Nov izgled foruma - Iz malo večje razdalje

Vaše utemeljene kritike, vprašanja in problemi

Moderator: Mipo

Odgovori
klima49
Freak
Prispevkov: 542
Pridružen: 21 Mar 2009, 18:00
Kraj: Sv. Tomaž / Pršetinci

Nov izgled foruma - Iz malo večje razdalje

Odgovor Napisal/-a klima49 »

No, dobri dve leti sta minili odkar smo dobili nov forum. Sprijaznil sem se z vsemi spremembami, razen ene: Barvne sheme. Trenutna živo modra mogoče res pripomore k vizualni modernosti foruma, vendar še me sedaj prav bode v oči, ko ob večerih v temi preglejujem forum. Stara siva se mi je bila nekako bolj umirjena in mi je delovala bolj odraslo. Še najboljša rešitev bi bila, da si vsak uporabnik sam izbere barvno shemo (prejšnja ali sedanja). Na žalost pa se na forume ne spoznam zelo in ne vem kako zahtevno in ali če je sploh možno to narediti.

Tukaj si lahko obudite spomin na staro verzijo.

Še ena druga malenkost za katero se ni poskrbelo in je le manjša neprijetnost. Gumb "Označi forume kot prebrane" se ne nahaja še na strani "Neprebrani prispevki", kjer jo vsaj jaz najbolj rabim. Ko končam z prebiranjem neprebranih prispevkov moram iti najprej nazaj na seznam forumov in nato klikniti omenjeni gumb. Dodaten klik, ki pa postane po vsakodnevnem prebiranju prav tečen.
LP Klemen

Ceniš tisto, kar narediš sam.
Slika
Uporabniški avatar
tomazslo
Profesor
Prispevkov: 1369
Pridružen: 22 Jun 2010, 19:07
Kraj: Kranjska Gora
Kontakt:

Re: Nov izgled foruma - Iz malo večje razdalje

Odgovor Napisal/-a tomazslo »

Kot si napisal smo se navadili na to obliko foruma in ne vidim nobene potrebe, da bi karkoli spreminjali...meni je važna vsebina in ne sam izgled...no moje mnenje..

Tomaž
Jerikman
Tekmovalec
Prispevkov: 286
Pridružen: 13 Dec 2011, 00:29

Re: Nov izgled foruma - Iz malo večje razdalje

Odgovor Napisal/-a Jerikman »

Po drugi strani so pa strani, ki imajo veliko manj obiskovalcev veliko lepše oblikovane. Temu se naprimer lahko samo klanjamo, dizajn je res 1A: http://www.modelarstvo.si/ in forum http://www.modelarstvo.si/component/opt ... temid,178/
A res nekaj podobnega ne bi mogli imet modelarji.com? Lahko se tolažimo, da vse funkcionira ampak forum je zastarel, ne podpira najnovejših sistemov kot so Tapatalk ipd. Dizajn je nasplošno sfaljen, cela stran je v modri barvi vključno z gumbi WTF?
Da o portalu sploh ne začnem :)
Zadnjič spremenil Jerikman, dne 25 Mar 2014, 00:29, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
pegasus
Dr. Modelar
Prispevkov: 2847
Pridružen: 14 Okt 2002, 01:00
Kraj: Heidelberg

Re: Nov izgled foruma - Iz malo večje razdalje

Odgovor Napisal/-a pegasus »

Jerikman napisal/-a:Ne vem no, toliko obiskovalcev ima ta forum, da bi si res zaslužili boljše :)
Zanimivo stališče. Zaslužili? Kako?
Jerikman
Tekmovalec
Prispevkov: 286
Pridružen: 13 Dec 2011, 00:29

Re: Nov izgled foruma - Iz malo večje razdalje

Odgovor Napisal/-a Jerikman »

pegasus napisal/-a:Zanimivo stališče. Zaslužili? Kako?
Pozabi, sem že zbrisal, da se ne bo še kdo drug vtaknil v najbolj nepomemben stavek mojega prispevka.
Uporabniški avatar
tomazslo
Profesor
Prispevkov: 1369
Pridružen: 22 Jun 2010, 19:07
Kraj: Kranjska Gora
Kontakt:

Re: Nov izgled foruma - Iz malo večje razdalje

Odgovor Napisal/-a tomazslo »

To tukaj je samo pisanje zaradi pisanja, zanima me pa, če bi ti plačal članarino v kolikor bi bila, da bi se vsaj stroški pokrili...najlažje je šimfati tisto, kar ti nekdo zastonj da.
Se je pač lastnik odločil da ima forum v taki obliki in tej verziji. Forum deluje in opravlja svojo funkcijo, če pa nekomu barva ni všeč in oblika, je pa to njegov problem. V kolikor bo lastnik smatral, da je potrebno kaj spremeniti ali dodati, bo to zagotovo sam izvedel, brez naše sugestije, saj obvlada zadeve na tem področju.
Uporabniški avatar
modelarr
Freak
Prispevkov: 491
Pridružen: 06 Feb 2010, 13:22
Kraj: Kočevje

Re: Nov izgled foruma - Iz malo večje razdalje

Odgovor Napisal/-a modelarr »

Mene najbolj moti, da moram vsakič pritisniti- ozači forume kot prebrane.
Prej si samo kliknil prispevke od zadnjega obiska in je delovalo.
Na ostalih forumih imajo to poštimano bolje.
Moje mnenje pač.
LP
Kr neki !!
Uporabniški avatar
VaZl
Tekmovalec
Prispevkov: 350
Pridružen: 17 Nov 2004, 18:07
Kraj: ex LJ; blizu Sl. Bistrica, pod Pohorjem :-)

Re: Nov izgled foruma - Iz malo večje razdalje

Odgovor Napisal/-a VaZl »

tomazslo napisal/-a:To tukaj je samo pisanje zaradi pisanja, zanima me pa, če bi ti plačal članarino v kolikor bi bila, da bi se vsaj stroški pokrili...najlažje je šimfati tisto, kar ti nekdo zastonj da.
Se je pač lastnik odločil da ima forum v taki obliki in tej verziji. Forum deluje in opravlja svojo funkcijo, če pa nekomu barva ni všeč in oblika, je pa to njegov problem. V kolikor bo lastnik smatral, da je potrebno kaj spremeniti ali dodati, bo to zagotovo sam izvedel, brez naše sugestije, saj obvlada zadeve na tem področju.

Točno tako kot si napisal, Tomaž, kako že pravijo? Ne diraj lava dok spava..... [-X

LPZ
klima49
Freak
Prispevkov: 542
Pridružen: 21 Mar 2009, 18:00
Kraj: Sv. Tomaž / Pršetinci

Re: Nov izgled foruma - Iz malo večje razdalje

Odgovor Napisal/-a klima49 »

tomazslo napisal/-a:V kolikor bo lastnik smatral, da je potrebno kaj spremeniti ali dodati, bo to zagotovo sam izvedel, brez naše sugestije, saj obvlada zadeve na tem področju.
Menim da je ravno zato uvedel podforum "Pohvale, PRITOŽBE in pomoč uporabnikom". Samo izrazim svoje mnenje in upam, da se bo spremenilo. Če se ne bo, se pač ne bo; forum bom uporabljal še naprej.
Jerikman napisal/-a:...ampak forum je zastarel, ne podpira najnovejših sistemov kot so...
Jerikman, tema je namenjena razpravi o prenovi foruma pred dvema letoma in o majhnih neprijaznostih ki so se pojavili, ali pa se niso odpravili. Nov forum tu ni stvar pogovora.
tomazslo napisal/-a:...najlažje je šimfati tisto, kar ti nekdo zastonj da...
Nisem prepričan ali to leti name, ali na koga drugega. Tako ali drugače je moje mnenje, da nekaj feed-backa mora biti in da če bi bil jaz lastnik foruma, bi bil vesel podatkov kaj uporabnike moti.

Meni je forum zakon, kar pa me moti pa sem že omenil.
LP Klemen

Ceniš tisto, kar narediš sam.
Slika
Uporabniški avatar
Klemen P
Dr. Modelar
Prispevkov: 2369
Pridružen: 25 Feb 2011, 15:14
Kraj: na vasi ..

Re: Nov izgled foruma - Iz malo večje razdalje

Odgovor Napisal/-a Klemen P »

modelarr napisal/-a:Mene najbolj moti, da moram vsakič pritisniti- ozači forume kot prebrane.

LP
se podpišem !
Uporabniški avatar
albrehti
Razpravljalec
Prispevkov: 132
Pridružen: 12 Maj 2011, 07:40
Kraj: Žiri

Re: Nov izgled foruma - Iz malo večje razdalje

Odgovor Napisal/-a albrehti »

Klemen P napisal/-a:
modelarr napisal/-a:Mene najbolj moti, da moram vsakič pritisniti- ozači forume kot prebrane.

LP
se podpišem !
Jst tud
Ivan

└----┬-▲-┬----�
Odgovori

Vrni se na Pohvale, pritožbe in pomoč uporabnikom