Kvaliteta napisanega

...vaše želje o čem naj bi se pisalo

Se samo meni zdi, ali je kvaliteta tega, kar se piše po forumu vedno slabša?

Se ti samo zdi!
32
22%
Da prav imaš!
77
52%
Ne samo to...še slabše je!
38
26%
 
Skupaj glasov: 147

Slowfly
Profesor
Prispevkov: 1015
Pridružen: 11 Jun 2003, 19:04
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a Slowfly »

Pa za moderatorja bi se spodobilo, da piše v kolikor toliko spodobni slovenščini!


lp
Uporabniški avatar
tornado
Dr. Modelar
Prispevkov: 2463
Pridružen: 17 Jan 2003, 01:00
Kraj: Maribor

Odgovor Napisal/-a tornado »

carcar napisal/-a: Prav se bo začelo pa brisat nepotrebne poste, sem mislu najprej "uvest" uvajanje k temu sm vidm, da je treba že na začetku na trdo !!!
lp
Slowfly napisal/-a:Pa za moderatorja bi se spodobilo, da piše v kolikor toliko spodobni slovenščini!
lp
Jaz se strinjam z obema. =D> =D>
Lp Rado
frcac
Freak
Prispevkov: 451
Pridružen: 22 Dec 2003, 17:06
Kraj: Godovič

Odgovor Napisal/-a frcac »

Z mojim skromnim modelarskim znanjem ne mislim več nič, kvaliteta forumu vsekakor pada. To, da se pa me moderatorje vzame vsakega ki se ne ponuja ampak vsiljuje...
carcar napisal/-a:
frcac napisal/-a:
carcar napisal/-a: Ja jst nevem kaj si ti tako neki pamtn kukr da bi bil MOD in kukr da maš nevem koliko izkušenj glede tega. V glavnem se ti vedeš kot nek srednješolec(nevem od kje ti to). Kot prvič me ne poznaš, kot drugič ne veš kakšna so moja znanja(glede življenskih izkušenj in glede modelarstva) in kot tretjič zakaj ti je bilo sploh potrebno pisati tiste "neumen" komentarje v temi "Kako postati modelator" ????

LP
Predno kaj napišeš zajemi sapo, pa te bo včasih minilo. Povabilo na pijačo pa še vedno velja, Sašo
Ja jst sem čisto pomirjen :D , nevem pa za tebe??? Mam dobronamerne namere glede na forumu...., zate pa tega ne vem!!!

LP
... me pa zelo skrbi.

Lp, Sašo
raktivec
Dr. Modelar
Prispevkov: 5182
Pridružen: 01 Mar 2005, 13:02
Kraj: švarcnbah

Odgovor Napisal/-a raktivec »

@carcar:


Z napisanim in brisanjem deluješ kot kak mali hitler. Če imaš čudne poglede na vzgojo in svet ni treba težit vsem slovenskim modelarjem.
Mislim, da bo najbolje, če si najprej obrišeš smrkelj, za nekaj časa prenehaš z moderatorstvom in se naučiš pisat v slovenščini. Mislim, da si edini moderator na tem forumu, ki bi potreboval moderatorja, da mu izbriše nerazumljivo zapisane besede.





Skratka:

Najprej ODRASTI in se skuliraj ter potem igraj HITLERJA, če te bo še volja!
lp
Sašo
Uporabniški avatar
carcar
Profesor
Prispevkov: 1045
Pridružen: 28 Avg 2005, 08:48

Odgovor Napisal/-a carcar »

raktivec napisal/-a:@carcar:


Z napisanim in brisanjem deluješ kot kak mali hitler. Če imaš čudne poglede na vzgojo in svet ni treba težit vsem slovenskim modelarjem.
Mislim, da bo najbolje, če si najprej obrišeš smrkelj, za nekaj časa prenehaš z moderatorstvom in se naučiš pisat v slovenščini. Mislim, da si edini moderator na tem forumu, ki bi potreboval moderatorja, da mu izbriše nerazumljivo zapisane besede.





Skratka:

Najprej ODRASTI in se skuliraj ter potem igraj HITLERJA, če te bo še volja!
Sicer ne vem kdo mi je zadnji post izbrisal, vendar si ti tisti, ki se obnašaš kot en otrok. Na vsak post na forumu se vtakneš... Če sem moderator v Temi Malih Oglasov pomeni da za njo skrbim za kar sem prepričan, da mi gre do sedaj dobro(kar vidim po številnih "pohvalah" po ZS). Se pa seveda najdejo primerki kot si na primer ti, ki si v kar nekaj brez veze zapičijo in "tupijo" po svoje. Ne vem kje je problem med nama, sem pa v prejšnjem postu lepo napisal, da kdor mi IMA kaj za povedat naj to stori prek ZS!

lep pozdrav
Uporabniški avatar
markx
Tekmovalec
Prispevkov: 379
Pridružen: 04 Okt 2005, 16:49
Kraj: Dolenjske Toplice
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a markx »

Men se tudi zdi da malo preveč prevneto briše.Včeraj sem prodajalca na neki novi oglas 2x preko ZS kontaktiral(čeprav prodajalec ni tega zahteval)Po čakanju sem se odločil da ga na forumu obvestim naj pogleda ZS.(marsikdo spregleda sporočila)In vidim ,da je gospod NOVI moderator pobrisal.Daj v bodoče briši druge "klobasarije"ne pa vse po vrsti.
LP Marko
raktivec
Dr. Modelar
Prispevkov: 5182
Pridružen: 01 Mar 2005, 13:02
Kraj: švarcnbah

Odgovor Napisal/-a raktivec »

SlikaAmpak jaz se ne igram moderatorja.Slika
Sem navaden forumski nergač in precej produktiven modelar. Do sedaj sem kljub svojemu nerganju zabrisal na ta forum več KORISTNIH nasvetov, debat in modelov kot cela četa carcarjev.

Za razliko od mene se ti v imenu moderatorstva igraš diktatorja. Obriši torej smrkelj in bo bolje.Slika

Če še nisi opazil, ti je pred mano podobno, vendar na bolj blag način svetovalo že kar nekaj renomiranih modelarjev.
lp
Sašo
Uporabniški avatar
slo-warhavk
Freak
Prispevkov: 704
Pridružen: 19 Nov 2004, 00:10
Kraj: Hrastnik

Odgovor Napisal/-a slo-warhavk »

carcar napisal/-a:
raktivec napisal/-a:@carcar:


Z napisanim in brisanjem deluješ kot kak mali hitler. Če imaš čudne poglede na vzgojo in svet ni treba težit vsem slovenskim modelarjem.
Mislim, da bo najbolje, če si najprej obrišeš smrkelj, za nekaj časa prenehaš z moderatorstvom in se naučiš pisat v slovenščini. Mislim, da si edini moderator na tem forumu, ki bi potreboval moderatorja, da mu izbriše nerazumljivo zapisane besede.





Skratka:

Najprej ODRASTI in se skuliraj ter potem igraj HITLERJA, če te bo še volja!
Sicer ne vem kdo mi je zadnji post izbrisal, vendar si ti tisti, ki se obnašaš kot en otrok. Na vsak post na forumu se vtakneš... Če sem moderator v Temi Malih Oglasov pomeni da za njo skrbim za kar sem prepričan, da mi gre do sedaj dobro(kar vidim po številnih "pohvalah" po ZS). Se pa seveda najdejo primerki kot si na primer ti, ki si v kar nekaj brez veze zapičijo in "tupijo" po svoje. Ne vem kje je problem med nama, sem pa v prejšnjem postu lepo napisal, da kdor mi IMA kaj za povedat naj to stori prek ZS!

lep pozdrav



Ejej Carcar.

Reaktivec bi ti lahko bil skoraj ata... več spoštovanja do tistih ki jih sam ne poznaš ne bi škodilo, pa več olike tudi ne. To če ti modelarji napišejo kako pikro ni nič slabega. Zamisli se malo nad svojim razmišljanjem in dejanji. Če se boš zamislil nad sabo ne bo nič slabega, slabo bo zate in za sam forum če se boš zamislil pa iz tega nič naučil in/ali s svojim početjem nadaljeval.


LP Darko
frcac
Freak
Prispevkov: 451
Pridružen: 22 Dec 2003, 17:06
Kraj: Godovič

Odgovor Napisal/-a frcac »

Skratka če na hitro povzamem, nimam pojma kako lahko carcar izpolni pogoje da ga team modelarji.com vzame medse za moderatorja, torej za nekoga ki naj bi bdel nad forumum in skrbel za njegovo kvaliteto.

Če bi bil problem v uporabnikih foruma bi že rekel, okej bo nekdo s trdo roko in glavo stvari porihtal, ampak če je pa tak "biser" tudi med moderatorji foruma, pol pa mislim da mu trenutno res ni pomoči.

Lp, Sašo
Ultralajt
Dr. Modelar
Prispevkov: 13473
Pridružen: 15 Nov 2004, 17:57
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Ultralajt »

Komaj čakam, da kdo prikaže gradnjo zanimivega modela, da se bo pozornost spet preusmerila v kaj bolj prijetnega!

Brane, povej še kaj o novi EXTRI, pa Pittsu 12;
Živnorc, kako je kaj s tvojim novim Akromaterjem;
Bruhpilot kako si naredil prikolico za prevoz modela;
Mipo, si že popravil Nieuporta;
Kombataši, kaj ste pogruntali v zvezi z modeli WWI po prvi tekmi? Je treba še kake ojačitve, je podvozje vredu, je treba povečati repne površine...itd..
Ultimate, kako kaj LS?
FF Team, se pripravlja kaj novega za sezono 2007?
Kamikaza, kako kaj MIG?
Ivica, v katere vode te je sedaj potegnilo...
no-name, kaj več o baboonu...rumenordečem jadralnem modelu..skica, podatki...
reportaža s hišnega sejma prek meje...
...

ne morem vseh našteti...naj mi izpuščeni ne zamerijo, jih pa kdaj drugič omenim

:oops:

Ja, To bi si želel brati tukaj!

LP Mitja
Uporabniški avatar
Sigismund
Tekmovalec
Prispevkov: 284
Pridružen: 08 Mar 2005, 00:35
Kraj: Kamnik

Odgovor Napisal/-a Sigismund »

Ultralajt napisal/-a:Komaj čakam, da kdo prikaže gradnjo zanimivega modela, da se bo pozornost spet preusmerila v kaj bolj prijetnega!

Brane, povej še kaj o novi EXTRI, pa Pittsu 12;
Živnorc, kako je kaj s tvojim novim Akromaterjem;
Bruhpilot kako si naredil prikolico za prevoz modela;
Mipo, si že popravil Nieuporta;
Kombataši, kaj ste pogruntali v zvezi z modeli WWI po prvi tekmi? Je treba še kake ojačitve, je podvozje vredu, je treba povečati repne površine...itd..
Ultimate, kako kaj LS?
FF Team, se pripravlja kaj novega za sezono 2007?
Kamikaza, kako kaj MIG?
Ivica, v katere vode te je sedaj potegnilo...
no-name, kaj več o baboonu...rumenordečem jadralnem modelu..skica, podatki...
reportaža s hišnega sejma prek meje...
...

ne morem vseh našteti...naj mi izpuščeni ne zamerijo, jih pa kdaj drugič omenim

:oops:

Ja, To bi si želel brati tukaj!

LP Mitja
Tole si napisal tudi v mojem imenu... bereš misli? =D> =D> =D>

lp Žiga
Uporabniški avatar
carcar
Profesor
Prispevkov: 1045
Pridružen: 28 Avg 2005, 08:48

Odgovor Napisal/-a carcar »

Se podpišem pod to :lol: =D> =D>

lp
Model
Začetnik
Prispevkov: 8
Pridružen: 20 Jul 2005, 13:37

Odgovor Napisal/-a Model »

Spoštovani,

kot vidite je to moj prvi prispevek. Rad prebiram, veliko novega izvem, ne vtikam se v debate. Tokrat pa: naj ga nekdo ustavi, prosim.

Model
Uporabniški avatar
pegasus
Dr. Modelar
Prispevkov: 2847
Pridružen: 14 Okt 2002, 01:00
Kraj: Heidelberg

Odgovor Napisal/-a pegasus »

Ultralajt napisal/-a:Komaj čakam, da kdo prikaže gradnjo zanimivega modela,
Se bo počasi nabralo materiala za en prispevek :)
Uporabniški avatar
jernejk
Profesor
Prispevkov: 1116
Pridružen: 02 Apr 2005, 23:29
Kraj: Kranj

Odgovor Napisal/-a jernejk »

Ko sem začel s sestavljanjem svojega novega letala, namenoma nisem odprl teme na forumu. Razlog - letalo je iz elaporja in nisem hotel biti deležen:
- komentarjev, da je to gradbeni material
- komentarjev, da bo to itak zanič letelo (ki bi mi pred rvim štartom morda vzeli pogum, sploh tisti iz ust "ta zaresnih" modelarjev)
- drugih nevmesnih debat (npr. debata o osebni sreči??)

Zato sem gradnjo sproti predstavljal na tujem forumu, kjer sem dobival samo pozitivne odgovore in spodbudo.

Ko sem letalo splovil, sem se odočil, da ga predstavim tudi na tem forumu. Zgodilo se je pričakovano. Namesto zanimive debate o letalu, večina želi razpravljati o povsem neumesnih stvareh.

Tako se potem zanimivi članki in prispevki selijo na tuje forume, ali pa zanimive debate ostanejo v ozkih privatnih krogih. Žal.

Lp
J
Uporabniški avatar
carcar
Profesor
Prispevkov: 1045
Pridružen: 28 Avg 2005, 08:48

Odgovor Napisal/-a carcar »

jernejk napisal/-a:Ko sem začel s sestavljanjem svojega novega letala, namenoma nisem odprl teme na forumu. Razlog - letalo je iz elaporja in nisem hotel biti deležen:
- komentarjev, da je to gradbeni material
- komentarjev, da bo to itak zanič letelo (ki bi mi pred rvim štartom morda vzeli pogum, sploh tisti iz ust "ta zaresnih" modelarjev)
- drugih nevmesnih debat (npr. debata o osebni sreči??)

Zato sem gradnjo sproti predstavljal na tujem forumu, kjer sem dobival samo pozitivne odgovore in spodbudo.

Ko sem letalo splovil, sem se odočil, da ga predstavim tudi na tem forumu. Zgodilo se je pričakovano. Namesto zanimive debate o letalu, večina želi razpravljati o povsem neumesnih stvareh.

Tako se potem zanimivi članki in prispevki selijo na tuje forume, ali pa zanimive debate ostanejo v ozkih privatnih krogih. Žal.

Lp
J
@jernejk, ne oziraj se na par primerkov, ki so ti po mojem mnenju to "namerno" storili. Glej na podatek, da nas je na forumu okoli 2700 uporabnikov in če se od tega ne strinja 5 ali 10, ostali pa te pri tem podpiramo se jst na njih sploh ne bi sekiral. Moderator pa naj tiste nepotrebne komentarje odstrani in lahko se prične debata 8) 8)


lp
_____a.k.a @ Moderator Modeli iz penastih materialov____
Uporabniški avatar
dolfe
Tekmovalec
Prispevkov: 230
Pridružen: 20 Jul 2006, 08:48
Kraj: Ljubljana&Visoko morost

članstvo

Odgovor Napisal/-a dolfe »

Živjo!

carcar je napisal med drugim:

Glej na podatek, da nas je na forumu okoli 2700 uporabnikov

carcar - številka je lepa, a nažalost zavajajoča, po mojem jih lahko kar cca 900 odpišeš. Poglej koliko je reklamnih vložkov. Potem imaš take, ki niso niti "a "napisali na forum in nazadnje take,ki niso zadja tri leta bili niti malo aktivni. V končni fazi je aktivnih članov verjetno še manj. To je po moje tako, kot bi napisal, Slovenija ima 3 mio prebivalcev. Seveda bi vštel vse tiste ki so v njej živeli vsaj sto let nazaj.
Ne zameri, bil si tudi moderator, pa bi bilo lepo da si nalijemo čistega vina.

LP dolfe.
Za vsako rit se palca najde.
Uporabniški avatar
carcar
Profesor
Prispevkov: 1045
Pridružen: 28 Avg 2005, 08:48

Re: članstvo

Odgovor Napisal/-a carcar »

dolfe napisal/-a:Živjo!

carcar je napisal med drugim:

Glej na podatek, da nas je na forumu okoli 2700 uporabnikov

carcar - številka je lepa, a nažalost zavajajoča, po mojem jih lahko kar cca 900 odpišeš. Poglej koliko je reklamnih vložkov. Potem imaš take, ki niso niti "a "napisali na forum in nazadnje take,ki niso zadja tri leta bili niti malo aktivni. V končni fazi je aktivnih članov verjetno še manj. To je po moje tako, kot bi napisal, Slovenija ima 3 mio prebivalcev. Seveda bi vštel vse tiste ki so v njej živeli vsaj sto let nazaj.
Ne zameri, bil si tudi moderator, pa bi bilo lepo da si nalijemo čistega vina.

LP dolfe.
Hehe, se strinjam s tabo, samo nima veze tudi če nas je aktivnih 100, pa vem da nas je mnogo več, je to še zmeri več kakor 5 ali 10 :lol: :lol:, tako da zmaga večina


:wink:

lp
_____a.k.a @ Moderator Modeli iz penastih materialov____
Uporabniški avatar
Webb_x
Začetnik
Prispevkov: 42
Pridružen: 14 Nov 2005, 15:44
Kraj: Železniki

Odgovor Napisal/-a Webb_x »

Dam vso podporo jrenejk- ju!!!
Jernejk kar tako naprej!!! Delaj tisto kar je v tvoji finančni zmogljivosti in te veseli. Uživaj v tem!!! Pač eni smo amaterji in začetniki....
A Squealing Tire is a Happy Tire.
Uporabniški avatar
dolfe
Tekmovalec
Prispevkov: 230
Pridružen: 20 Jul 2006, 08:48
Kraj: Ljubljana&Visoko morost

zavist

Odgovor Napisal/-a dolfe »

Hojla!

Nisem mislil nič slabega, sem hotel biti le realen brez pretiravanja.Podatek o članstvu me je motil že dlje časa.
Jernejka pa podpiram, in ne samo njega temveč vse tiste, ki sami kaj naredijo in dosežejo.
Da je zavist v slovenski mentaliteti je pa tako splošno znano.

Sklepna misel bi se glasila:
Ustvarjalci, razvijalci, inovatorji in vsi ki iščete novih poti v modelarstvu ,naprej! Več ko vas bo, močnejši bo odziv zavistnežev, vendar bo zaradi pogostnosti pozitivnih objav pričel pešati.

LP dolfe
Za vsako rit se palca najde.
Uporabniški avatar
miskolin
Dr. Modelar
Prispevkov: 2733
Pridružen: 02 Feb 2004, 22:52
Kraj: VESOLJE

Odgovor Napisal/-a miskolin »

Ne prevec jokcat pa na druge forume se zatekat.
Napisi, predstavi pa da vidimo kaj ima vesoljna slovenija za povedat. Kritika je vcasih dobrodosla, da ves kako naprej.
Pa zaradi mene, ce 2x2 meterski kos gradbenega materiala motorizirate.

Enim je pac vsec stiropor and company drugim balsa tretjim koroplast nekateim elektromotorji, bencinarji, metanolci ali pa jadralci itd. tako pac je.
Okusi so razlicni. V osnovi je pa treba napredovat. Osebno nikoli nisem bil za elektro pa sedaj poglejte revolucijo.
:o
Krist
Dr. Modelar
Prispevkov: 6864
Pridružen: 09 Jul 2005, 05:22

Odgovor Napisal/-a Krist »

jernejk napisal/-a:Ko sem začel s sestavljanjem svojega novega letala, namenoma nisem odprl teme na forumu. Razlog - letalo je iz elaporja in nisem hotel biti deležen:
- komentarjev, da je to gradbeni material
- komentarjev, da bo to itak zanič letelo (ki bi mi pred rvim štartom morda vzeli pogum, sploh tisti iz ust "ta zaresnih" modelarjev)
- drugih nevmesnih debat (npr. debata o osebni sreči??)

Zato sem gradnjo sproti predstavljal na tujem forumu, kjer sem dobival samo pozitivne odgovore in spodbudo.

Ko sem letalo splovil, sem se odočil, da ga predstavim tudi na tem forumu. Zgodilo se je pričakovano. Namesto zanimive debate o letalu, večina želi razpravljati o povsem neumesnih stvareh.

Tako se potem zanimivi članki in prispevki selijo na tuje forume, ali pa zanimive debate ostanejo v ozkih privatnih krogih. Žal.

Lp
J
Se čisto strinjam s tabo. Sam sem imel podoben primer. Dal sem mali oglas, da kupujem manjši kos karbonske palice z točno znanimi proporcijami ni kaj se je zgodilo, glih tolko, da se niso potovkli med sabo. Namreč začelo se je zmerjanje, češ da so eni nepismeni. Na koncu pa je moral G. Intruder posečt v boj in zbrisat poste. Sam pa sem kupil 1m palice v trgovini. Od takrat več ne dajem oglasov, raje modele stovčem do konca. Je pa tudi res, da sem na našem forumu kupil kar nekaj dobrih stvari, ki mi še vedno odlično služijo!
Sam sem bolj mahnjen na estetiko pri modelih tako, da me zelo moti, če nekdo paca skupaj modele in jih kaže po forumu. Vem, da nismo vsi enako spretni, ampak vsak se lahko potrudi.
Glede tujih forumov pa se strinjam s tabo, sam sem registriran tudi na RC Groups in moram rečt, da se ne spomnim, če sem naletel na žaljenje in podobno, kar se dogaja pri nas. Očitno se bomo morali spet kaj naučiti od drugih.
Forum sicer rad spremljam, še posebaj gradnjo in projekte, ker se mi zdi, da se tam najde največ uporabnih rešitev, pod drugi strani, pa me forum odbija, ker hitro zaidemo s teme. Se pa strinjam, da so mali oglasi ZAKON, če ne drugega, se da nasmejat do solz!
Ultralajt
Dr. Modelar
Prispevkov: 13473
Pridružen: 15 Nov 2004, 17:57
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Ultralajt »

Evo mene :D :D ne zajebavam, ne mečem polena, nisem nikomur nič fouš, nisem še nikogar "nategnil", nobeden se mi še ni preveč zameril....

in z veseljem objavljam modelarske poste.
Seveda me včasih potegne tudi noter v forumske limonade, a sem se danes odločil, da bom namesto branja kako se pere umazano perilo, raje bil v delavnici in delal modele.

Na primer, posti od danes:
viewtopic.php?t=14659

viewtopic.php?t=9239&start=10

No, danes smo (spet) leteli na jugozahodniku !!!
Priponke
Ni ga boljšga.....no, morda, če bi mel še en pir zraven ;)
Ni ga boljšga.....no, morda, če bi mel še en pir zraven ;)
na vetru s prijatelji.jpg (66.76 KiB) Pogledano 5564 krat
Uporabniški avatar
Intruder
Dr. Modelar
Prispevkov: 2285
Pridružen: 16 Nov 2004, 22:56
Kraj: Maribor

Odgovor Napisal/-a Intruder »

Mitja...lepo, da uživete na zraku. To še ni nič. Z prijateljem sva letela na JZ v petek, največji sunek je pa presegal 100km/h :D Bilo je super, niti hladno ni bilo, sem pa model na žalost poškodoval, ko sem ga želel ponovno sploviti. sunek vetra mi je tik pred izmetom odpihnil model iz roka ter pa krilično močno zabil ob tla :(

Jan
Ultralajt
Dr. Modelar
Prispevkov: 13473
Pridružen: 15 Nov 2004, 17:57
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Ultralajt »

Zadnje dni opažam, da se je luna zasukala v ugoden položaj za modelarje, saj je trenutno kvaliteta objav zrasla. Bedarije so dale prostor bolj zanimivim člankom.
Odgovori

Vrni se na Želje po novih prispevkih na portalu