki drugih strani sploh ne gledajo. Tudi sam sem se prepričal, da je največ težav z mladimi kupci oz. prodajalci. Ti so potrebni opominjanja pogosteje. Kdo bo lažje razumel takega »čujsa«, ali jaz, ki sem nekoliko že v letih ali pa nekdo, ki je to dobo nekako prešel?

In javi se mladenič z željo, voljo, ...., da bi pomagal takim (nam veteranom tega ni potrebno ?) in glej ga zlomka, naenkrat se počutijo ogroženi starejši. :-k Najde se nekdo, ki mu očita, da mu ni odgovoril na ZS. Ali mu je potrebno? Tudi meni ni odgovoril nekdo, ki ima višji čin na forumu. Nima časa vsak, da se ukvarja z vsakim, še posebej, če se mu zdi nepotrebno. On se mu, kljub temu, opraviči. In takrat naleti še na večje težave. Še dobro, da mu niso našli kakšno ljubezensko afero, ko so bile ravno v tem času volitve. Ali je napravil kakšno napako kot moderator. Nisem je našel, lahko pa mi na ZS nekdo javi, da si jo ogledam.

Naj spomnim na nekatera pravila:

Na koncu obvezno napišite ceno, svoje pravo ime, ….

Ko ste dosegli svoj cilj, ….., pobrišite (temo) v celoti (brisanje prvega prispevka)!

Smo na modelarskem forumu, kjer prodajamo in kupujemo modelarsko robo, Kolesa, računalniki in ostale zadeve ne sodijo sem!

Oglasi, ki imajo samo link do drugega foruma ali internetne strani, bodo izbrisani!


Se jih držimo? Zdi se mi, da ne. Če bi se jih, prav gotovo nebi prišlo do
viewtopic.php?t=13875&postdays=0&postorder=asc&start=0
Sedaj pa se najde nekdo, ki mu pošlje satelitski posnetek hiše, da ne naštevam dalje. In spet so vsi pametni. In to deset ali enajst letniku. Če vprašate mene, bi morala biti tema že zdavnaj zbrisana. In ne samo ta, marsikatera.

Lepo je opozoril, da se nemodelarska roba na tem forumu ne prodaja in ne kupuje, pa se spet najde nekdo, ki zamenjuje za modelarsko robo. Je to dovoljeno, po mojem ne. Ga že drugi podpre. V naslednjem koraku že zamenjuje računalniško komponento.

Pravi časa je potrebno reagirati, gospodje. Če pa mislimo, da pravila niso dobra, jih je potrebno spremeniti. Če pa moderator že napravi kakšno napako, pa mu je potrebno pomagati, ne pa takoj linčati. Nam je pa najlažje napasti nekoga, bi rad pomagal, ker sedemnajstletnik se prav gotovo ne bo znal braniti pred levi.

Po toči zvoniti je prepozno.
raktivec
Dr. Modelar
Prispevkov: 5182
Pridružen: 01 Mar 2005, 13:02
Kraj: švarcnbah

Odgovor Napisal/-a raktivec »

Nadaljevanka?



1.) Samo žide, slovane in tiste, ki z njimi držijo! Bog ne daj, da pride do pomote in izkoristite vsem znano natančnost naroda!

2.) Samo Hrvate, muslimane in niti pomotoma nobenega Srba!

3.) Udri po ciganih, ker nam serjejo v vodo!

4.) Potapljanje glave v vodo ni mučenje!

5.) Borut, naprej ne upam, čeprav si lahko misliš na kaj cikam.

Slika






Spomnil sem se še dveh vsaj po moje za udejstvovanje na forumu pomembnih točk:

a.) Glede na to kar sem slišal o tebi imaš precej modelarskih izkušenj, kar je lepo. Mar ne bi bilo še lepše, če bi te izkušnje delil in z njimi usmerjal mlade modelarje pri izdelavi modelov? Zaenkrat se da zasledilti zelo pičlo bero tvojih tovrstnih prispevkov na tem forumu.

b.) Brez sramu si se lotil izdelave delov za MOJ ECO model. O tvojih proizvodnih uspehih sem bil obveščen od drugih in ne od tebe! Upam, da vsi modeli lepo letijo in, da si z kopijami zaslužil dovolj za kako pivo. (Menda umirja, še posebej grenka piva.)
Zadnjič spremenil raktivec, dne 29 Okt 2006, 08:58, skupaj popravljeno 1 krat.
lp
Sašo
Offshore
Dr. Modelar
Prispevkov: 6685
Pridružen: 23 Avg 2005, 14:24

Odgovor Napisal/-a Offshore »

=D> =D> =D>
Uporabniški avatar
slo-warhavk
Freak
Prispevkov: 704
Pridružen: 19 Nov 2004, 00:10
Kraj: Hrastnik

Odgovor Napisal/-a slo-warhavk »

raktivec napisal/-a:Nadaljevanka?



1.) Samo žide, slovane in tiste, ki z njimi držijo! Bog ne daj, da pride do pomote in izkoristite vsem znano natančnost naroda!

2.) Samo Hrvate, muslimane in niti pomotoma nobenega Srba!

3.) Udri po ciganih, ker nam serjejo v vodo!

4.) Potapljanje glave v vodo ni mučenje!

5.) Borut, naprej ne upam, čeprav si lahko misliš na kaj cikam.

Slika






Spomnil sem se še dveh vsaj po moje za udejstvovanje na forumu pomembnih točk:

a.) Glede na to kar sem slišal o tebi imaš precej modelarskih izkušenj, kar je lepo. Mar ne bi bilo še lepše, če bi te izkušnje delil in z njimi usmerjal mlade modelarje pri izdelavi modelov? Zaenkrat se da zasledilti zelo pičlo bero tvojih tovrstnih prispevkov na tem forumu.

b.) Brez sramu si se lotil izdelave delov za MOJ ECO model. O tvojih proizvodnih uspehih sem bil obveščen od drugih in ne od tebe! Upam, da vsi modeli lepo letijo in, da si z kopijami zaslužil dovolj za kako pivo. (Menda umirja, še posebej grenka piva.)




=D> =D> =D>


Tudi tu bom pripisal g. Talijan. NAJ VRŽE KAMEN TISTI KI JE BREZ GREHA



LP Darko
Borut Talian
Freak
Prispevkov: 914
Pridružen: 02 Dec 2004, 23:38
Kraj: Mlajtinci

Odgovor Napisal/-a Borut Talian »

:D

To je tema o moderatorju. Malo ste zgrešili temo.

slo-warhavk napisal/-a: Tudi tu bom pripisal g. Talijan. NAJ VRŽE KAMEN TISTI KI JE BREZ GREHA
LP Darko
Jn 8, 7b

Mogoče bi si pa prebral današnjo priliko o Bartimaju: Mr 10, 46-52


Offshore in slo-warhavk napisal/-a: b.) Brez sramu si se lotil izdelave delov za MOJ ECO model. O tvojih proizvodnih uspehih sem bil obveščen od drugih in ne od tebe! Upam, da vsi modeli lepo letijo in, da si z kopijami zaslužil dovolj za kako pivo. (Menda umirja, še posebej grenka piva.)
Glede na to, da s prvim gospodom ne komunicirava, pa bi mi mogoče vidva povedala, kaj sem od koga skopiral in prodajal. Če je gospod dober modelar - konstrukter, še ne pomeni, da je vse kar pove sveta resnica.


Z veseljem čakam vajin odgovor.


G. slo-warhavk, za razliko od tebe, je moj priimek napisan razločno. Profesionalna deformacija modelarja pa je ta, da želi vedno spremeniti "načrt", ki ga dobi v roko. Tudi ti nisi imun na to.
raktivec
Dr. Modelar
Prispevkov: 5182
Pridružen: 01 Mar 2005, 13:02
Kraj: švarcnbah

Odgovor Napisal/-a raktivec »

Borut, lepo sem ti napisal, da z tabo ne bom komuniciral drugje kot na forumu in, da z tabo kaj drugega kot o modelarstvu tudi nimam diskutirat. Ker si mi pošiljal čudne dopise na moj e-mail, sem preprosto zablokiral nadaljne pošiljke iz tvojega naslova. To je to.

Kar se tiče prispevkov na tem forumu-NE LAŽEM!
Kolikor vem je med drugim tudi krilo za ADjev eco model izdelano v tvoji režiji, pa še zdaleč ni edino. In kaj si pri tem spremenil, razen barve folije?



Če se motim se opravičujem, sicer sem pa to navrgel tako za ocvirek.

Da ga zabelim morda še tole:
Na F5J tekmi v Krtini sem ti na pol v šali omenil nekaj o eni garnituri lasersko izrezanih delov za krilo kot kompenzacijo za plagiat. In odgovor? Kisel nasmeh in tarnanje kako težko je bilo vse skupaj izrezat, ker nekaj ni šlo skupaj z programi in kaj vem kaj še.
Po vsem skupaj sem pozabil na zadevo, nakar si me na vaši tekmi v Prekmurju povprašal, če ti izdelam nekaj trupov. Kot veš je bil moj odgovor nikalen, ker žal nimam časa. Kaže tudi, da je bil trup le malce pretrd oreh in na to sem ponosen, pa verjameš ali ne.Slika

Okrog nekega lastništva nad konstrukcijo mi je prav malo mar in se z tem sploh ne obremenjujem. Zadevo sem omenil bolj zato, ker se goreče zavzemaš za izjemno trdo roko, ki naj bi na preživete načine ustvarila red v tem forumu, sam pa ob prvi priložnosti skočiš čez plot po ideje. Tako pač ne gre g. Talijan.

Časi, ko se je enoglasno dvigovalo roko ali potovalo na puste jadranske otoke so že daleč za nami in upam, da se nikoli več ne povrnejo. Okrog "čudne" organiziranosti tega foruma je pa svoje lepo povedal Churchil pred 60 leti, ko je dejal, da je demokracija neumna in umazana stvar, toda boljši sistem žal ne obstaja.
Zadnjič spremenil raktivec, dne 29 Okt 2006, 14:55, skupaj popravljeno 1 krat.
lp
Sašo
Uporabniški avatar
slo-warhavk
Freak
Prispevkov: 704
Pridružen: 19 Nov 2004, 00:10
Kraj: Hrastnik

Odgovor Napisal/-a slo-warhavk »

Spoštovani g. Talijan.

Očitno še vedno vedno zelo pogrešate svojega "bivšega moderatorja". Žal je naredil dovolj neumnosti, da sedaj to več ni.

Lepo bi bilo, da svoje o Bartimaju iz Svetega pisma citirate kompletno, da bom vedel o čem govorite. Malo sem nepoučen. Veste sam nisem nikoli hodil v cerkev, ker mi tega v mladosti NI BILO TREBA za razliko od "množice vernikov". Nikoli mi ni bilo potrebno igrati eno vlogo ob nedeljskih mašah in kazati drug obraz v vseh ostalih dnevih v tednu. O tem imam svoje mnenje, a žal opažam da je po večini tako. Vse svoje življenje pač živim v neposredni bližini cerkve. Da ne bo pomote. Proti vernim nimam popolnoma nič. Sam pač verujem in verjamem v druge stvari.


Offshore in slo-warhavk napisal/-a: b.) Brez sramu si se lotil izdelave delov za MOJ ECO model. O tvojih proizvodnih uspehih sem bil obveščen od drugih in ne od tebe! Upam, da vsi modeli lepo letijo in, da si z kopijami zaslužil dovolj za kako pivo. (Menda umirja, še posebej grenka piva.)
Glede na to, da s prvim gospodom ne komunicirava, pa bi mi mogoče vidva povedala, kaj sem od koga skopiral in prodajal. Če je gospod dober modelar - konstrukter, še ne pomeni, da je vse kar pove sveta resnica.


Spoštovani g. Talijan. Ne poznam Vas. Kar še ne pomeni, da si iz prispevkov, ki jih objavljate na forumu o Vas nisem ustvaril določeno mnenja. Pa vprašanje za vas. Zakaj pa z gospodom Reaktivcem ne komunicirata? Za razliko od Vas, sem Sašove prispevke z zanimanjem prebiral že lep čas. V čast in veselje si pa štejem dejstvo, da sem Sašota Septembra v Litiji tudi osebno spoznal. Vem da je oseba, ki dano besedo ne prelomi, da je oseba, ki vsako zadevo argumentira in oseba ki ne trosi neumnosti. Res je da ga včasih zanese a to je tudi vse. Če pa se je tokrat uštel, kar je mogoče, potem se Vaši malenkosti g. Talijan iskreno opravičujem.





G. slo-warhavk, za razliko od tebe, je moj priimek napisan razločno. Profesionalna deformacija modelarja pa je ta, da želi vedno spremeniti "načrt", ki ga dobi v roko. Tudi ti nisi imun na to.[/quote] :D




Spoštovani g. Talijan. Žal Vas moram razočarat. Sem pa rahlo razočaran nad Vami tudi sam. Zakaj.
Moj Nick name oz. Nadimek uporabljam tudi na drugih forumih in strežnikih in ga ne spreminjam iz preprostega razloga, da se ne "lovim". Eden takšnih je tudi HL. Predpona "slo" ne pomeni nič drugega kot nacionalna oznaka kakršno verjetno uporabljate tudi Vi na svojem avtomobilu, če hodite v tujino. In zakaj Warhavk in ne Warhawk? Enostavno zato ker je bilo takšno ime že oddano. Torej.
Tisti, ki želi kompletne podatke o meni mi bo moral prvo izraziti namen. Če boste pa širše brali forum modelarji.com, boste med prispevki našli tudi moje kompletno ime in priimek, številko mobitela in verjetno tudi naslov. Kar pa vam kljub vsemu o meni kot osebi ne pove nič.


Toliko pa o tem, da bi Vi g. Talijan ne mislili, da se skrivam za nadimkom...


S spoštovanjem.


Darko ŠRENK :D
Priponke
pilotfly.gif
pilotfly.gif (28.15 KiB) Pogledano 3542 krat
Zadnjič spremenil slo-warhavk, dne 29 Okt 2006, 18:04, skupaj popravljeno 2 krat.
Uporabniški avatar
Intruder
Dr. Modelar
Prispevkov: 2285
Pridružen: 16 Nov 2004, 22:56
Kraj: Maribor

Odgovor Napisal/-a Intruder »

Deca! :D
Uporabniški avatar
slo-warhavk
Freak
Prispevkov: 704
Pridružen: 19 Nov 2004, 00:10
Kraj: Hrastnik

Odgovor Napisal/-a slo-warhavk »

Intruder napisal/-a:Deca! :D


Ej Jan.

Če ne bi bil " otrok" se ne bi šel modelarstva. :wink: :P


LP Darko
Uporabniški avatar
Intruder
Dr. Modelar
Prispevkov: 2285
Pridružen: 16 Nov 2004, 22:56
Kraj: Maribor

Odgovor Napisal/-a Intruder »

Tušej! :D :oops: :P #-o
Borut Talian
Freak
Prispevkov: 914
Pridružen: 02 Dec 2004, 23:38
Kraj: Mlajtinci

Odgovor Napisal/-a Borut Talian »

Intruder napisal/-a:Deca! :D
Bravo Jan. Zadel si v nulo. Vsa sporočila imajo LE otroške elemente.


Raktivec ne laže. On si samo nekaj sproti izmisli (ocvirek). Če je, je, če pa ni pa tudi prav. Lahko ti povem, da je narobe, žal. Pri deci se to pravi, da so pametni in so rekli neko novo besedo, pri odraslih pa se temu pravi laž.

Sašo, tvoji trupi za nas niso interesantni (Aleksejev), ker so prešibki. Mi smo začetniki še sedaj (oktober), ne pa takrat (maj). Spraševal sem o kompaktnejših.

Vsako dobro idejo sem pripravljen prevzeti. Vsa krila, ki sem jih izdelal, pa niso plod tvojega znanja. Nobeno! Tudi Aleksejevo krilo in barva folije je laž. Vse delam v dogovoru s prijateljema iz okolice. Sam žal znam premalo, onadva pa po mojem več kot ti. :D

Moderatorja Carcar-ja ne poznam. Ne zagovarjam njega. Zagovarjam samo RED in ta besedica je bila edina problematična. Še vedno pa nisem dobil odgovora, kaj točno je napravil narobe. Kateri člen v pravilniku je zgrešil?

Sveto pismo kar pusti. Ni se pametno igrati z besedami, ki jih ne poznaš. Pa tudi preveč pameten ne boš izgledal, če boš navrgel en sam stavek iz njega.

Kako je Sašo argumentiral stvari, si si sedaj prebral. Razumem pa tebe. Mladi pes laja tako, kot sliši starega. Problem je, če se stari kaj zmoti, potem tudi mladi celo življenje laja narobe. To, da se celi čas opravičujeta, pa je že smešno. Raje se pozanimajta, kaj je res in potem se vama ne bo potrebno opravičevati.

Še o krilu, ki sem ga izrezal Alekseju. Pa najprej vprašajta njega, da ne bosta imela spet napačne informacije. Aleksej je meni poslal krilo v ACAD verziji, ki je višja od ACAD 2000 (?). Nato jo je spremenil v ACAD 2000. Jaz sem jo moral spremeniti v ACAD 13 in naprej v Corel. Stvar ni delala in sem mu jaz poslal svoj profil S4083 in čez kakšen dan dobil narisano nazaj. Spet isti postopek in dan pred tekmo dal v izrez. Vsa ta spreminjanja pa so pustila posledice in sem z mojstrom delal od 3 do 4 ure, čeprav napravi stroj to v nekaj minutah. Pomeni, da je bila datoteka za mene povsem neuporabna. To se ni zgodilo zaradi Alekseja, on pozna ACAD predobro, oz. veliko bolje od mene. Ko sem mu izrezano dal, me je vprašal za ceno in ko sem mu povedal, kaj vse se je dogajalo, mu seveda nisem računal nič. On pa mi je v zahvalo, na naši tekmi, dal stiroporni model od Kovačev, ki sem ga podaril našemu članu Jerneju.

Še o komunikaciji s Sašojem. Problematična je bila le ena beseda, ki se ji pravi RED. Butasto, ali ne? In ni bil edini, ki ga je zabolela ta beseda, žal so bili vpleteni sami stari mački. In sedaj nam zobe kažejo mladi muceki, ki so si demokracijo spet priredili po svoje. :D

Lep pozdrav vsem, tudi raktivcu, Ultralajtu, Chinksu, ….
Offshore
Dr. Modelar
Prispevkov: 6685
Pridružen: 23 Avg 2005, 14:24

Odgovor Napisal/-a Offshore »

A je vredno #-o :roll:
Carcar ni več moderator in pika,življenje se je pa vrnilo v stare tirnice
Ne vem kaj hočte s temi prepričevanji tuki gor dosežt #-o Se res ne da najti skupni jezik pa kako modelarsko reči namesto da se kregate kot otroci v vrtcu za bonbon :roll: :-?
raktivec
Dr. Modelar
Prispevkov: 5182
Pridružen: 01 Mar 2005, 13:02
Kraj: švarcnbah

Odgovor Napisal/-a raktivec »

Tudi "Aleksejevo" krilo je "moje" krilo! Kako dolgo si se zafrkaval, da si izdelal program za kopiranje pri tem ni pomembno. Ravno tako ni pomembno kje si dobil profil. Tudi jaz sem ga nekje našel preden sem ga vgradil v konstrukcijo.Slika Kolikor vem si dobil od Alekseja program za izdelavo njegovega krila in nič več. To, da imaš v svoji okolici modelarje, ki imajo več znanja od mene je prav lepo. Škoda, da svojega znanja nočeta deliti z nami na forumu in ga sebično skrivata v svojem gnezdecu. Vse to ne pomeni, da nisi kopiral, če pa si! Mar boš na koncu rekel, da si izdelal tako krilo samo za Alekseja in, da ste ga konstruirali ti in tvoja dva prijatelja? Za počit!
Do trdnejšega trupa tudi nikoli nisva prišla, ker sem ti že ob omembi povedal, da nimam časa.

Kot sem že dejal mi je malo mar koliko modelov je skopiranih in koliko mojih idej se uporablja. Ni pa LAŽ to, da si kopiral moj model, pa ni važno, samo da leti, čeprav se mi zdi, da raje letite z modelom ala Videnšek. Je pa vse skupaj res iz teme.
Glavno je to, da se ne strinjamo o načinu organizacije tega foruma. Ravno zaradi takih idej, ki si jih navrgel v želji po zamenjavi (beri strmoglavljenju) moderatorja rubrike F5J in po hecu, ki smo si ga privoščili Chinks, Ultralajt in jaz, sem ti zablokiral dostop do e-mail sporočil na mojem računalniku. O tem mi prosim ne trabantaj, da lažem, ker imam vse skupaj lepo spravljeno in ti lahko kadar koli vržem pod nos.

In sedaj? Sem naenkrat prenehal biti otrok ali kaj?Slika Naveličal sem se namreč brezciljne debate okrog fanatizma nekaterih ljudi.Slika

Borut;
Kot kaže nobeden od naju ne bo prepričal drugega, zato bi bilo najbolje, da borbo nadaljujeva na bojnem polju F5J discipline in kdor izgubi plača rundo vsem tekmovalcem in sodnikom, da si bo zapomnil lumparij, ki jih je počel. Predlagam prvo tekmo v prihajajoči sezoni.
Si za to?



p.s.

Tvoj tako favorizirani moderator se v vlogi navadnega modelarja zaenkrat odlično obnese in je v kratkem času podal več prispevkov o gradnji modelov kot ti v vsej svoji prisotnosti na forumu. Mogoče še bo enkrat kaj iz njega.Slika
lp
Sašo
Odgovori

Vrni se na Portal modelarji.com team