Težave z Zasebnimi Sporočili (ZS)

Vaše utemeljene kritike, vprašanja in problemi

Moderator: Mipo

Uporabniški avatar
Mipo
Dr. Modelar
Prispevkov: 3303
Pridružen: 15 Nov 2004, 11:59
Kraj: Vrtojba

Re: Težave z Zasebnimi Sporočili (ZS)

Odgovor Napisal/-a Mipo »

Preverite svoje nastavitve:
ZS.jpg
ZS.jpg (180.71 KiB) Pogledano 20799 krat
Uporabniški avatar
Mipo
Dr. Modelar
Prispevkov: 3303
Pridružen: 15 Nov 2004, 11:59
Kraj: Vrtojba

Re: Pošiljanje ZS

Odgovor Napisal/-a Mipo »

MiroP napisal/-a:Administratorji foruma, zdaj pa že malo pretiravate.

Pred tednom dni sem želel poslati ZS (zasebno sporočilo) uporabniku Ahim041. Bi ga poklical osebno, pa nisem našel njegove telefonske številke. Kliknil sem na njegovo uporabniško ime in mu poslal ZS. Po skoraj enem tednu ZS še vedno ni bil poslan naprej.

Včeraj sem ponovno poskusil, starega zbrisal in napisal nov ZS, pa je obstal med odhajajočimi. Pa sem poskusil poslati M.Holcu, pa je ZS spet obstal. Pa sem poskusil poslati samemu sebi test, pa dela. Hm, kaj zdaj?

Poiščem staro temo, kjer Ahim041 prodaja RX701, pa mu pošljem odgovor na ZS z vprašanjem, če je morda že prodal. In kaj se zgodi? Admin mi odgovori, da ne posreduje naprej, ker naj pošljem ZS!

Zdaj prosim Miha (Ahim041), pokliči me, če boš slučajno videl to temo, preden jo admin izbriše.

Miro Pečar, 041 455 063
Miro, ali nisi morda preburno reagiral?
Ni vse na sistemu. Nekatere svari imamo v rokah tudi uporabniki. Do sedaj so se še vsi vzroki na ZS pokazali na strani uporabnikov. Nekateri ne želijo sprejemati ZS, nekateri niso več aktivni, nekateri imajo polne mape,...
MiroP
Razpravljalec
Prispevkov: 159
Pridružen: 06 Feb 2007, 10:50
Kraj: Lj.Crnuce

Re: Težave z Zasebnimi Sporočili (ZS)

Odgovor Napisal/-a MiroP »

Se opravičujem, sem preburno reagiral, verjetno predvsem zaradi raznih omejitev, ki ste jih uvedli na račun malih oglasov. Res obstajajo razna navodila za uporabo foruma, pa jih žal dobro poznate samo moderatorji. Če drugega ne, se bodo še drugi uporabniki iz tega posta nekaj naučili, tako kot jaz. Lahko pa tudi zbrišete te moje pritožbe, ki so posledica nevednosti.

LP, Miro
uvz123
Tekmovalec
Prispevkov: 276
Pridružen: 07 Mar 2011, 14:02

Re: Težave z Zasebnimi Sporočili (ZS)

Odgovor Napisal/-a uvz123 »

Če je sporočilo v mapi Odhajajoče pomeni, da je uporabnik dobil sporočilo v mapo Prejeto, vendar ga še ni odprl (oz. prebral).
Uporabniški avatar
brejker
Dr. Modelar
Prispevkov: 4065
Pridružen: 20 Feb 2006, 21:38
Kraj: Kamnik
Kontakt:

Re: Težave z Zasebnimi Sporočili (ZS)

Odgovor Napisal/-a brejker »

ODLIČNO bi bilo tudi, če bi bila omogočena funkcija IŠČI med prejetimi/poslanimi ZSi :-k
www.okarbon.eu
MatijaZ
Začetnik
Prispevkov: 2
Pridružen: 13 Dec 2018, 15:21

Re: Težave z Zasebnimi Sporočili (ZS)

Odgovor Napisal/-a MatijaZ »

Ne vem, če je še to aktualna tema, ampak pred kraktim sem se prvič prijavil v forum in mi je v forumu nekdo odpisal, a sporočila nisem prejel v mail. Kljukico za "obvesti me, ko kdo objavi prispevek" imam vklopljeno.
Uporabniški avatar
Mipo
Dr. Modelar
Prispevkov: 3303
Pridružen: 15 Nov 2004, 11:59
Kraj: Vrtojba

Re: Težave z Zasebnimi Sporočili (ZS)

Odgovor Napisal/-a Mipo »

Vzrokov je lahko nekaj:
  • Napačen email naslov
    Filter spam v programu za odpiranje pošte
    Napaka v forumu ( stem, da meni ta funkcija deluje)
Odgovori

Vrni se na Pohvale, pritožbe in pomoč uporabnikom