mali oglasi

...vaše želje o čem naj bi se pisalo
Uporabniški avatar
3g
Profesor
Prispevkov: 1547
Pridružen: 26 Nov 2006, 18:36
Kraj: LJPZ-LJxx-LJMS
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a 3g »

Tele ho!
Krist napisal/-a: Še bolj moteči so tisti oglasi, ki imajo samo link do starega oglasa, kaj je tako problem odprt stari oglas in ga malce uredit, itak bo takoj skočil na prvo stran in ga bomo vsi videli.
Jaz bi bil vesel če bi to res funkcioniralo, vendar po mojih izkušnjah na našem forumu to ne dela :(
Krist napisal/-a:
Ko pogledam v Oddelek, kjer sem moderator, ugotovim, da vas je veliko takih, ki niste že pokazali svojega modela letala.... (ARF je za mehkužce, pilot je lahko vsak, modelar pa ne...)
Sorry, taka izjava me je fejst zmotila. zakaj nekdo ki uživa v letenju ni modelar, samo zato ker si je pač želeno letalo kupil in ne naredil. So piloti na adriji sploh piloti, ker si niso sami naredili avijona s katerim letijo?

Ostalo kar si zapisal pa načeloma drži. drži pa tudi da bi moderator lahko uveljavljal bolj strog nadzor in "glupe" oglase enostavno brisal. glede nato da so pravila kako bi oglas moral zgledat jasna to ni prav težko opravilo? ali pač?

lp
3g
I like airplane noise!

http://www.teleho.eu
Krist
Dr. Modelar
Prispevkov: 6864
Pridružen: 09 Jul 2005, 05:22

Odgovor Napisal/-a Krist »

Hmm, res ne deluje. Sem preveril. #-o #-o :roll: :^o


No upam da me nisi narobe razumel s tistim pilotom. Ker smo na modelarskem forumu, pač govorimo o pilotu modelarju in ne poklicnem pilotu.
Se zavedam, da nima vsak časa na pretek (študij, služba, družina,...). Zadnje čase ga tudi meni močno primanjkuje, tako da posežem po kakem ARF modelu, pač tako je. Sam bolj uživam v gradnji modelov, tako, da več časa preživim v delavnici kot pa na letališču, mogoče sem zaradi tega slabši pilot....
Je pa večji užitek letet nekaj, kar si sam izdelal....


Ta kritika je bolj padla na modelarje začetnike, ki začnejo prvo z ARF modelom in kasneje ostanejo na njih, ker ponavadi nimajo nikogar, ki bi jim pokazal kako dejansko model nastane. Kdor se spomni modelarskega krožka, ko je še hodil v osnovno šolo, bo ugotovil, da se tam dejansko ni naučil nič uporabnega. Govorim iz svojih izkušenj. Krožek je trajal 3 šolske ure, od tega sem porabil 2 uri za čakanje v vrsti, da sem prišel do ubodne žage :evil: #-o , rezal sem pa vsega 10min, potem smo že pospravljali delavnico :^o . Več sem se naučil doma in v ARK Apollo iz Novega mesta.

Če bi bil kdo plačan za urejanje foruma, bi bile zadeve verjetno drugače poštimane, tako pa tu počnemo vsi vse ljubiteljsko, tako da je tudi končni rezultat pač tak kot je.
dremih
Tekmovalec
Prispevkov: 396
Pridružen: 08 Jan 2004, 20:22
Kraj: kočevje

Odgovor Napisal/-a dremih »

Pozdrav! :D
Krist,sem popolnoma tvojega mnenja :D :D
Jaz razvrščam sodelujoče nekako takole:
1. Modelar-rad izdeluje modele leti pa nekako tako kot jaz-to se pravi obupno slabo,pa se ne sekira zaradi tega :P
2.Modelar pilot.Je dober modelar in pilot.Upam ,da vas je čimveč :D,ki obvladate oboje.
3.Pilot.Leti ohhhoooho dobro,modeli so pa iz trgovine,ali pa izrok modelarja.
Mislim ,da vse skupaj ni nič narobe,je pač našel vsak svojo nišo.
Vsem pa želim veliko užitka pa naj spada kamor hoče :D
Lep pozdrav Dušan
tudi trske spadajo zraven
Uporabniški avatar
Pisaneli
Dr. Modelar
Prispevkov: 3509
Pridružen: 13 Sep 2006, 20:47
Kraj: Žiče-Slov. Konjice

Odgovor Napisal/-a Pisaneli »

Krist napisal/-a:

Ta kritika je bolj padla na modelarje začetnike, ki začnejo prvo z ARF modelom in kasneje ostanejo na njih, ker ponavadi nimajo nikogar, ki bi jim pokazal kako dejansko model nastane. Kdor se spomni modelarskega krožka, ko je še hodil v osnovno šolo, bo ugotovil, da se tam dejansko ni naučil nič uporabnega. Govorim iz svojih izkušenj. Krožek je trajal 3 šolske ure, od tega sem porabil 2 uri za čakanje v vrsti, da sem prišel do ubodne žage :evil: #-o , rezal sem pa vsega 10min, potem smo že pospravljali delavnico :^o . Več sem se naučil doma in v ARK Apollo iz Novega mesta.
No jaz imam z modelarskim krožkom dobre izkušnje, sem se naučil ogromno stvari.
Je pa problem, da teh krožkov skorajda ni več :( vsaj v naši okolici ne.
Verjetno bomo v sklopu kluba na našem koncu začeli voditi krožek na jesen.
Fear of a Flat Planet.
-slopescream-
Krist
Dr. Modelar
Prispevkov: 6864
Pridružen: 09 Jul 2005, 05:22

Odgovor Napisal/-a Krist »

Krožkov je res čedalje manj, ker dejansko šole ne namenjajo toliko sredstev za to zvrst in tudi ne kažejo pretiranega zanimanja za tehnične discipline. Sam sem vodil krožek 4 leta in to zelo uspešno, vsaj z moje strani, sama šola pa mi je plačala tisti minimum, čeprav smo na tekmovanjih dosegali vrhunske rezultate :roll: Mogoče za informacijo, opravil sem več kot 120 ur krožka, plačan sem bil pa za borih 60 ur, pa še to zaradi tega, ker sem bil v dobrih odnosih z vodstvom šole. Ampak ni mi nikoli bilo zaq tisti denar, ker sem to opravljal z veseljem in sem tudi zaradi tega kdaj še prispeval iz svojega žepa, samo da sem mladino zadržal na krožku, tako da niso bili prepuščeni ulici. Verjetno bi to še danes opravljal, če bi imel čas za to, tako pa ga komaj zase najdem....
Uporabniški avatar
l3ksy
Razpravljalec
Prispevkov: 73
Pridružen: 22 Feb 2008, 10:25

Odgovor Napisal/-a l3ksy »

Ste pa ful zleteli ven iz teme :)
escape
Razpravljalec
Prispevkov: 156
Pridružen: 01 Dec 2007, 16:46

Odgovor Napisal/-a escape »

l3ksy napisal/-a:Ste pa ful zleteli ven iz teme :)
aha :D
Uporabniški avatar
3g
Profesor
Prispevkov: 1547
Pridružen: 26 Nov 2006, 18:36
Kraj: LJPZ-LJxx-LJMS
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a 3g »

Krist napisal/-a:Hmm, res ne deluje. Sem preveril. #-o #-o :roll: :^o


No upam da me nisi narobe razumel s tistim pilotom.

Tele ho!

ali je kakšna varianta da bi to kljub vsemu začelo delovati? ziher se da to nastavit kje? jaz bi rad videl da bi lahko svoj oglas obnavljal da bi bil aktualen, pa predvsem da ga nebi 10x pisal, kajti potem je tema hitro podobna spamingu. (saj veš 10x jaz 10x ti pa je že 20 nepreglednih in nepregledanih oglasov...). sama tema izgubi svojo funkcijo ker je nihče ne pregledauje ...


Razumel sem te dobro, vprašanje pa je če so te vsi razumeli enako :wink:

Mislim da je "rangiranje" ali ločevanje modelarjev nesmiselno. danes je pač tak trend, jutri bo drugačen. skupni imenovalec vsem pa je da zapravljamo svoj denar, čas, energijo za hobi ki se imenuje modelarstvo. to nas torej združuje in bodimo zadovoljni da je tako... (to je bil pa namen mojega prejšnjega posta:) )
I like airplane noise!

http://www.teleho.eu
Ultralajt
Dr. Modelar
Prispevkov: 13473
Pridružen: 15 Nov 2004, 17:57
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Ultralajt »

Ukinit male oglase... itak je samo stranje in nejevolja okoli njih!

Saj se lahko prodaja na Bolha.com.....



Lahko pa, da sem v zmoti..... biznis je le biznis, a ne?!...za nekatere...:o
Uporabniški avatar
3g
Profesor
Prispevkov: 1547
Pridružen: 26 Nov 2006, 18:36
Kraj: LJPZ-LJxx-LJMS
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a 3g »

Ultralajt napisal/-a:Ukinit male oglase... itak je samo stranje in nejevolja okoli njih!

Saj se lahko prodaja na Bolha.com.....



Lahko pa, da sem v zmoti..... biznis je le biznis, a ne?!...za nekatere...:o
tele ho

heh, ti pa greš v ekstreme :)

jaz osebno nebi imel nič proti...

lp
3g
I like airplane noise!

http://www.teleho.eu
Ultralajt
Dr. Modelar
Prispevkov: 13473
Pridružen: 15 Nov 2004, 17:57
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Ultralajt »

Samo pohecal sem se in prispeval k novi limonadni nadaljevanki.

Mali oglasi so zame kot lanski sneg....


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
[peugeot]
Tekmovalec
Prispevkov: 245
Pridružen: 07 Dec 2004, 18:08
Kraj: Blejska Dobrava (Slovenia)
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a [peugeot] »

prepoved oglasov, ki vsebuje link na oglas ki vsebuje link na oglas, ki vsebuje link na oglas, ki ...

take bi bilo potrebno poslati direktno v izbris!

kdo za?
http://ropret.net/
Uporabniški avatar
Multijet
Tekmovalec
Prispevkov: 339
Pridružen: 24 Mar 2008, 14:48
Kraj: Šentjernej

info

Odgovor Napisal/-a Multijet »

A si zdaj zadovoljen peugeot?
Lp Blaž
Kdor ne leti sploh ne živi!!!!
[peugeot]
Tekmovalec
Prispevkov: 245
Pridružen: 07 Dec 2004, 18:08
Kraj: Blejska Dobrava (Slovenia)
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a [peugeot] »

saj ni tako tezko ;)
http://ropret.net/
Odgovori

Vrni se na Želje po novih prispevkih na portalu