TEKST IZGINIL NA PREDOGLEDU, FAJN, ANE !!!

Vaše utemeljene kritike, vprašanja in problemi

Moderator: Mipo

Odgovori
Uporabniški avatar
borut.
Razpravljalec
Prispevkov: 116
Pridružen: 20 Avg 2007, 21:58
Kraj: Kranj

TEKST IZGINIL NA PREDOGLEDU, FAJN, ANE !!!

Odgovor Napisal/-a borut. »

EJ, MODERATOR !!!!
KJE JE MOJ TEKST ? DVE URI SEM SE JEBAL IN PISAL POROČILO DANAŠNJE PRIREDITVE V ŠKOFJI LOKI, PRIJAVLJEN NA FORUM, DAM PREDOGLED, TEKSTA NI !!! GLEJ POD MD ČUK. NOVA TEMA.
DRUGIČ OBJAVI, NAJ PIŠEM V WORDU !
DAJ MI TEKST NAZAJ, NIMAM VEČ VOLJE PISAT.
VSE JE ŠLO V PM !!!
NI POZDRAVA, BORUT
LP, Nejc
35 Mhz,64 kanal
2,4 Ghz - futaba
megane
Freak
Prispevkov: 693
Pridružen: 20 Avg 2006, 18:08
Kraj: Bogu za hrbtom

Re: TEKST IZGINIL NA PREDOGLEDU, FAJN, ANE !!!

Odgovor Napisal/-a megane »

In kaj je zdaj moderator kriv?
Noben forum ne ponuja samodejnega shranjevanja teksta, tako kot namenski pisarniški programi.

Pa verjetno se ti je Caps Lock zataknil. Svetujem da ga namažeš s kakšnim sredstvom.

Lep pozdrav, Dejan
Uporabniški avatar
Pisaneli
Dr. Modelar
Prispevkov: 3509
Pridružen: 13 Sep 2006, 20:47
Kraj: Žiče-Slov. Konjice

Re: TEKST IZGINIL NA PREDOGLEDU, FAJN, ANE !!!

Odgovor Napisal/-a Pisaneli »

Pozdravljen Borut

Nažalost je tukaj krivda tvoja. Noben moderator ti ni izbrisal teksta.

Kaj si naredil narobe? Ko si kliknil na predogled te je forum peljal na predogled tvoje objave. Namesto da bi ti potem kliknil na Shrani osnutek si v brskalniku kliknil Nazaj in izgubil tekst.
Če bi nato ponovno pritisnil na Naprej bi imel tekst nazaj. To lahko še enkrat preizkusiš v odgovoru na poljubno temo.

Vsekakor pa imaš na strani Predogled vedno možnost videti objavo zgoraj in spodaj urejati tekst.

LP Gorazd
Priponke
Shrani osnutek.jpg
Shrani osnutek.jpg (10.13 KiB) Pogledano 9430 krat
Fear of a Flat Planet.
-slopescream-
Uporabniški avatar
borut.
Razpravljalec
Prispevkov: 116
Pridružen: 20 Avg 2007, 21:58
Kraj: Kranj

Re: TEKST IZGINIL NA PREDOGLEDU, FAJN, ANE !!!

Odgovor Napisal/-a borut. »

Aja, bejžte no, danes sem že enkrat odgovoril na vaše ugotovitve, pa mojega teksta spet ni gor.
Pa probam še enkrat, no. Čudno. Ti škrat, ti.
Zdaj se je jeza malo ohladila, grem pisat poročilo še enkrat.
A se je že kateremu zgodilo, da je pisal in pisal, pa tuhtal in spet pisal - na računalnik, pa kar vse zgine.. naenkrat ](*,)
Pol pa gre vse u .... no, ... tako približno se pol počutiš.
Ker pa sta mi tako prijazno odgovorila, vaju lepo pozdravljam nazaj. :D
Borut
LP, Nejc
35 Mhz,64 kanal
2,4 Ghz - futaba
Ultralajt
Dr. Modelar
Prispevkov: 13473
Pridružen: 15 Nov 2004, 17:57
Kontakt:

Re: TEKST IZGINIL NA PREDOGLEDU, FAJN, ANE !!!

Odgovor Napisal/-a Ultralajt »

Piši v wordu, ko pa boš fertik, pa prekopiraj v forum in ne boš imel težav.
Drugače pa si kar dobro popizdil na nič krive moderatorje! S tabo ne bi bilo prijetno češnje zobat....imaš zelo kratko zažigalno vrvico.
Uporabniški avatar
miharix
Profesor
Prispevkov: 1077
Pridružen: 16 Jun 2008, 22:06
Kraj: Kamnik / LJ
Kontakt:

Preventiva za slabo voljo je zelo preprosta

Odgovor Napisal/-a miharix »

Preprosta a učinkovita navada, ki jo sam prakticiram v spletu in mi je rešila besedilo N krat:

1. Napišeš besedilo, ne nujno da že v celoti
2. ctrl+a (označi vso besedilo)
3. ctrl+c (kopiraj vso besedilo v odloščišče)
3.1 če te moti da je sedaj vse označeno smerna tipka navzdol (tiste 4 puščice klikni tisto ki kaže proti tebi)
4. Klikni na "Predogled"
5. Če vse OK nadaljuj pisanje in ponovi vajo vsaj pred novim klikom na "Predogled" oz "Potrdi" -> Konec

5. Če gre kar koli narobe pri prenosu podatkov (npr sesion time out, server error, kratki izpad interneta)
6.a če je izpad večji oz te res skrbi za besedilo zaženi goli urejevalnik besedila ter ctrl+v in shrani
6.b Ponovno pridi do točke, ko lahko pišeš besedilo (prijavi se v forum,osveži stran, resetiraj modem...) pri čemer paziš da ničesar ne kopiraš (nikjer ctrl+c / desni klik kopiraj...)
7. ctrl+v (prilepi besedilo iz odložišča)

5. Če v naprej pričakuješ večjo napako oz konkretno daljši sestavek piši od začetka in shranjuj v golem urejevalniku besedila Beležnica/Notepad/Notepad++/gedit...

Slike vstavljaj šele, ko končaš besedilo.

Sicer pa po opisu tvoje težave sumim na "session time out" to se zgodi, ko strežnik misli, da PC an drugi strani žice več ni prisoten
in poskrbi, da se zaključijo vse z tem PC-jem še aktivirane "seje" to so komunikacijski kanali. To naredi zato, da sprosti pomnilnik ter izvedejo ustrezni koraki (npr odjavi uporabnika)
Čas seje je odvisen od strežnika do strežnika in ga sysadmin tudi glede na obnašanje in namen strežnika prilagaja.
V kolikor je ta čas prevelik ali ne terminira seje pravilno dela strežnik prepočasi, uporabniki se ne morajo takoj prijavit...
Npr eni forumi imajo samo 5min okno preden te odjavi. Kar preizkusi koliko časa nedejavnosti(0 klikanja) ti, da spletna banka na voljo preden te odjavi.

Na zdaj sem pri tem stavku vsaj 10x stisnil ctr+a ter takoj nato ctrl+c ter nato puščica dol, pa niti še nisem kliknil na "Predogled".
Lp,
M.

Uporabno za začetnike: https://zemljevid.miharix.eu
https://tim.izdelal.si

Revija TIM ima 60 let - Če še nikoli nisi nič objavil v TIM-u, se opogumi in napiši kak prispevek(nasveti,predelave,gradnja,tekmovanja,preizkusi...).
Uporabniški avatar
borut.
Razpravljalec
Prispevkov: 116
Pridružen: 20 Avg 2007, 21:58
Kraj: Kranj

Re: TEKST IZGINIL NA PREDOGLEDU, FAJN, ANE !!!

Odgovor Napisal/-a borut. »

Ja fantje, hvala no. Se vidi, da ste pripravljeni pomagat. Če sem bil res oster, se tukaj vsem opravičujem. :oops:
Besen sem bil najbolj zato, ker sem se res trudil opisati dogajanje. Bom napisal še enkrat.
No, a vidite, da drži, da lepa beseda mesto najde. Je pristala pri meni.
Ste mi nabili slabo vest, da sem ves zafrustriran. Sedaj sem miren kot Dalajlama, prav len sem že ratal.
Drugače pa prav rad zobam češnje, brez skrbi bi jih skupaj.
Lep pozdrav vsem in hvala lepa.
LP, Nejc
35 Mhz,64 kanal
2,4 Ghz - futaba
Phoinix
Dr. Modelar
Prispevkov: 4007
Pridružen: 27 Okt 2005, 21:19

Re: TEKST IZGINIL NA PREDOGLEDU, FAJN, ANE !!!

Odgovor Napisal/-a Phoinix »

Postavi se v vrsto, cel dan se že nabira;
- na ECju (modelu) crknila ledica, stikalo ki ločuje RX bateriji, skuril telemetrijski expander zaradi šlusa na senzorju (sedaj moram pregledat še za 4 ure kablovja),
- zablokira 100-400 ror objektiv,
- ob povratku na letališče Lesce na (pravem) heliju crkne komplet komunikacija,
- s copatom zapnem kabl laptopa, ki zajadra na tla...

In tebi ni shranilo posta :)
Odgovori

Vrni se na Pohvale, pritožbe in pomoč uporabnikom