Težava regulator hitrosti?

Debate o el. motorjih in krmilnikih.

Moderator: Coil

Odgovori
denis-rs
Začetnik
Prispevkov: 13
Pridružen: 08 Jun 2014, 13:04

Težava regulator hitrosti?

Odgovor Napisal/-a denis-rs »

Pozdravljeni

Ne dolgo nazaj sem pisal glede težave z baterijo.Včeraj sem napisal,da je problem rešen ampak očitno ni.

Vozilo Traxxas Stampede XL-5 2WD. Včeraj popoldan sem šel ven,da ga preizkusim in že so se začele težave. Regulator enostavno ni hotel prižgati zelene luči in v motorju se je zaslišal nek piskajoči glas.Po večkratnem odklopu baterije in ponovnem programiranju mi je le nekako uspelo avto spravit v pogon ampak avto je prav len,moči nima nikakršne.Prej se je ob polnem plinu postavljal na zadnja kolesa sedaj pa nič več.Opazil sem tudi,da se mi ko prižgem komando in nato avtomobil kolesa postavijo v eno stran in tako potem tudi ostanejo to se,da sicer popravit na komandi ampak prej mi to ni delal.In zdi se mi da se preveč segreje baterija.Vem da je to normalen pojav ko ga 15 minut vozim na polno ampak včeraj se mi je že ob preizkušanju,da ga spravim v pogon baterija zdela precej vroča.
Upam,da bom zadevo lahko dokaj poceni uredil oz.da bo po popravilu nekaj časa mir.

Hvala

l.p.
Denis
denis-rs
Začetnik
Prispevkov: 13
Pridružen: 08 Jun 2014, 13:04

Re: Težava regulator hitrosti?

Odgovor Napisal/-a denis-rs »

Napaka je bila na novi bateriji,ena celica je šla po gobe,sem jo odstranil in avto gre.
Servo pa še vedno postavlja kolesa v eno stran.
lp
Denis
Odgovori

Vrni se na Motorji in krmilniki