Pohvala

Vaše utemeljene kritike, vprašanja in problemi

Moderator: Mipo

iMan
Razpravljalec
Prispevkov: 66
Pridružen: 02 Apr 2014, 14:51

Pohvala uporabniku "ucakar"

Odgovor Napisal/-a iMan »

Rad bi pohvalil uporabnika ucakar ,zelo fer trgovec ,dobis natancno to kar si se dogovoril,z razlago in vso podporo ,torej pomocjo .
Zelo rad pomaga svetuje in ni eden tistih ki obljubi in tega ne izpolni.
Hvala Andrej ,in toplo priporocam trgovanje z njim.
Lp
memberlist.php?mode=viewprofile&u=244
kokta
Začetnik
Prispevkov: 2
Pridružen: 24 Maj 2018, 17:52

Pohvala

Odgovor Napisal/-a kokta »

Pozdrav

Imel sem veliko željo se ukvarjat s heliji. Ker nimam znanja sem tu v treh mesececih 2x prosil za pomoč,nudil tudi pošteno plačilo. Od čez 400 ogledov se mi javi samo en helikopteraš s katerim nisva naredila nič. Očitno sem še vedno naiven čeprau star čez 50.Mislil sem da, me boste zasuli s ponudbami,namreč ponudil sem 200 evrov za 4...5 ur.....to je večini v slo.tedenski zaslužek....in ker je jamranje,da ni denarja slo.nacionalni šport sem res pričakoval nek odziv.No pa sem namesto da dobim pomoč....izgubil voljo do vsega.
Zato bi se rad zahvalil....Hvala fantje ,krasni ste res.

Mogoče še to...ne rabim nobenih komentarjev....preberi in si misli svoje.

Dodano 10.09

Moj heli leti....zahvaliti pa se moram dvem fantom,eden je tole prebral in drugi se je ponudil da pomaga....vse v delih...po 4 urah pa heli v zrak in na glavo. Kdo sta vesta ....in hvala vama,hvaležen zeeeeloooo!!!Lahko pa namignem ...malo....V Kršem je lepo.

Še 1x hvala.

lp.
Zadnjič spremenil kokta, dne 10 Sep 2018, 19:50, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
miharix
Profesor
Prispevkov: 1077
Pridružen: 16 Jun 2008, 22:06
Kraj: Kamnik / LJ
Kontakt:

Re: Pohvala

Odgovor Napisal/-a miharix »

Heli scena je pri nas žal precej v upadu.
(sam sem pred leti letel a tuj nenastavljen heli si zagotovo nebi upal, brez par ur osveževanja na simulatorju,
še manj če naj bil zato plačan saj se nato logično pričakuje, da res obvladam)


Zapiši si v profil od kod si, bo verjetnost da se ti kak helijaš javi precej večja.

Pa ne zgubit volje, tudi kot samouk(s pomočjo interneta, tega foruma ter simulatorja)
se lahko naučiš nastavit & letet heli(preverjetno na lastni koži). :wink:
Lp,
M.

Uporabno za začetnike: https://zemljevid.miharix.eu
https://tim.izdelal.si

Revija TIM ima 60 let - Če še nikoli nisi nič objavil v TIM-u, se opogumi in napiši kak prispevek(nasveti,predelave,gradnja,tekmovanja,preizkusi...).
lojze
Razpravljalec
Prispevkov: 94
Pridružen: 09 Feb 2005, 20:49
Kraj: Osluševci

Pohvala

Odgovor Napisal/-a lojze »

Zadnje čase berem forum pa ugotavljam,da pa vendarle, jaz imam srečo. Ko sem želel sestaviti heksakopter,mi je po Skypu pomagal nekdo iz Češke. Potem sem si zaželel še montažo kamere in monitor. Brez Andreja iz okolice Ljubljane, nikoli ne bi mogel priti do tega.
Naj se vam moje naslednje pisanje ne zdi kot reklama! Ker često zahajam na Češko, sem v RCstudio, kupil Frsky Horus X10S s Frsky programom. Dan ali dva sem se trudil nekaj naprogramirati,pa mi ni uspelo. Kolegi so mi svetovali menjavo programa za Open TX. Zjutraj sem poklical prodajalca in takoj sva se povezala preko računalnika. Za deset minut sem imel v oddajniku nov program. Zdaj pa ,,,špila,,,, vse. Tako se dela! V tem trenutku je prav, da se zahvalim Andreju in RCStudiu iz Brna. lojze K.
letu zdar, triskam mar!
Odgovori

Vrni se na Pohvale, pritožbe in pomoč uporabnikom