dobrodelnost

Vaše utemeljene kritike, vprašanja in problemi

Moderator: Mipo

Odgovori
mzakelj
Profesor
Prispevkov: 1171
Pridružen: 24 Nov 2009, 12:27
Kraj: Godowich

dobrodelnost

Odgovor Napisal/-a mzakelj »

Vse več družin je po domače v "pizdi" in sem se spomnil da mogoče pa bi lahko modelarji kaj prispevali k temu da se nahrani kaka lačna usta. Zanima me koliko bi vas bilo pripravljeno prodati en ali več modelov, odvisno od zmožnosti in denar nakazati na en račun modelarskega društva da bi potem to društvo kupilo hrano in ostale potrebščine, katere bi se podarilo potrebnim družinam. Ali pa da denar od prodanega modela porabi vsak posameznik za nakup hrane in se jo potem pošlje družinam katere res potrebujejo za preživetje. Ker razmišljam dokler imamo za motorčke, baterije in ostalo nam še ne gre slabo da bi stokal, ampak bi lahko naredili dobro gesto ! Kdo je za ?
Emax motorji | 2213 | 2216 | BL2822 .... ZS pa se zmenmo :)
Uporabniški avatar
tornado
Dr. Modelar
Prispevkov: 2463
Pridružen: 17 Jan 2003, 01:00
Kraj: Maribor

Re: dobrodelnost

Odgovor Napisal/-a tornado »

Jaz sem dve leti nazaj začel z akcijo medsebojne obdaritve modelarjev v prebožičnem času. Vsakemu od nas se po predalih valja kašen del, ki bi se mu z lahkoto odpovedal, drugemu pa bi bil v veliko veselje. Žal se je moja akcija končala zelo klavrno. Z izjemo nekaj dobrosrčnih modelarjev, vglavnem tema na celi fronti.
Ideja pa ni slaba, celo pohvale vredna.

viewtopic.php?f=12&t=61784&p=373449&hil ... ni#p373449
Zadnjič spremenil tornado, dne 04 Dec 2012, 21:26, skupaj popravljeno 1 krat.
Lp Rado
mzakelj
Profesor
Prispevkov: 1171
Pridružen: 24 Nov 2009, 12:27
Kraj: Godowich

Re: dobrodelnost

Odgovor Napisal/-a mzakelj »

Tornado a kar midva začneva, jaz mam že pripravljen model, katerega bom resnično pogrešal, ampak za dobrodelnost sem se mu pripravljan odreči. !
Emax motorji | 2213 | 2216 | BL2822 .... ZS pa se zmenmo :)
Odgovori

Vrni se na Pohvale, pritožbe in pomoč uporabnikom