Prodam Kupim zaklenjeno ?

Vaše utemeljene kritike, vprašanja in problemi

Moderator: Mipo

Krist
Dr. Modelar
Prispevkov: 6864
Pridružen: 09 Jul 2005, 05:22

Re: Prodam Kupim zaklenjeno ?

Odgovor Napisal/-a Krist »

Motka napisal/-a:Da dodam nekaj v to temo kot navaden smrtnik, ki pride na forum po nasvete, ideje in novosti.
Mislim, da vprašanje zakaj ni butasto. Dokler se ni Prodam/Kupim zaprl nisem nikjer zasledil, da to postaja veliko breme moderatorjem, sami ste omenili, da debate tečejo v skritem kotičku.
Tudi mene je zanimalo kaj se je zgodilo nakar nenadoma naletim na ta post in vidim, da smo pred tem, da propade celoten forum. Superca.
Ker ste se spravljali na poste uporabnikov, priznam, da je tudi moja zgodovina bolj prazna, ker se mi nabijanje postov zdi butasto, ne dodaja vrednosti in otežuje iskanje oz. branje določene teme.
Vendar pa to ne pomeni, da ne cenim vsebine, ki mi jo forum ponuja.
Karkoli se bo zgodilo z oglasi, upam, da bo forum preživel!
=D>
Krist
Dr. Modelar
Prispevkov: 6864
Pridružen: 09 Jul 2005, 05:22

Re: Zaklenjene teme

Odgovor Napisal/-a Krist »

tomazslo napisal/-a:
Vse to smo že mnogokrat probali, tudi ko sem še jaz bil moderator. "Nasilje" in inovativnost nekaterih, ki so se izključno bavili le s kšeftanjem in preprodajo, je bilo premočno. Kar sponmi se, da so vsak dan dajali na novo oglase, so bili vedno na prvi strani, tudi meni so grozili in izvajali pritisk vsak dan na različne načine, tudi z grožnjami fizičnega obračunavanja. Enostavno je taka varianta, kot je bila do sedaj najboljša, pa še to ni idealna. Naredi malo pregled nickov kdo največ oglašuje, poleg tega pa niti aviončka še ni fural, v bistvu tudi nobenega koristnega prispevka v forumu niso napisali, na forumu, ki je namenjen modelarstvu in ne kšeftanju. Vsak moderator se preje ali kasneje vpraša, ja kaj mi je pa treba svoj prosti čas zapravljati za MO, na koncu pa tako ali tako dobim samo grajo, namesto pohvale. Danes je na razpolago poceni roba za naš hobi, vsak si jo lahko nabavi tudi preko spleta in preprodaja za naivneže v bistvu sploh ne cveti več, zato je njihova nervoza in nestrpnost še veliko večja. MO naj bi bili namenjeni izključno temu, da se neke robe , ki jo ne potrebuješ več, tudi znebiš po neki simbolni ceni. Mnogi od nas modelarimo, limamo režemo in podobno in z leti se te robe nabere, da jo nimaš več kam dati. Ko to ponudimo na MO, se jo v bistvu znebimo za neko ceno, ki niti stroške materiala in opreme ne pokrije. Samo to je funkcija MO, vse ostalo je pa trgovanje, ki je tudi v nasprotju z tudi veljavno zakonodajo, katere posledice bi pa lahko nosil lastnik portala, ki nam nenazadnje zastonj nudi možnost sodelovanja na forumu.
=D>
oldtimer 65
Razpravljalec
Prispevkov: 170
Pridružen: 14 Jul 2012, 14:10
Kraj: Ljubljana

Re: Prodam Kupim zaklenjeno ?

Odgovor Napisal/-a oldtimer 65 »

Ultralajt napisal/-a:
Dejal je nekako takole: Zakaj pa ne bi pustili male oglase na forumu pri miru in jih sploh ne bi moderirali. Čisto brez moderatorjev. Pa naj kupci in prodajalci dajejo gor oglase po mili volji brez omejitev (kot je sedaj za potrebno število postov..), le komentiranje oglasov bi onemogočili. Z odpravo omejitev za objavo oglasa bi se zmanjšalo število nepotrebnih nabijanj postov v smislu ("Lep model!", "Kdaj bo tole poletelo?" ipd..)

Se povsem strinjam z razmišljanjem kolega. S tem bi pustili peskovnik malih oglasov po volji kupcev in prodajalcev in naj se potem kar sami med seboj menijo, ne pa, da je moderator en vmesni člen na katerega pade breme urejanja, opozarjanja na pravila in da nanj pada kup pripomb ipd.. , "tehnični del foruma" pa bi s tem ostal izoliran od morebitnih olaševalskih zdrah.


LP Mitja
+1 =D>
Uporabniški avatar
tomazslo
Profesor
Prispevkov: 1369
Pridružen: 22 Jun 2010, 19:07
Kraj: Kranjska Gora
Kontakt:

Re: Prodam Kupim zaklenjeno ?

Odgovor Napisal/-a tomazslo »

Ultralajt napisal/-a:Par minut nazaj sem se pogovarjal s kolegom in je pogovor nanesel tudi na naš forum. Pa mi je povedal menje, ki se mi zdi precej pametno!

Dejal je nekako takole: Zakaj pa ne bi pustili male oglase na forumu pri miru in jih sploh ne bi moderirali. Čisto brez moderatorjev. Pa naj kupci in prodajalci dajejo gor oglase po mili volji brez omejitev (kot je sedaj za potrebno število postov..), le komentiranje oglasov bi onemogočili. Z odpravo omejitev za objavo oglasa bi se zmanjšalo število nepotrebnih nabijanj postov v smislu ("Lep model!", "Kdaj bo tole poletelo?" ipd..)

Se povsem strinjam z razmišljanjem kolega. S tem bi pustili peskovnik malih oglasov po volji kupcev in prodajalcev in naj se potem kar sami med seboj menijo, ne pa, da je moderator en vmesni člen na katerega pade breme urejanja, opozarjanja na pravila in da nanj pada kup pripomb ipd.. , "tehnični del foruma" pa bi s tem ostal izoliran od morebitnih olaševalskih zdrah.

Se strinjam tudi s kolegom ko je dejal, da je v teh letih odkar forum obstaja, postal neke vrste modelarska tehnična dediščina, saj lahko tu najdemo ogromno modelarskih tem, ki so izjemne in vredne ohranitve.

LP Mitja
Mitja dobro veš (kot soustvarjalec), kaj vse je bilo narejenega, da so bili MO vsaj za silo sprejemljivi, samo pritiski prekupčevalcev so premočni, in na koncu vsakemu moderatorja "poči", enostavno ne gre več. Brez moderiranja na žalost ne gre. Nihče noče upoštevati dejstev, da so MO "mali oglasi" in da spadajo po zakonu tako v temo oglaševalskega zakona, kot tudi v temo delo na črno. In kdo tukaj v primeru inšpekcije potegne najkrajšo...lastnik portala. Brez moderiranja MO ne more biti, ker v nasprotnem, lahko izgubimo cel forum, kar bi bila pa za nas velika škoda.

Pa še to, ob ukinitvi MO bi bilo tudi v pravila foruma napisati, da je nedopustno kakršnokoli oglaševanje prodaje ali nakupa v drugih temah, kor so naprimer, vpiši novico ali klubski del foruma. Ker po mojih izkušnjah so ti "kšeftarji" tako nasilni, da bodo našli vsako luknjo, samo da bodo dosegli svoje...
Hvasti
Freak
Prispevkov: 830
Pridružen: 21 Jul 2005, 11:02

Re: Prodam Kupim zaklenjeno ?

Odgovor Napisal/-a Hvasti »

.
Zadnjič spremenil Hvasti, dne 30 Jan 2017, 16:18, skupaj popravljeno 2 krat.
Uporabniški avatar
Buschi
Freak
Prispevkov: 577
Pridružen: 06 Nov 2005, 15:14
Kraj: Šempeter v Savinjski dolini

Re: Zaklenjene teme

Odgovor Napisal/-a Buschi »

Škoda, jaz sem skoraj vse, če seštejem na hiter, 2 offroada, 1 onroada, 4 drifte, 3 letala, enih 10 2S harcase lipotov in še in še kupil ravno preko forumskih malih oglasov.
Mentor modelarskega krožka.
mihec87
Dr. Modelar
Prispevkov: 3864
Pridružen: 24 Jan 2005, 18:57
Kraj: Velenje

Re: Prodam Kupim zaklenjeno ?

Odgovor Napisal/-a mihec87 »

Pa dajte že nehat z temi kšeftarji, pri nas z modelarsko robo kšeftaš samo če si hočeš delat minus-komu je še uspelo kaj prodat za več kot je pa vložil v zadevo(že samo materialno)...?

MO nobenga niso motile dokler se ni začelo o teh misterijoznih "kšeftarjih"..

Če pa se je komu z leti nabralo malo več pa naj proda...
Modelarji smo kot trobentice,ko skopni sneg ter pride pomlad, pokukamo na plano..
Uporabniški avatar
tomazslo
Profesor
Prispevkov: 1369
Pridružen: 22 Jun 2010, 19:07
Kraj: Kranjska Gora
Kontakt:

Re: Prodam Kupim zaklenjeno ?

Odgovor Napisal/-a tomazslo »

Hvasti napisal/-a:Pa bom vseeno mal napisal. Ne zastopim kateri so ti "kšeftaji", ker če pogledam po oglasih kateri prodajmo smo večinoma modelarji sami.
Hvasti sorry, če ne razumeš.... Prijavi se za moderatorja in ti naprej to furaj, pa bo vse ok...vsaj po tistemu, kar tukaj pišeš. .
Zadnjič spremenil tomazslo, dne 28 Jan 2017, 21:26, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
albrehti
Razpravljalec
Prispevkov: 132
Pridružen: 12 Maj 2011, 07:40
Kraj: Žiri

Re: Zaklenjene teme

Odgovor Napisal/-a albrehti »

Tudi meni se zdi, da se kšeftarje lahko hitro (skoraj takoj) spregleda in se jih tudi ignorira.
Škoda :( . Moja flota je v glavnem iz malih oglasov in ni od preprodajalcev.

:cry:

A v licitacijah pa ni kšeftanja?

Samo vprašam.
Ivan

└----┬-▲-┬----�
Uporabniški avatar
tomazslo
Profesor
Prispevkov: 1369
Pridružen: 22 Jun 2010, 19:07
Kraj: Kranjska Gora
Kontakt:

Re: Zaklenjene teme

Odgovor Napisal/-a tomazslo »

albrehti napisal/-a:Tudi meni se zdi, da se kšeftarje lahko hitro (skoraj takoj) spregleda in se jih tudi ignorira.
Škoda :( . Moja flota je v glavnem iz malih oglasov in ni od preprodajalcev.

:cry:

A v licitacijah pa ni kšeftanja?

Samo vprašam.
Večina modelarjev, ki jih poznam, ima to spletno stran odprto skoraj vsak dan, pa ne zaradi MO, ampak zaradi vsebin, ki nas zanimajo. Da bi zaradi MO zbombardirali forum, bi bila največja neumnost in posledično škoda, ker prav na forumu dobimo ogromno koristnih informacij. Naj se MO ukinejo in bomo vsi zadovoljni, pa tudi večnih prerekanj in prepričevanj bi se s tem izognili. Obstaja cel kup modelarskih malih oglasov na spletu in z ukinitvijo te pereče večne teme, ne bo nobene škode. Naj forum še naprej opravlja svojo vlogo, brez hude krvi in negodovanja.
Uporabniški avatar
peugeot1
Freak
Prispevkov: 924
Pridružen: 16 Nov 2004, 18:05
Kraj: Selca

Re: Zaklenjene teme

Odgovor Napisal/-a peugeot1 »

tomazslo napisal/-a:
albrehti napisal/-a:Tudi meni se zdi, da se kšeftarje lahko hitro (skoraj takoj) spregleda in se jih tudi ignorira.
Škoda :( . Moja flota je v glavnem iz malih oglasov in ni od preprodajalcev.

:cry:

A v licitacijah pa ni kšeftanja?

Samo vprašam.
Večina modelarjev, ki jih poznam, ima to spletno stran odprto skoraj vsak dan, pa ne zaradi MO, ampak zaradi vsebin, ki nas zanimajo. Da bi zaradi MO zbombardirali forum, bi bila največja neumnost in posledično škoda, ker prav na forumu dobimo ogromno koristnih informacij. Naj se MO ukinejo in bomo vsi zadovoljni, pa tudi večnih prerekanj in prepričevanj bi se s tem izognili. Obstaja cel kup modelarskih malih oglasov na spletu in z ukinitvijo te pereče večne teme, ne bo nobene škode. Naj forum še naprej opravlja svojo vlogo, brez hude krvi in negodovanja.

Lp.

Kakšne vsebine no? Daj nehajte prodajat bučke in to sami sebi. Modelarska scena v Sloveniji, že nekaj let zamira. Res je, da se najde sem in tja še kakšna tema, ki je zanimiva ostalo pa ni vredno komentarja. Od vsega so bili še najbolj zanimivi mali oglasi. Pa ne mi zdaj, kdo bo zadovoljen pa kdo ne. Na slabšem smo vsi. Dobil oz. kupil si lahko dobre stvari za zmerno ceno. Pač, stvar dogovora, oz. prodajalca če se je nekaj hotel znebiti.
Forum in to bilokateri, brez malih oglasov je ničvreden.

Lp, Klemen
Ljubezen: ime ji je letenje!!!
Uporabniški avatar
tomazslo
Profesor
Prispevkov: 1369
Pridružen: 22 Jun 2010, 19:07
Kraj: Kranjska Gora
Kontakt:

Re: Zaklenjene teme

Odgovor Napisal/-a tomazslo »

peugeot1 napisal/-a:
Kakšne vsebine no? Daj nehajte prodajat bučke in to sami sebi. Modelarska scena v Sloveniji, že nekaj let zamira.

Lp, Klemen

Na hitro sem preletel nekaj tvojih zadnjih komentarjev in že v prvih videl, da si prav na forumu dobil določene informacije...a so to za tebe bučke. Verjetno se tudi najde nekdo, ki mu forum ne ustreza, vendar velika večina nas je takih, ki ga imamo za svojega...
Uporabniški avatar
peugeot1
Freak
Prispevkov: 924
Pridružen: 16 Nov 2004, 18:05
Kraj: Selca

Re: Zaklenjene teme

Odgovor Napisal/-a peugeot1 »

tomazslo napisal/-a:
peugeot1 napisal/-a:
Kakšne vsebine no? Daj nehajte prodajat bučke in to sami sebi. Modelarska scena v Sloveniji, že nekaj let zamira.

Lp, Klemen

Na hitro sem preletel nekaj tvojih zadnjih komentarjev in že v prvih videl, da si prav na forumu dobil določene informacije...a so to za tebe bučke. Verjetno se tudi najde nekdo, ki mu forum ne ustreza, vendar velika večina nas je takih, ki ga imamo za svojega...

Lp.

Seveda se najde informacije. Mogoče sem se malo nerodno izrazil. Ampak nasploh stvar pada. Če pogledamo nekaj let nazaj koliko tem je bilo. Na čase si komaj sledil. Še bolj pa bo,tudi na račun malih oglasov. Sicer ne vem za druge, ampak sam sem jih rad in redno spremljal. Sploh če nekaj iščeš in bi rad kupil in to kot sem že prej omenil po dobri ceni. Ali pa prodal😊. Škoda se mi to zdi.
Se pa tudi strinjam, da nek red mora bit. Kar pa potegne za sabo nekoga, da ga vzdržuje, ker če ga ni pa tudi vemo kaj je bilo😈.


Lp,Klemen
Ljubezen: ime ji je letenje!!!
Uporabniški avatar
_NoBoDy_
Razpravljalec
Prispevkov: 92
Pridružen: 02 Maj 2007, 17:13

Re: Prodam Kupim zaklenjeno ?

Odgovor Napisal/-a _NoBoDy_ »

mislim da taki pogovori in tako razmišljanje kot ga imate eni tu bol smeta kot pa 100 enakih oglasov na eni strani...pa sigurno nisem edini, ki tako misli....zbrišite ta forum pa mir če vas vse moti :roll: bruh
Vsakemu modelarju se nabere robe, ki je ne rabi več ali pa jo je kupil in je zaradi sprememb ne bo potreboval..čist modelarska stvar, ki tudi spada na to stran..prav tako glede tem "zanimivi videi" in podobno ko so bile pripombe na nekatere uporabnike, da samo tam postajo..modelarstvo je hobi/zabava, tudi ta stran bi morala biti temu namenjena..
to je to z moje strani, hvala lepa in lep pozdrav.
Uporabniški avatar
Zaunkönig
Profesor
Prispevkov: 1473
Pridružen: 20 Feb 2012, 09:51
Kraj: Ljubljana

Re: Prodam Kupim zaklenjeno ?

Odgovor Napisal/-a Zaunkönig »

Še dobro da obstaja RC-Network.de ... tam lahko mirno naprej prodajamo in kupujemo :D

Kšeftarji so hudič :lol: :lol:
DS Day - Velika Planina Official Video ... Welcome to the Dark Side

https://youtu.be/OAtj3f9Wsv0
Uporabniški avatar
ziga123
Tekmovalec
Prispevkov: 313
Pridružen: 25 Avg 2011, 13:37
Kraj: Šentjur

Re: Prodam Kupim zaklenjeno ?

Odgovor Napisal/-a ziga123 »

Kot sem že parkrat napisal, forum niso mali oglasi...

Krist je zadel bistvo foruma zato +1
In tudi jaz nimam nič proti da se mali oglasijo zaprejo saj imamo zato bolho in podobne strani...
Vsak dan sem na forumu po 1, 2 ali več ure in vedno ko kliknem na neprebrani prispevki vedno več sranja od Malih oglasov.
Lp
Žiga
Hitec optic 6 sport
Multiplex royal 7
Sanwa MT-44
Pichler Domino, Orion, Sniper FunCub
Libella Dlg
Kyosho Inferno MP7.5 Sports 3 1/8
kyosho inferno mp9e 1:8 tki1
street jam ota r31 drift 1:10
Traxxas e-revo 1/16

Groupner Mc-20
Uporabniški avatar
Zaunkönig
Profesor
Prispevkov: 1473
Pridružen: 20 Feb 2012, 09:51
Kraj: Ljubljana

Re: Prodam Kupim zaklenjeno ?

Odgovor Napisal/-a Zaunkönig »

ziga123 napisal/-a:Kot sem že parkrat napisal, forum niso mali oglasi...

Vsak dan sem na forumu po 1, 2 ali več ure in vedno ko kliknem na neprebrani prispevki vedno več sranja od Malih oglasov.
Lp
Žiga
Na rc-network imajo to urejeno kot pri nas bidanje v licitacijah. Oglasi se ne prikazujejo v neprebranih prispevkih. Se moraš naročit na temo, da dobiš obvestilo. Je pa tam v povprečju 15 novih oglasov na uro samo v temi letala.
DS Day - Velika Planina Official Video ... Welcome to the Dark Side

https://youtu.be/OAtj3f9Wsv0
Uporabniški avatar
UROŠ MURKOVIČ
Dr. Modelar
Prispevkov: 2428
Pridružen: 25 Dec 2005, 12:29
Kraj: Lj-Črnuče MKV-Vrhnika

Re: Prodam Kupim zaklenjeno ?

Odgovor Napisal/-a UROŠ MURKOVIČ »

ziga123 napisal/-a:Kot sem že parkrat napisal, forum niso mali oglasi...

Krist je zadel bistvo foruma zato +1
In tudi jaz nimam nič proti da se mali oglasijo zaprejo saj imamo zato bolho in podobne strani...
Vsak dan sem na forumu po 1, 2 ali več ure in vedno ko kliknem na neprebrani prispevki vedno več sranja od Malih oglasov.
Lp
Žiga
Od 1do več ur na dan???? Kaj se ga na pamet učiš?? Pa če te že tok motijo mali oglasi jih pa ne beri pa je.
Tut moja ženka je sestavljala avione.

http://www.facebook.com/profile.php?id=100002305024191
http://www.mkv-klub.si/
a911
Začetnik
Prispevkov: 31
Pridružen: 09 Feb 2006, 18:27
Kraj: Dramlje

Re: Prodam Kupim zaklenjeno ?

Odgovor Napisal/-a a911 »

Forum spremljam že 10+ let. Sicer bolj malo sodelujem, ker je modelarstvo na stranskem tiru, imam pa dva sinova in starejši je že veliko odnesel od tu. In tudi mlajši bo. V veliko pomoč so mi tudi MO. Spremljam jih tu in na bolhi. In v teh 10 letih sem prepričan, da tu ni bilo toliko "kšeftarjev", kot na bolhi. In tudi po logiki se "kšeftarji" izogibajo specializiranih forumov za prodajo, ker je uporabnik foruma v povprečju veliko bolj izobražen na tem področju in ne bo padel na sumljive cene tako hitro. Sam veliko večjo kredibilnost dajem oglasom tu, kot na bolhi.
Če se MO ne da urediti tako, da bi bilo manj dela za moderatorje, pa tudi razumem. Vsak dan delati pol ure ali uro in pri tem prejemati grožnje [-X
Mogoče pa se da prodati kakšen oglas na portalu in s tem denarjem nekako pokriti stroške moderatorjem?
Res bo škoda če se ukinejo oglasi....
Čur
Tekmovalec
Prispevkov: 274
Pridružen: 05 Dec 2004, 14:58
Kraj: Novo mesto

Re: Zaklenjene teme

Odgovor Napisal/-a Čur »

Kšeftanje, pa zaslužkarstvo, pa ukinitev oglasov zaradi tega se mi zdi popoln nesmisel.
Mislim da je rubrika Oglasi koristna, saj omogoča prodajo zadev, ki jih je modelar "prerasel", omogoča nakupe cenejših, rabljenih zadev mlajšim, začetnim modelarjev in tako se krog modelarjev širi. Vsi smo dovolj stari in pametni, da veš kakšne so cene in kaj se splača kupiti in kaj ne.
Tudi če nekdo kaj kupi na Kitajskem ali drugje v tujini, in četudi je par evrov dražje, nič hudega. NIso vsi "izobraženi" za naročanje preko spleta in plačevanje preko PayPala ali podobnega.
Seveda pa se v vsaki zadevi najdejo biseri, ki to izkoriščajo, vendar jih okolica kmalu prepozna.
Torej: oglasi da in seveda možnost, da sam umakneš ko je prodano ali ko ne želiš več prodajati.
Uporabniški avatar
tomazslo
Profesor
Prispevkov: 1369
Pridružen: 22 Jun 2010, 19:07
Kraj: Kranjska Gora
Kontakt:

Re: Prodam Kupim zaklenjeno ?

Odgovor Napisal/-a tomazslo »

a911 napisal/-a:Spremljam jih tu in na bolhi. In v teh 10 letih sem prepričan, da tu ni bilo toliko "kšeftarjev", kot na bolhi.
Predlagam, da zaključimo debato okoli MO. Ja je možnost na bolhi, FB ima svojo stran in še kar nekaj je teh oglaševalskih forumov.

Že leta se pregovarjamo okoli tega, vendar nikoli konec "pametovanja".
Sam se sprašujem, zakaj bi nekomu, ki nam brezplačno nudi forum, delali sive lase in probleme. Se je pač vodstvo odločilo in tako je.

Nekateri ste v tej debati šimfali kompletni forum, zaradi MO, kot da je to edina tema in edini namen foruma, pa ravno to ni namen foruma. Tisti, ki ni uporabljal foruma za drugo, kot samo za MO, ga pač ne bo več, tko pač je. Bo pa malo več brskal po FB Modelarski mali oglasi, bolhi ali kje drugje, alternativa obstaja.

Vseskozi sem tudi opozarjal, da nenazadnje z malimi oglasi hodimo po robu veljavne zakonodaje in da se lahko zgodi, da bi ob morebitnem inšpekcijskem nadzoru celo izgubili forum. Sam imam to izkušnjo in sem skoraj "doktoriral" prav na malih oglasih v mojem mediju, in se z veliko truda , tudi pomočjo pravnikov, nekako z minimalnimi posledicami, izmazal iz te godlje. Vsak latnik medija (tudi spletnega) je odgovoren za spoštovanje zakonodaje in je prvi, ki za to tudi odgovarja. V zakonodaji MO ne obstajajo, obstaja samo oglaševanje in za vsebino oglasa je odgovoren lastnik medija in ne oglaševalec, lastnik medija nosi posledice in je tisti, ki mora predhodno pred vsako objavo preveriti vsa dejstva, ki jih zakonodaja predpisuje.

Tudi sam sem sem se kake odvečne robe znebil ali kaj nabavil preko MO. Razumem pa lastnika in tiste, ki so pomagali pri urejanju, da v nedogled eni in isti problemi počasi "nafilajo pisker" in da v nekem momentu tudi preraste še sprejemljivo. Vsa leta se pojavlja isti vzorec, popolnoma enak, kot se je tudi v času, ko sem bil jaz moderator. Pravila so dokaj dodelana, samo držati bi se jih bilo potrebno. Da mora pa moderator za vsak oglas, ki ni v skladu z pravili, potem v zagovor še prepričevati oglaševalca preko mailov, zasebnih sporočil in podobno in se spuščati v dialog "kdo ima daljšega", je pa nesprejemljivo.

Predlagam, da zaključimo debato okoli MO in se raje posvetimo našim temam, kar je tudi edini namen tega foruma.
Uporabniški avatar
ziga123
Tekmovalec
Prispevkov: 313
Pridružen: 25 Avg 2011, 13:37
Kraj: Šentjur

Re: Prodam Kupim zaklenjeno ?

Odgovor Napisal/-a ziga123 »

UROŠ MURKOVIČ napisal/-a:
ziga123 napisal/-a:Kot sem že parkrat napisal, forum niso mali oglasi...

Krist je zadel bistvo foruma zato +1
In tudi jaz nimam nič proti da se mali oglasijo zaprejo saj imamo zato bolho in podobne strani...
Vsak dan sem na forumu po 1, 2 ali več ure in vedno ko kliknem na neprebrani prispevki vedno več sranja od Malih oglasov.
Lp
Žiga
Od 1do več ur na dan???? Kaj se ga na pamet učiš?? Pa če te že tok motijo mali oglasi jih pa ne beri pa je.
Mah to je tisto ko sem na računalniku pa imam internet skos pržgan pa posledično tudi forum. Pa rifrešam vsake toliko neprebrane prispevke pa pobrskam še kaj drugega ko me zanima sploh sedaj ko sem šel iz letal na rc avtomobile.
Ne učim se ga napamet je preveč vsega :)
Verjemi da zelo redko odprem kakšen mali oglas.
Lp
Žiga
Hitec optic 6 sport
Multiplex royal 7
Sanwa MT-44
Pichler Domino, Orion, Sniper FunCub
Libella Dlg
Kyosho Inferno MP7.5 Sports 3 1/8
kyosho inferno mp9e 1:8 tki1
street jam ota r31 drift 1:10
Traxxas e-revo 1/16

Groupner Mc-20
Uporabniški avatar
damjanr
Razpravljalec
Prispevkov: 80
Pridružen: 10 Feb 2005, 13:21
Kraj: maribor

Re: Zaklenjene teme

Odgovor Napisal/-a damjanr »

Ne vem zakaj moremo biti zaradi par preprodajalcev vsi prikrajšani? Kaj se ne da enostavno blokirat osebka, za katerega se jasno vidi, da preprodaja?
Mali oglasi so sestavni del vsakega foruma.
Victorious warriors win first…and then go to war, while defeated warriors go to war first…and then seek to win.
Uporabniški avatar
ziga123
Tekmovalec
Prispevkov: 313
Pridružen: 25 Avg 2011, 13:37
Kraj: Šentjur

Re: Zaklenjene teme

Odgovor Napisal/-a ziga123 »

Vam je res vsem dolgčas
Pač so se tako odločili in basta...
Hitec optic 6 sport
Multiplex royal 7
Sanwa MT-44
Pichler Domino, Orion, Sniper FunCub
Libella Dlg
Kyosho Inferno MP7.5 Sports 3 1/8
kyosho inferno mp9e 1:8 tki1
street jam ota r31 drift 1:10
Traxxas e-revo 1/16

Groupner Mc-20
Uporabniški avatar
jenx1lo
Razpravljalec
Prispevkov: 157
Pridružen: 24 Jan 2010, 11:26
Kraj: Celje

Re: Zaklenjene teme

Odgovor Napisal/-a jenx1lo »

Očitno gre nekaterim zelo v nos zaradi MO da je treba o tem razgljabljati povsem forumu,jao a se ne more to ena sama tema odpret pa basta!!
Zaklenjeno

Vrni se na Pohvale, pritožbe in pomoč uporabnikom