Prodam Kupim zaklenjeno ?

Vaše utemeljene kritike, vprašanja in problemi

Moderator: Mipo

Uporabniški avatar
albrehti
Razpravljalec
Prispevkov: 132
Pridružen: 12 Maj 2011, 07:40
Kraj: Žiri

Re: Zaklenjene teme

Odgovor Napisal/-a albrehti »

Bemti kakšna debata se je razvila.
Tud kar precej vroče krvi je bilo opaziti.
Kot kaže, bo(do) lastnik(i) foruma skenslali MO. Je pač njegova (njihova) pravica.
Še prej bi pa rad zvedel, glede na to, da "Mali Oglasi - Licitacije" niso zaklenjena tema, ali med licitatorji res ni kšeftarjev in preprodajalcev? Kot je videti iz uvodnega dela te teme, je to najmočnejši razlog za ukinjanje MO.
In kdo je (so) lastnik(i) foruma?
Vnaprej hvala za odgovor.
Ivan

└----┬-▲-┬----�
Uporabniški avatar
REDBARON
Freak
Prispevkov: 779
Pridružen: 21 Jan 2005, 13:31
Kraj: Kranj

Re: Zaklenjene teme

Odgovor Napisal/-a REDBARON »

Pozdravljeni,

Če je kdo bral današnje Delo, mu je sigurno padel v oči članek o Berniju Eclestonu, kako diktatorsko se je obnašal v F1 in kam jo je pripeljal - do dolgčasa. Na srečo so ga sedaj skenslali =D> ,

Dokaj podobno se obnašate tu na forumu moderatorji. Oblast ste vzeli v roke 2,3,4 člani foruma (dvomim, da tudi kaj finančno prispevate da zadeva teče kot teče, če JA se vam opravičujem).
Kako si lahko dovolite da se nekaj osebkov odloči in vzame nekaj sto članom foruma, nekaj kar ne obvladate več. Stanje MO ste sami pripeljali do tja kjer je.

Če se je lastnik foruma odločil da postavi forum, in ta deluje že nekaj let, ni fer do ostalih forumašev, da ker se je on, ali oni tako odločil da MO ukinejo.

Tudi sam delam v 100% privat firmi, pa se lastnik o večjih odločitvah posvetuje z nami zaposlenimi.
Tukaj na forumu pa se lastnik ,oz njegovi podaljški obnašajo do nas kot do raje. Konec koncev smo vsebino foruma ustvarili člani foruma.

MO sem vedno rad vsakodnevno pregledoval, in če sem kakšno zadevo rabil sem jo tudi skoraj vedno dobil, pa tudi prodal.
Če pogledate druge forume imajo vsi tudi MO,
Pa da mi ne bo kakšen Krist navrgel naj sam prevzamem delo moderatorja, saj se je sam javil za to delo in na ta način doprinaša dobro delo za modelarje, jaz ga pa na drug način (člani AK Kranj vedo kako).
LP Peter
saso
Administrator
Administrator
Prispevkov: 657
Pridružen: 18 Apr 2001, 01:00
Kraj: Ljubljana - Slovenia
Kontakt:

Re: Zaklenjene teme

Odgovor Napisal/-a saso »

Predno zaklenem še to temo.

Že dobrih 15 let dnevno prenašam težave z malimi oglasi. V zadnjih letih je situacija res postala neznosna. Hvala za super moderatorje malih oglasov, ki so delali red vsa ta leta. Ampak prišlo je do te mere, da se ukvarjamo samo še z malimi oglasi. Škoda mojega časa in časa moderatorjev. Zaradi tega sem sprejel odločitev, da se enostavno ukinejo.

Ne mi govoriti o demokraciji. Demokracija je do neke mere zdrava, pri malih oglasih je šlo pa čez vse mere. Lahko ste veseli (ali pa tudi ne?), da sem ukinil samo male oglase.

:lol: dobra šala. Tako, kot se bom odločil jaz, tako bo. Ne bomo zganjali prav nobene demokracije. Če komu kaj ni všeč lahko mirno zapusti ladjo in se odpravi kam drugam.
lp,
Saso :D/
hilti
Razpravljalec
Prispevkov: 103
Pridružen: 06 Apr 2009, 20:04
Kraj: Gorenjska 070 751 580

Re: Zaklenjene teme

Odgovor Napisal/-a hilti »

[quote="REDBARON"]Pozdravljeni,

Če je kdo bral današnje Delo, mu je sigurno padel v oči članek o Berniju Eclestonu, kako diktatorsko se je obnašal v F1 in kam jo je pripeljal - do dolgčasa. Na srečo so ga sedaj skenslali =D> ,

Dokaj podobno se obnašate tu na forumu moderatorji. Oblast ste vzeli v roke 2,3,4 člani foruma (dvomim, da tudi kaj finančno prispevate da zadeva teče kot teče, če JA se vam opravičujem).
Kako si lahko dovolite da se nekaj osebkov odloči in vzame nekaj sto članom foruma, nekaj kar ne obvladate več. Stanje MO ste sami pripeljali do tja kjer je.

Če se je lastnik foruma odločil da postavi forum, in ta deluje že nekaj let, ni fer do ostalih forumašev, da ker se je on, ali oni tako odločil da MO ukinejo.

Tudi sam delam v 100% privat firmi, pa se lastnik o večjih odločitvah posvetuje z nami zaposlenimi.
Tukaj na forumu pa se lastnik ,oz njegovi podaljški obnašajo do nas kot do raje. Konec koncev smo vsebino foruma ustvarili člani foruma.

MO sem vedno rad vsakodnevno pregledoval, in če sem kakšno zadevo rabil sem jo tudi skoraj vedno dobil, pa tudi prodal.
Če pogledate druge forume imajo vsi tudi MO,
Pa da mi ne bo kakšen Krist navrgel naj sam prevzamem delo moderatorja, saj se je sam javil za to delo in na ta način doprinaša dobro delo za modelarje, jaz ga pa na drug način (člani AK Kranj vedo kako).[/quote]

Bravo-zelo premišljeno in resnično povedano-potrebno je pomisliti na pomladek,ki prihajajo za nami-upam,da šeenkrat premislijo,preuredijo MO
hilti
Razpravljalec
Prispevkov: 103
Pridružen: 06 Apr 2009, 20:04
Kraj: Gorenjska 070 751 580

Re: Zaklenjene teme

Odgovor Napisal/-a hilti »

Sašo
Takle portal,totalno ista shema imajo nemci,in povsot pa koristijo male oglase,nevem zakaj tam uspeva tukaj pa ne-
V MO ste postavili preveč pravil-vse poenostavi in bo mir in bp
LP.
Uporabniški avatar
rc-ryder
Dr. Modelar
Prispevkov: 3140
Pridružen: 10 Dec 2012, 23:03

Re: Zaklenjene teme

Odgovor Napisal/-a rc-ryder »

hilti napisal/-a: Konec koncev smo vsebino foruma ustvarili člani foruma.
90% tvojih prispevkov je v MO ali brisanih... Kje je tu kaj ustvarjalnega?

LP
RC-Ryder - Degustiram modelarstvo O:)
Ultralajt
Dr. Modelar
Prispevkov: 13473
Pridružen: 15 Nov 2004, 17:57
Kontakt:

Re: Zaklenjene teme

Odgovor Napisal/-a Ultralajt »

Zadnjič spremenil Ultralajt, dne 30 Jan 2017, 21:45, skupaj popravljeno 1 krat.
aeroharpija
Razpravljalec
Prispevkov: 87
Pridružen: 14 Sep 2013, 21:09

Re: Zaklenjene teme

Odgovor Napisal/-a aeroharpija »

saso napisal/-a:Predno zaklenem še to temo.

Že dobrih 15 let dnevno prenašam težave z malimi oglasi. V zadnjih letih je situacija res postala neznosna. Hvala za super moderatorje malih oglasov, ki so delali red vsa ta leta. Ampak prišlo je do te mere, da se ukvarjamo samo še z malimi oglasi. Škoda mojega časa in časa moderatorjev. Zaradi tega sem sprejel odločitev, da se enostavno ukinejo.

Ne mi govoriti o demokraciji. Demokracija je do neke mere zdrava, pri malih oglasih je šlo pa čez vse mere. Lahko ste veseli (ali pa tudi ne?), da sem ukinil samo male oglase.

:lol: dobra šala. Tako, kot se bom odločil jaz, tako bo. Ne bomo zganjali prav nobene demokracije. Če komu kaj ni všeč lahko mirno zapusti ladjo in se odpravi kam drugam.
LP.Saso bi pa se lahko vsaj identificiral kot lastnik: ime in priimek,da vsaj vejo kdo jih je nagnal in skregal.lp.
Uporabniški avatar
albrehti
Razpravljalec
Prispevkov: 132
Pridružen: 12 Maj 2011, 07:40
Kraj: Žiri

Re: Zaklenjene teme

Odgovor Napisal/-a albrehti »

No, pa so šle še licitacije rakom žvižgat :D

=D>
Ivan

└----┬-▲-┬----�
saso
Administrator
Administrator
Prispevkov: 657
Pridružen: 18 Apr 2001, 01:00
Kraj: Ljubljana - Slovenia
Kontakt:

Re: Zaklenjene teme

Odgovor Napisal/-a saso »

Za nastalo situacijo ste si žal krivi uporabniki sami. Ne pravim, da vsi uporabniki, so pa definitivno nekateri, ki so krivi za nastalo situacijo. Verjetno ravno tisti, ki so najbolj glasni v tej temi.

Zakaj v tujini to funkcionira? Verjetno ravno mentaliteta uporabnikov. :roll:

Tema zaklepam. Če bo nastala nova tema o malih oglasih vam obljubim, da malih oglasov ne boste nikoli več videli na temu forumu.
lp,
Saso :D/
JanezP
Tekmovalec
Prispevkov: 208
Pridružen: 03 Dec 2007, 19:30

Mali oglasi

Odgovor Napisal/-a JanezP »

A mi lahko kdo razloži zakaj so malih oglasi zaklenjeni?!
Uporabniški avatar
andrej007
Profesor
Prispevkov: 1331
Pridružen: 06 Okt 2006, 12:43
Kraj: Domžale

Re: Mali oglasi

Odgovor Napisal/-a andrej007 »

Modelarstvo je droga ,ki škoduje predvsem finančnemu stanju odvisnika :lol: :roll: :lol:


lp Andrej
JanezP
Tekmovalec
Prispevkov: 208
Pridružen: 03 Dec 2007, 19:30

Mali oglasi in ego!

Odgovor Napisal/-a JanezP »

"Tvoj ego izstavlja čeke katerih tvoj razum ne more kriti!" Citat iz Napihnjencev.

Citat in tudi naslov filma iz katerega je citat sta kot naročeno in odražata stanje in dogajanje okoli MO.
Zakaj se oglašam, ker se običajno bolj poredko? Zato ker rad prebiram ta forum in sem vsakič prečekirav" tudi MO. V vseh teh letih ko sem član tega foruma sem tudi marsikaj preko njh tudi nabavil. Običajno je bila tudi cena ugodna.

Zato fantje pamet v roke, vsak malce porezat svoj ego in si seči v roke in še naprej aktivno sodelovati pri moderiranju tega foruma, takšnega kot je bil do tega spora. Poleg tega pa še nekaj kar se tiče vseh moderatorjev. Forum ni vaš, forum je od vseh nas in je nezaslišano, da si nekdo uzurpira pravico da zaklene temo katero so koristili skoraj vsi člani foruma.

lp,Janez
neodym4
Razpravljalec
Prispevkov: 155
Pridružen: 27 Nov 2002, 01:00
Kraj: Kranj

Kaj je z malimi oglasi

Odgovor Napisal/-a neodym4 »

Pozdravljeni,

mislim, da smo upravičeni vsaj do nekega pojasnila kam je izginila najbolj priljubljena tema foruma.
Gre za neko novo pravno omejitev / problem?
Ali bolj enostavno - problem z moderatorji?

Predvsem pa ali lahko pričakujemo kdaj ponovno obuditev te teme, oziroma če je z njo dokončno konec.
Uporabniški avatar
Mipo
Dr. Modelar
Prispevkov: 3303
Pridružen: 15 Nov 2004, 11:59
Kraj: Vrtojba

Re: Kaj je z malimi oglasi

Odgovor Napisal/-a Mipo »

neodym4 napisal/-a:Pozdravljeni,

mislim, da smo upravičeni vsaj do nekega pojasnila kam je izginila najbolj priljubljena tema foruma.
Gre za neko novo pravno omejitev / problem?
Ali bolj enostavno - problem z moderatorji?
Zanimivo razmišljanje. Nikoli ne pomislimo nase.
Ali je problem lahko tudi na naši, uporabniški strani?
Fratello
Razpravljalec
Prispevkov: 103
Pridružen: 26 Avg 2006, 16:29
Kraj: Kamnik
Kontakt:

Mali oglasi - tega ni več ?

Odgovor Napisal/-a Fratello »

Kaj ni več teme mali oglasi ?
Zaklenjeno

Vrni se na Pohvale, pritožbe in pomoč uporabnikom